De geslaagden in Hasselt

Print

Vrij Technisch Instituut Hasselt

Ines Reczkowski uit het zevende jaar haarzorg heeft een schitterende stem. Zo verzeilde ze in de wedstrijd Idool. In de school zelf demonstreerde ze geregeld haar zangtalent. Ze heeft de proclamatie van de afgestudeerden ingeleid met een lied.
BR> Sociale en technische wetenschappen: Kiri Achten, Diepenbeek; Hanne Baptist, Genk; Julie Cuyvers; Jessica Gonzalez Padilla; Astrid Orye, Zutendaal; Katrien Vanwetswinkel, Overpelt; Kelly Witters, Zonhoven; Jade Aerts; Tatjana Bogaerts, Heusden-Zolder; Sanne Claesen; Christina Croughs; Chloë Draslik; Nele Neven, Wellen; Daphinie Surinx, Genk; Hanne Vaelen, Kermt; Evy Vaes; Daisy Van Mulken; Senne Vanrintel; Ann Wouters, Houthalen-Helchteren.
Techniek en wetenschappen: Anneslies Dupont, Zonhoven; Ruben Hermans, Wellen; Dimitri Jacobs, Alken; Gwen Jamroziak, Houthalen-Helchteren; Romina Loisen; Alexandru Magureanu, Sint-Lambrechts-Herk; Annelien Myny, Zonhoven.
Jeugd- en gehandicaptenzorg: Sofie Antheunis, Kermt; David Beerden, Wellen; Belinda Bex, Stokrooie; Lore Buckinx; Elisabeth Cops, Opgrimbie; Rebecca Cupers, Genk; Ellen Duijsens, Voeren; Romy Hulsmans, Zonhoven; Dalinda Huygen, Tongeren; Levi Janssens, Schaffen; Yannick Jeurissen, Hoeselt; Dana Jorissen, Riemst; Jessica Kellens, Genk; Ine Martens, Zutendaal; Dorien Mertens, Halen; An Meuwis, Kuringen; Annelies Meuwis; Elke Selis, Halen; Lieselot Vemeyen, Paal; Hanne Wouters, Genk.
Chemie: Sarah Aerts, Lommel; Nico Coenen, Kuringen; Ruud Goyens; Andy Meuwes, Paal; Jan Vandevivere; Kevin Waelburgs, Beringen; Senne Witters.
Toegepaste beeldende kunst: Dorien Hermans, Alken; Ellen Hermans, Alken; Valérie Surinx, Kortenaken; Aliesje Vandeput, Houthalen.
Boekhouden-informatica: Hoi Chan; Kris Feytons, Kuringen; Stefanie Hermans, Wellen; Marleen Requilé, Vliermaal; Tina Sauwens, Ulbeek; Lieselotte Screurs, Alken; Jochen Velkeneers, Zonhoven; Evelien Wathion, Borgloon.
Secretariaat-talen: Jolien Beersaerts, Heers; Ahmet Doksoz, Houthalen-Helchteren; Max Gemis, Diepenbeek; Jochen Lemmens, Zonhoven; Kristof Meuris, Heusden-Zolder; Angelina Montes Diaz; Liesbeth Rutten, Ham.
Informaticabeheer: Stephan Celis, Zonhoven; Kenneth Hermans, Wellen; Dieter Luyck; Michael Pappers, Tongeren; Tommy Pauls; Cristo Spreeuwers, Kuringen; Wesley Stevens, Riemst.
Leefgroepenwerking: Hanne Bastiaens, Leopoldsburg; Maarten Gielen, Peer; Melissa Paz-Cali, Houthalen-Helchteren; Eveline Reyners, Riemst; Kim Saelmans, Dilsen-Stokkem; Nele Briers, Zonhoven; Eva Carrique, Beringen; Karen Follon, Hamont-Achel; Esther Penders, Bilzen; Stefanie Vanmanshoven, Veulen; Evi Winten, Lanaken.
Adminstratief commercieël medewerker binnendienst: Dorien Bosmans, Heusden-Zolder; Geert Daenen, Hoeselt; Jordan Derwael; Tatjana Fidler, Kozen; Kristof Goris, Alken; Ine Hulsmans, Houthalen-Helchteren; Guluzar Kaya; Kenny Kleykens, Lummen; Dieter Milisen; Wendy Piette, Tongeren; Dorien Snyers, Lummen; Zébina Veraa, Lummen; Gregory Wienen, Heusden-Zolder; Candan Yesil, Kuringen.
Zelfstandig kapper: Samya Albergs, Kuringen; Hannelien Bonneux; Melissa Claes, Lummen; Melanie Crescente, Zonhoven; Hanan El Garani, Genk; Lindsay Feytons, Kermt; Rebecca Geraerts; Jessica Knapen, Diepenbeek; Heidi Mertens, Sint-Truiden; Jenny Nulens; Ines Reczkowski, Opglabbeek; Inge Renaers, Heers; Hanne Reniers, Kuringen; Jessica Schoubben, Heusden-Zolder; Natasja Theunis; Aminata Touray; Selina Vanaenrode, Alken; Deborah Vande Casteele, Houthalen-Helchteren; Roel Vandermaesen, Zonhoven; Lien Werelds, Schalkhoven; Sebahat Yilmaz, Houthalen-Helchteren.
Kinderzorg: Lies Gys, Diepenbeek; Nathalie Janssen, Peer; Sara Jaspers, Zonhoven; Sanne Maassen, Leopoldsburg; Kathleen Molemans, Genk; Sanne Reymen; Kenny Scoda, Halen; Kimberley Smeets, Koersel; Lieselotte Vandebroek, Heusden-Zolder; Vicky Vandebroek, Vliermaal; Hanne Van de Sande; Katrien Wirix; Nicky Appeltans, Heusden-Zolder; Marijke Conjaerts, Lommel; Nathalie Dubois, Herk-de-Stad; Sanne Gonzalez Maseda, Diepenbeek; Stefanie Hendrikx; Deborah Jacobs, Herk-de-Stad; Stamatia Mistakidis, Houthalen; Leen Renaerts, Borgloon; Natascha Sillen, Hoeselt; Lindsey Tubbeckx, Helchteren; Evy Vanbockryck, Zonhoven; Leen Vanden Wyngaert, Paal; Isabelle Vermeyen, Heusden-Zolder; Kim Appeltans, Heusden-Zolder; Caroline Beets, Beringen.
Thuis- en bejaardenzorg: Lieve Bellinkx, Koersel; Caroline Bos, Heusden-Zolder; Parminderjit Kaur, Alken; Kim Liefsoens, Kuringen; Michelle Meyssen; Diana Ramallo-Belchi, Bilzen; Julie Schaeken, Beringen; Caroline Vandebosch, Diepenbeek; Esther Appiah Darko, Genk; Evy Biesmans, Bilzen; Hannah Bodaer, Lummen; Liesbet Brepoels, Diepenbeek; Vicky Minten, Lummen; Nina Ulenaers, Houthalen; Christien Goossens, Heusden-Zolder.
Toegepaste verpleegkunde: Eline Bangels, Alken; Sonja Bemong, Genk; Julie Boes, Borlo; Ellen Bouvin, Linter; Wim Coninx, Genk; Marie-Christine Coppers, Sint-Truiden; Sarina Haesevoets, Diest; Katrien Hermans, Alken; Anita Kellens, Riemst; Caroline Maene, Beringen; Katrien Moons, Heusden-Zolder; Gaby Oyen, Peer; Melissa Pistorius, 's Gravenvoeren; Daisy Berkmans, Lommel; Neele Bloemen, Neerpelt; Marinella Claes, Riemst; Elvi Cox, Hamont-Achel; Pierrina De Cantis, Leopoldsburg; Dirk De Waele; Maria Di Giambattista, Houthalen-Helchteren; Nathalie Heggen, Teuven; Vanessa Honinx, Millen; Marijke Hubens, Riemst; Sophie Kalders, Neerpelt; Myriam Lesecque; Sabina Nijssen, Lanaken; Wendy Peeters, Houthalen-Helchteren; Elke Soors, Peer; Marielle Vos, Neerpelt; Björn Wagemans, Beverlo; Kimberley Wagemans, Tongeren; Kelly Wolfs, Herk-de-Stad; Evy Bamps; Petra Bielen, Herk-de-Stad; Katrien Blanckaert, Leopoldsburg; Ilse Bleys, As; Wouter Buckinx, Vliermaal; Evy Ghyselen, Leopoldsburg; Ietse Haex, Meeuwen-Gruitrode; Serafien Hamal, Peer; Sophie Hillen, Bree; Marleen Holsteyns, Tessenderlo; Caroline Houben, Grote-Brogel; Ann Leenaerts, Hechtel; Nathalie Molenberghs, Lommel; Sandra Pellars, Heers; Liesbeth Poelmans, Wommersom; Nele Smeets, Neerpelt; Inge Steensels, Eksel; Karen Steensels, Eksel; Karen Vanbuel, Peer; Sofie Vrolix, Peer; Nathalie Droogmans, Wilderen; Marijke Geurden, Genk; Maria Sammartino, Genk; Ellen Vreys, Ham; Sanne Braeken, Overpelt; Ineke Hesius, Overpelt; Sophie Janssen, Peer; Magda Schoubs, Hoeselt; Josiane Van den Eynde, Lommel; Marcia Wilmots, Genk; Elke Baeten, Spalbeek; Wim Camps, Meeuwen; Sarina Claes; Maarten Mannaerts, Lommel; Hanne Reumers, Peer; Annemie Sevens, Hamont-Achel; Malika Azeroual, Lummen; Ursula Berebrouckx, Borgloon; Annick Bolle, Leopoldsburg; John Coopmans, Bilzen; Sara Cuypers, Wijchmaal; Niovis Figuerola Alcantara; Evi Jacobs, Tongeren; Sigrid Nijssen, Bilzen; Lieve Quanten, Hamont-Achel; Nathalie Ramaekers, Maasmechelen; Stijn Reynders, Testelt; Anna Schots, Halen; Leen Stassen, Riemst; Tessy Vanseer, Overpelt; Lies Vantilt, Herk-de-Stad; Erna Fripont, Peer; Els Geukens, Hamont-Achel; Karen Lismont, Guigoven; Peter Maggen, Koersel; Gertie Meessen, Zutendaal; Ann Nollet, Heusden-Zolder; Hanna Schroeyen, Lummen; Neda Shabani Lalani, Kuringen; Liesbeth Steegen, Bilzen; Marloes Temmerman, Koninksem; Mieke Thysen, Tongeren; Heidi Vanaken, Nieuwerkerken; Sandy Vanclee, Hechtel; Natasja Vandebosch, Diepenbeek; Kim Vandekerkhof, Houthalen-Helchteren; Isabella Beer, Tongeren; Nathalie Noelmans, Tongeren; Daniëlle Sant; Sarah Vandeput, Heusden-Zolder; Everardus van der Velden, Genk; Ann Vanhees, Peer; Evi Velkeneers, Borgloon; Peter Voortmans, Hamont-Achel; Claudia Vranken, Peer; Anja Boons, Tessenderlo; Evy Cools, Mol; Peter Hendrix, Peer; Antoon Kavse, Houthalen; Gert Kellens, Borgloon; Inez Pauwels, Diest; Patricia Withofs, Bilzen; Kristel Faliagiarda, Diepenbeek; Katja Van Laer, Overpelt; Nathalie Vekener; Nancy Gielen, Maaseik.

Humaniora Kindsheid Jesu Hasselt

"Binnen de bestaande kunsthumaniora kunnen we vanaf het nieuwe schooljaar ook een gloednieuwe opleiding 'jazz' aanbieden", vertelt directeur Eric Princen. "Daarmee gaan we in op een vraag die steeds duidelijker werd. Steeds meer mensen zijn met jazz als kunstvorm bezig en vragen nadrukkelijk om opleidingsvormen in het dagelijks onderwijs."Muziek: Dana Bekkers, Koersel; Daisy Vandecaetsbeek, Genk; Heleen Vranken, Diepenbeek; Donatella Buzzerio, Houthalen-Helchteren.
Humane wetenschappen: Steffy Diepvents, Genk; Alexander Claes; Ellen Mulder; Julie Houben, Genk; Sandra De Baerdemaeker; Clara De Waele; Lies Martens, Genk; Kim Lenaerts, Genk; Leen Neyens; Liesbeth Renaerts; Anke Vandeweyer, Diepenbeek; Sigrid Palmers, Kuringen; Jolien Gijbels, Zonhoven; Jordi Claes, Alken; Lies Pauwels; Els Bollen, Eksel; Andrea Koll, Alken; Lara Stas, Genk; Lynn Mistiaen, Zonhoven; Lindsey Swennen, Zonhoven.
Economie-moderne talen: Alix Achten, Kuringen; Koen Aegten; Hanne Boutsen, Kuringen; Anne Bulens, Kuringen; Siemen Buttiens, Alken; Michelle Claes; Dries Claes, Kuringen; Didier Daenen, Sint-Truiden; Birgit Deblieck, Genk; Karen Deckers, Zonhoven; Frederik Dekelver, Maasmechelen; Mariet Goovaerts, Alken; Julie Govaerts, Alken; Noémie Jamar, Lummen; Sander Janssens; Yannick Kesters; Caroline Maes, Heusden-Zolder; Hanne Manshoven-Bijnens, Alken; Katrijn Mas; Laura Nijskens, Duras; Peter Nuyts; Dario Petosa, Zonhoven; Tatjana Philtjens, Kuringen; Laila Rachidi; Nicolas Schepers, Heusden-Zolder; Dagmar Schouterden; Katherine Sleeuwaert, Zonhoven; Daniël ten Haaf; Valérie Theuwissen, Zonhoven; Willem Van Lishout, Zonhoven; Olivier Vanhamel, Zonhoven; Pieter-Jan Vanmuysen, Stevoort; Bart Vanmuysen, Alken; Stijn Vannut, Kuringen; Ruben Vanswijgenhoven, Stokrooie; Maarten Verlinden, Genk; Stefanie Wanten.
Economie-wiskunde: Charlotte Martens, Alken; Joséfine Vanuytrecht; Anne Vanoppen, Kuringen; Didier Strackx, Kuringen; Dorien Schrijnemakers; Annouck Ilsen; Jeroen Berx; Anja Thysen, Alken; Kevin Wielockx; Goedele Craemers, Kuringen; Stefanie Neyskens; Chloé De Kock, Houthalen; Jolien Deckers.
Wetenschappen-wiskunde: Mohamed Ahkim, Houthalen-Helchteren; Jeroen Appermont, Kuringen; Pieter Bamps; Jolien Blokken, Alken; Laurens Bollen; Klara Bollen, Alken; Peter Boogmans; Pieter Bormans; Anouk Bosmans, Kuringen; Ann Brems, Kuringen; Raphaello Buglione, Kuringen; Clara Caenepeel, Genk; Simon Cajot; Serkan Ceulemans, Kuringen; Kristien Ciroux, Lummen; Thomas Coppens; Ine Coteur; Rob Cranshof, Alken; Mathias Daniels, Stokrooie; Philip De Vusser, Genk; Valerie Dekoninck; Maarten Desmet, Helchteren; Hannelore Desmet, Helchteren; Dries Dethier, Alken; Sophie Dewael, Tongeren; Robby Dirix, Zonhoven; Lien D'Olieslaeger, Kuringen; Antrees Engelen; Bart Feyen; Gilles Geenen, Helchteren; Carole Goyens; Elien Grosemans, Kuringen; Jelle Hoedemaekers, Alken; Dorien Huybrechts, Kuringen; Joos Knapen, Kuringen; Michiel Lamotte, Kuringen; Wouter Massa; Ann Mercken; Randall Moyaerts; Ruben Musger; Annelies Peuters, Zonhoven; Thomas Ponet, Kuringen; Johan Ruland; Marie-Céline Schraepen, Diepenbeek; Marieke Siemons, Sint-Truiden; Laurens Thoelen; Eline Thys; Robin Vaes, Alken; Hans Vandebroek, Diepenbeek; Doris Vandeputte; Jef Vanderhoydonck, Heusden-Zolder; Ruben Vandervelden, Sint-Truiden; Wouter Vanmechelen, Genk; Rainer Vekemans, Alken; Bram Vermesen, Alken; Nele Vreys, Genk; Sebastiaan Willen, Zonhoven.
Grieks-Latijn: Pieter Jacobi; Ruben Corvers, Kuringen; Gert-Jan Hendrix, Zonhoven; Pieter Moors, Alken.
Latijn-wetenschappen: Dorien Verduyn, Wellen; Sarah Winters, Kuringen; Hannelore Goyens; Karlien D'huys, Kuringen; Julie de Bellefroid, Zonhoven; Bram Vanspauwen, Munsterbilzen; Alyssa Kellens.
Latijn-moderne talen: Sanne Adriaens, Zonhoven; Lien Auwerx, Zepperen; Gitte D'huys, Alken; Samira Goovaerts, Sint-Truiden; Anastasia Loiacono; Jeroen Maris, Kermt; Inge Noyens, Genk; Laurence Renard; Chabéli Vandebeek; Laura Vanderspikken; Elise Vissers.
Latijn-wiskunde: Kimberley Vandenborne, Sint-Lambrechts-Herk; Pieter Vanderlinden, Kuringen; Gwendoline Putzeys, Borgloon.

KTA 3 - Hotelschool Hasselt

"De Hasseltse hotelschool heeft een boontje voor talen", meent directeur Marie-Thérèse Boyen. "Al vanaf de eerste graad kunnen de leerlingen kiezen voor 4 uren Frans binnen het lessenpakket voeding omdat de voertaal in de keuken Frans is. De leerlingen in Hotel en Restaurant/Keuken trekken in de tweede graad zelfs op stage in Wallonië. Vooraleer af te studeren staan een uitwisseling met de Hotelschool en Toerismeschool van Luik en een wijnoogststage in Duras op het menu. Wie zich specialiseert in Toerisme of Hotel komt nadien zelfs terecht in een internationale stage in hotels op Ibiza en Thailand. De laatstejaars doorlopen dan weer onze traditionele wijnoogststage in het Franse Duras. Goed nieuws is er ook voor 14-jarigen die de richting bakker, slagerij of hotel, restaurant en keuken gaan volgen. Zij krijgen immers een opleidingspremie van 230 euro."Hotel: Tom Babuszkiewicz, Genk; Sonny Biesmans, Bilzen; Marijn Bollen, Bilzen; Michiel Buckinx; Marco Buttiens, Kortessem; Daan Cardinaels, Bree; Gwen Claes, Heusden-Zolder; Kevin Clerinx, Sint-Truiden; Klara Colson, Tongeren; Stefan Coolen, Maaseik; Gert-Jan Creyf, Gingelom; Jasmin De Keyser, Heusden-Zolder; Stephanie Dewals, Hoeleden; Joke Dreesen, Bocholt; Kim Driesmans, Sint-Truiden; Bert Goossens, As; Dennis Grbic, Sint-Truiden; Eveline Habets, Hamont-Achel; Glenn Herckens, Gingelom; Tom Janssen, Riemst; Steven Krysztofiak, Maasmechelen; Simon Lutter, Maaseik; Jasper Martens, Lanaken; Koenraad Matthijssens, Alken; Nicky Nijs, Genk; Joris Notermans, Dilsen-Stokkem; Glenn Onraedt, Heppen; Tommy Ramaekers, Maaseik; Sofie Ramakers, Maasmechelen; Xavier Schwanen, Eijsden; Joeri Slangen, Echt; Michael Timmermans, As; Rob Vandebeek, Houthalen-Helchteren; Robby van Gerven, 's Gravenvoeren.
Toerisme: Robin Broeders, Houthalen-Helchteren; Cleo Cornelis, Heusden-Zolder; Jozef De Orio, Diepenbeek; Debbie Geypens, Heusden-Zolder; David Martelozzo, Zonhoven; Ine Mengels; Silvie Michels, Heusden-Zolder; Svenja Ryckewaert, Heusden-Zolder; Angelique Slangen, Echt; Charlotte Swinkels, Peer; Kim Vangeel, Zonhoven; Stijn Vanmanshoven; Sarah Vervloet, Neerpelt; Sanne Vranken, Hechtel.
Brood- en banketbakkerij-confiserie: Niels Beijers, Bemelen; Leonardus Bertram, Hulsberg; Tanja Bielen; Jeroen Bloemen, Neerpelt; Roy Bokken, Dilsen-Stokkem; Anne De La Haye, Maaseik; Bert Doumen, Dilsen-Stokkem; Ramon Eggen, Voerendaal; Cederic Emmerix, Riemst; Joeri Fontaine, Heers; Gerry Geebelen, Maaseik; Victor Lindeboom, Maastricht; Vincent Lutsch, Heers; Kenny Pirlot, Tongeren; Joeri Roosen, Walshoutem; Sven Schoofs, Dilsen-Stokkem; Joeri Smets, Tongeren; Dave Spronck, Cadier en Keer; Sharona Struys, Tienen; Jordy Triki, Neerpelt; Stefan Tummers, Elsloo; Kenneth Van Hoesen, Stevoort; Giovanni Van Thielen, Zoersel; Olga Verlaine, Kinrooi; Steven Wathiong, Tongeren; Nathalie Winters, Overpelt.
Slagerij en verkoopsklare gerechten: Dorien Coumans, Peer; Jelle Gilissen, Bilzen; Dimitri Grondelaers; Tom Jambon, Houthalen-Helchteren; Sven Jorissen, Peer; Yves Smeers, Houthalen-Helchteren; Gunter Vandooren, Hoelbeek; Niels Van Elven, Lummen.
Restaurant en keuken: Edwin Balcer, Bilzen; Katrien Baptist, Houthalen-Helchteren; Linda Braun, Heerlen; Chris Bynens, Bilzen; Shaburna Conep, Heerlen; Ron Coppens, Meeuwen-Gruitrode; Kim De Vos, Koersel; Dieter De Wreede, Tongeren; Mick Frankort, Maastricht; Marco Goffart, Beverlo; Valentina Jeurissen, Dilsen-Stokkem; Kimberley Kersemakers, Beek; Peter Koudijs, Landgraaf; Remco Kuchnio, Kerkrade; Dian Kuijpers, Maastricht; Ilse Lelie, Hechtel; Vincenzo Meliadó, Hamont-Achel; Samantha Miranda Y Gonzalez, Heusden-Zolder; Mélanie Nicoletti, Maasmechelen; Michel Nijsten, Beek; Silvio Pinti, Houthalen-Helchteren; Michael Punie; Jordy Remans, Diepenbeek; Diego Rigo, Riemst; Yessica Ritzen, Bree; Graziano Secci, Heusden-Zolder; Dennis Simoni, Maasmechelen; Jens Stinissen, Bocholt; Tijs Stockmans, Rotselaar; Rob Timmers, Houthalen-Helchteren; Sara Vandecaetsbeek, Diepenbeek; René van den Oetelaar, Voerendaal; Ine Van Geloven, Bree; Ron Vanistendael, Borgloon; Johannes van Kruisselbergen, Beek; Noë van Midde, Valkenburg; Andy van Troost, Heerlen.
Toerisme en recreatie: Lien Kerkhofs, Meeuwen-Gruitrode; Alwin Libens, Gingelom; Guy Munters, Peer.
7de jaar banketbakkerij-chocoladebewerking: Denis Bertrand, Beauvechain; Remco Blom, Landgraaf; Jasper Braeken, Overpelt; Jasper Codden, Riemst; Gabriele Convalle, Heusden-Zolder; Michael Detrez, Dilsen-Stokkem; Jonas Driesen; Brian Eleveld, Landgraaf; Ruud Gilissen, Bilzen; Michael Jans; An Jordens, Bilzen; David Kaya, Borgloon; Toon Lambrechts, Kortessem; Amandine Lhomme, 's Gravenvoeren; Aaron Mottart; Nikita Polleunis, Landen; Tom Theysmans, Stevoort; Gerry Vandyck, Peer; Nassika Van Eylen, Kortessem; Michiel Vanherf, Bilzen.
7de jaar Hotelonthaal: Veerle Agten, Hamont-Achel; Hans Bormans, Stevoort; Gitte Clement, Neerpelt; Ellen Grobben, Eksel.
7de jaar Slagerij-fijnkosttraiteur: Jimmy Bijnens, Peer; Davy Champagne, Velm; Joeri Ferrari, Beringen; Denis Sokolov; Mark Van Goethem, Lubbeek.
7de jaar Specialiteitenrestaurant: Malek Agha, Duras; Wilfries Bos, Zonhoven; Matthias Diagre, Paal; Jorge Garcia-Corro, Houthalen-Helchteren; Sascha Geurts, Houthalen-Helchteren; Daphny Hilven, Dilsen-Stokkem; Jo Knapen, Wellen; Christopher Lee, Kuringen; Whitney Maessen, Kerkrade; Rob Meynen, Koersel; Stephanie Muffels, Genk; Jordy Offermans, Nuth; Rik Opstals, Sittard; Stijn Saenen, Diest; Joris Telemans, Diepenbeek; Jan Telen, Maaseik; Kirsten Thijs, Bilzen; Raymond Zwamborn, Heerlen.
7de jaar Banketaannemer-traiteur: Debby Colaers, Koersel; Laurens Crijns, Heers; Michiel Franco; Wesley Houbar, Heers; Niels Lambrighs; Christian Smits, Heerlen; Joeri Vaesen, Dilsen-Stokkem; Ruth Vandersanden, Hoeselt; Björn Van Renterghem, Molenstede; Joachim Wouters, Heers.
Restaurant en keuken Sint-Truiden: Davy Pulinx, Zoutleeuw; Renaud Raymaekers, Linter; Sven Vaes, Zoutleeuw.
Grafische technieken Herk-de-Stad: Mathias Alers, Alken; Tanja Bringmans, Lanaken; Michael Croonenborghs, Kuringen; Dries Desaer, Kortenaken; Dorien Dewit, Zonhoven; Sven Peeters, Sint-Truiden; Cedric Scherpenberg, Bilzen; Piet Slootmaekers, Kermt; Dephny Vandebroek, Herk-de-Stad; Tanja Verstreepen, Halen.
Drukken en afwerken Herk-de-Stad: Ward Adriaense, Diepenbeek; Mikael Ajamian, Zonhoven; Michiel Bergs, Halen; Salvador Gomez-Santiago, Paal; Bram Hautecler, Testelt; Ali Rahmanian Koushkaki, Sint-Truiden; Dennis Reynders, Heusden-Zolder; Kenny Van Limbergen, Paal; Dimitri Vanrijkel, Tienen.
Houtbewerking Herk-de-Stad: Dimitri Alénis, Stevoort; Kevin Rochtus, Waanrode; Wesly Swerts, Kuringen; Brecht Truyers, Herk-de-Stad.

Koninklijk Atheneum 1 Hasselt

In 1999 richtten enkele enthousiaste schakers binnen KA 1 de eigen schoolschaakclub MAT! op. Behalve op woensdag wordt er elke middag druk geschaakt. Alle spelmateriaal daarvoor is aanwezig en er is steeds een lesgever. Woensdagnamiddag wordt er schaakles gegeven en op vrijdagavond kunnen de schakers terecht in de school waar dan de Hasseltse schaakclub O'Kelly haar thuishaven heeft.Humane wetenschappen: Ayse Yilmaz, Houthalen-Helchteren; Bert Scholts, Zonhoven; Chloë Cuyvers; Cleo Marteleur; Dimitri Degens; Ineke Vanoppen, Heusden-Zolder; Jonathan Bogaerts, Kuringen; Joren Molenaers; Mieke Vandenneste, Wellen; Philippe Depaifve; Remy Gucciardi, Wellen; Robbe Martens; Sari Lemable, Diepenbeek; Silke Vanrusselt, Wellen; Svanne Moons; Thomas Bel, Diepenbeek.
Economie-wiskunde: Hanne Moons, Lummen; Kelly Ooms, Diepenbeek; Michaël Bynens, Beringen; Sven Dillen.
Economie-moderne talen: Amal Bourdaim; Dana Hemelaer, Diepenbeek; Hanna Simons, Bilzen; Lisa Schellens, Heusden-Zolder; Mesture Demirkoparan; Michal Grzechnik, Alken; Nyale Vaassen, Hoeselt; Shana Moermans; Stephanie Bours; Joske Bernaerts, Kermt; Yannick Michaux, Kuringen.
Grieks-Latijn: Maura Mievis.
Latijn-moderne talen: Annelies Wynants, Kuringen; Bram Timmerman, Sint-Truiden; Gwen Van den Abbeele; Jolien Ingelbeen, Alken; Laura Germeaux, Hoeselt.
Latijn-wetenschappen: Inez Verjans, Wellen; Jolien Slegers; Merel Motten, Borgloon; Merle Meus; Silke Froyen; Stefanie Smeets, Bilzen.
Latijn-wiskunde: Dorien Staes, Wellen; Hanne Boerema; Jérémie Knoops, Thuin; Jessy Jollings, Wellen; Luca Ferro, Heusden-Zolder; Lynn Custers; Pieter Decelle, Tongeren; Siemen Hermans, Kortessem.
Wetenschappen-wiskunde: Andrea Appeltans; Emiel Beerten; Frederick Jakubka; Greetje Kuijk; Heleen Vrancken; Hendrik Münks, Bilzen; Kenneth Verboven, Wellen; Paul Haelterman; Suay Camdali; Geert-Jan Graulus, Wellen; Hanne Leben; Joey Vanoppen; Mohammed Benkheil; Tom Schaessens.
Moderne talen-wetenschappen: Ilse Timmermans.

KA 2 Sporthumaniora-Topsportschool Hasselt

"Voor drie studenten die Hasselt verlaten zijn al mooie deuren geopend", zegt directeur Jean-Pierre Bormans. "Katrijn Driesen slaagde na haar dansopleiding in de audities aan de Fontys Dansacademie Tilburg. Handballer Gert Jan Matthijs is de eerste leerling-topsporter die zijn opleiding onmiddellijk voortzet in het buitenland. Hij start in het 'Centre de Formation' van Duinkerke. Hier combineert hij een Master-opleiding LO met tophandbal. Golfster Laurence Herman zet in Amerika haar studies voort gecombineerd met de golfsport." Lichamelijke opvoeding en sport: Alwin Aerts, Diest; Kim Bleyen; Lommel; Marco Bruni, Maasmechelen; Jonathan Devoldere, Neerpelt; Ben Dirix, Paal; Ann Distelmans, Diest; Romina Dufour, Leopoldsburg; Jamie Koevermans, Zutendaal; Peter Kruijen, Diepenbeek; Nathalie Liesenborgs, Veerle; Geoffrey Merckx, Scherpenheuvel; Glenn Tits, Genk; Vlora Bajrami, Sint-Truiden; Sven Berckmans, Leopoldsburg; Lindsey Claes, Genk; Kristof Dato, Maasmechelen; Jorg Denissen, Houthalen-Helchteren; Davy Fabrij, Maasmechelen; Jessica Gaethofs, Heusden-Zolder; Koen Geunis, Lommel; Deborah Gilissen, Genk; Pieter-Jan Hechtermans, Diepenbeek; Sarah Janssens, Overpelt; Tom Paolin, Lanaken; Ilse Ravoet, Rotselaar; Jan Recko, Kuringen; Céderic Syben, Lanaken; Nele Vanherle, Koersel; Fenke Beckers; Jonas Bervoets, Heusden-Zolder; Lize Cuppers, Heusden-Zolder; Bénédict Dubois; Kristof Ducomble, Diest; Thomas Houben, Dilsen-Stokkem; Willem Houben, Diepenbeek; Lindsay Janssen, Maasmechelen; Benjamin Jughmans, Heusden-Zolder; Kirsten Langmak, Koersel; Cherish Luyten, Geel; Jef Pauwels, Bilzen; Jo Pirotte, Lummen; Marco Schepers, Koersel; Andy Timmermans, Diepenbeek; Ruben Vandeweyer, Heusden-Zolder; Wim Weerts; Guy Aga; Sep Camps, Molenstede; Wilhelmina De Jong, Eijsden; Goele Eerdekens, Maaseik; Ludwig Gabriels, Diepenbeek; Lore Jordens, Heusden-Zolder; Stein Kenens, Lummen; Kristof Nijs, Lanaken; Damien Pascucci, Nieuwerkerken; Fabrice Slegers, Maaseik; Kevin Swennen, Houthalen-Helchteren; Stijn Swijns, Paal; Maarten Vandijck, Diest.
Topsport: Toon Dierckx, Antwerpen; Elke Reykers, Paal; Jessie Smullenberghs, Tongeren.
Wetenschappen-sport: Thomasz Antonissen, Meeuwen-Gruitrode; Elke Cornelissen, Hamont-Achel; Robbert Dedoncker, Wommelgem; Said El Kaddouri, Diest; Saâd Guassmi, Dilsen-Stokkem; Jelle Nilis, Houthalen-Helchteren; Tamara Steegmans, Houthalen-Helchteren; Hanne Thomas, Lommel; Jelle Timmers, Kuringen; Elke Van Genechten, Hamont-Achel; Nathalie Weytjens, Zutendaal; Lindsey Cantillon, Houthalen-Helchteren; Ben Coun, Lanaken; Katrijn Driesen, Kuringen; Sylvie Houben, Dilsen-Stokkem; Jurgen Maesen, Lanaken; Marco Mommens, Genk; Karolien Nelissen, Heusden-Zolder; Vanessa Schuermans, Kortessem; Steve Tilkin, Riemst; Lotte Vanderspikken; Sofie Vanheukelom, Tongeren;
Wetenschappen-topsport: Laurence Herman, Marke; Brian Van Den Bossche, Herenthout; Ben Van Steenvoort, Brasschaat.
Moderne talen-topsport: Jozef Cormans, Haacht; Gert-Jan Mathijs, Wevelgem; Stefani Verhoeven, Langdorp.
Wiskunde-topsport: Simon Luyten, Lebbeke.

Koninklijk Atheneum 3 Lyceum Hasselt

Het Lyceum bereidt in zijn eerste graad sporters voor op de verschillende Vlaamse Topsportscholen. De jongeren krijgen in deze unieke opleiding de kans om zich beter aan te passen aan het leven van professionele sporters. Naast het sportieve luik is de school aan het Vrijwilligersplein ook de startbasis geweest voor verschillende prominenten zoals zangeres Axelle Red en Virginie Claes.Economie-moderne talen: Nick Bollen; Sarah Lambrechts, Bilzen; Robbie Neskens, Kermt; Evelien Polders, Kermt.
Economie-wiskunde: Chris Bollen; Bert Houben, Kuringen.
Humane wetenschappen: Anneke Dejonckere, Alken; Sigourney Denys, Diepenbeek; Dempsey Giunta; Simon Iven; Hanne Jacobs; Ismail Kolkiran, Maasmechelen; Liva Kuipers; Cara Moens, Hoensbroek; Alisha Morgan; Jana Segers; Joke Vanderzande, Landen; Mitch van Schyndel; Sarah Vermesen.
Latijn-wetenschappen: Laura Nails.
Moderne talen-wetenschappen: Hildward Vanormael.
Wetenschappen-wiskunde: Paulien Aerts, Houthalen-Helchteren; Maarten Boeckx, Kuringen; Xuky Dirkx, Heusden-Zolder; Vincent François; Nissim Geron; Laurent Heylen; Andy Staeren, Bilzen; Evelien Standaert; Sofie Westaedt, Houthalen-Helchteren; Daniël Zadrosz.

KTA 1 Industrie- en Informaticaschool Hasselt

Elke leerling van KTA 1 gaat op driedaagse naar Floreffe. "Naast het leren hebben we ook aandacht voor het mens-worden van onze studenten", weet directeur Blevi. "Ze beleven in Floreffe een avontuurlijke wandeling, moeten zelf koken en wassen, stappen alleen door de bossen en maken een kayaktocht van 12 kilometer over de Lesse. Als mens komen ze daar sterker uit."Autotechnieken: Percy Croux, Lanaken; Burak Demir, Houthalen-Helchteren; Alexander Hoogsteder, Lanaken; Yannick Nulens, Hoelbeek; Jurgen Reynders; Steven Van Meensel; Kim Wolfs.
Carrosserie: Abdeslam Amayou; Jeroen Auwerx, Diepenbeek; Yakup Celik, Heusden-Zolder; Melkon Giragosian, Houthalen-Helchteren; Petrus Karaguljan; Recep Otaci, Beringen.
Elektrische installaties: Umut Akdag, Heusden-Zolder; Emre Demir, Beverlo; Ferhat Ekizoglu, Heusden-Zolder; Mehmet Tabu, Heusden-Zolder; Joeri Van Nevel.
Lassen-constructie: Lennaert Drogt, Heusden-Zolder; Artem Kalichko, Sint-Truiden; Andy Michalski, Wellen; Rico Monnissen, Zonhoven.
Werktuigmachines CNC: Kristof Houbrights, Diepenbeek, Gunther Sourbron, Diepenbeek.
Elektromechanica: Ismael Aygun, Heusden-Zolder; Sven Houben, Heusden-Zolder.
Informaticabeheer: Bram Bunckens, Diepenbeek; Kristof Lemmens; Michael Leurs, Kinrooi; Kristof Mellemans, Wellen; Kenny Steegmans, Wellen.
Industriële wetenschappen: Piet Indestege, Genk; Abdullah Kaymaz, Beringen.
Autotechnieken: Wilben John Asures, Zonhoven; Jorgo Daelemans, Kortessem; Wesley Vandebriel; Thomas Vrolix, Bocholt; Kevin Wouters, Peer; Bayram Yilmaz, Heusden-Zolder.
Carrosserie: Erhan Argu, Houthalen-Helchteren; Huseyin Asilsoy, Heusden-Zolder; Mohammed El Messkine; Ahmed Esen, Heusden-Zolder; Dries Vandijck, Peer; Akif Yasar, Heusden-Zolder.
Elektrische installaties: Mikail Basan, Houthalen-Helchteren; Omer Bayazit, Tessenderlo; Yassine Boukbir, Houthalen-Helchteren; Hasan Gostek, Beringen; Fatih Hüyük, Heusden-Zolder; Hayri Karakelle, Heusden-Zolder.
Hout: Kevin Ceulemans, Overpelt; Kevin Paulus, Kortenaken.
Informatica-multimedia: Leandro Ajamian, Zonhoven; Dennis Barle, Halen; Kris Beertens, Zonhoven; Stijn Doms, Geetbets; Tim Jans, Stevoort; Yannick Rabaut, Geetbets; Niels Renard, Heusden-Zolder; Bram Stiers; Gianfranco Torrisi; Wouter Vandormael, Alken; Raf Everaerts, Sint-Truiden; José Fieuw, Rummen.
Lassen-constructie: Rigied Bekkers, Kuringen; Stefan Wittenberg, Hamont-Achel.
Werktuigmachines CNC: Yassin Birbouz, Zonhoven; Ebubekir Demirel, Hamont-Achel; Servet Kösedag, Bilzen; Muaz Önlen, Neerpelt.

KTA 2 Villers Hasselt

De zesdejaars van KTA 2 Villers, en vooral Ferhat en Ferit uit 6 Haarzorg, organiseerden dit jaar een modeshow met leerlingen. Leerkrachten haarzorg en schoonheidsverzorging sloegen de handen in mekaar om iedereen om te toveren tot een superster. De Blue box zat tot gevuld met directie, leerkrachten, ouders, leerlingen en sympathisanten. Etalage & standenbouw: Stefania Altomare, Houthalen-Helchteren; Cinderella Bruneel, Beringen; Machteld Eylenbosch, Balen; Inge Kowalewski, Gruitrode; Mieke Molenbroeck, Rekem; Sofie Reina Vallejo, Genk; Lindsy Thijs; Gwenda Willems, Halen.
Haarzorg: Mikail Akay, Houthalen-Helchteren; Yakup Altuntas, Heusden-Zolder; Kim Ceyssens; Fatma Copur; Ymke Dielissen, Hamont-Achel; Kelly Janssen, Maasmechelen; Yasemen Kabak, Zolder; Tubay Kurtulus, Heusden-Zolder; Claudia Michiels, Koersel; Alessandra Sayat, Houthalen-Helchteren; Stefanie Schoemans, Hamont-Achel; Jessica Van den Broeck, Heusden-Zolder; Daphne Vanloffelt, Diepenbeek; Eline Vercammen, Hamont-Achel; Robin Wolfs, Opglabbeek; Anna Bergamo, Diepenbeek; Sabrina Coppola, Genk; Ayse Delibudak; Ferhat Durna, Houthalen-Helchteren; Tanita Hermans, Alken; Filiz Kaya, Hechtel; Caroliene Melders, Zonhoven; Sofie Mulders, Meeuwen-Gruitrode; Lina Rosiers, Bree; Sarah Sauwens, Genk; Rachida S'Bbaghi, Neerpelt; Ferit Topcu, Houthalen-Helchteren; Ebru Ufak, Zonhoven; Buket Yilmaz, Heusden-Zolder.
Kantoor: Marco Alcaina-Quesada, Heusden-Zolder; Stefano Baldelli, Houthalen-Helchteren; Els Breesch, Gingelom; David Coletti, Bilzen; Giuseppe Contino, Maasmechelen; Daniel Deferme, Koersel; Olesja Donets, Tongeren; Bonny Janssis, Heers; Svetlana Korostilyova, Genk; Ben Put; Kristijn Steegmans, Houthalen-Helchteren; Boris Teofilo, Bilzen.
Publiciteitsgrafiek: Stephanie Bernard, Houthalen-Helchteren; Wendy Heirwegh, Halen; Mark Lysak, Heusden-Zolder; Igor Penkov, Gingelom; Evi Ramaekers; Dimitri Savinkin, Tongeren; Cindy Van de Velde, Leopoldsburg; Thomas Vanoppen, Heusden-Zolder; Wouter Verjans; Yannick Willems, Houthalen-Helchteren.
Schilderwerk & decoratie: Sara Bongaerts, Bree; Canip Kaya, Genk; Jessica Meuwis, Zonhoven; Rachel Parren, Kinrooi; Heike Swinnen, Paal.
Verzorging: Rabia Acielma, Heusden-Zolder; Hülya Argu, Houthalen-Helchteren; Tugba Basar, Heusden-Zolder; Stefanie Boesmans, Alken; Elke Brouns; Nevim Cakmak; Ruben Crabbé, Herk-de-Stad; Elif Delibudak; Elke Geets, Kuringen; Mara Labé, Zoutleeuw; Melissa Mangelschots, Heusden-Zolder; Kelly Polders, Genk; Kim Smets, Bilzen; Jolien Steyls; Bianca Valenta; Sanne Vanherle, Beverlo.
Boekhouden-informatica: Chana Abdellah, Kortessem; Annas Ahbabou, Beverlo; Greetje Di Passio, Zolder; Mehriban Ekizoglu, Heusden-Zolder; Vadym Grosemans, Diepenbeek; Joyce Heylen, Rekem; Anna Kotsyubaylo, Genk; Christine Louïes, Houthalen-Helchteren; Emely Stappers, Alken; Michele Zotti, Maasmechelen.
Chemie: Jonathan Brites; Free Leijnen, Meeuwen-Gruitrode; Timmy Salden, Begijnendijk; Ellen Schepers, Peer; Kristof Vervaeren, Genk.
Fotografie: Michaël Groenendaels, Wellen; Ineke Jarych, As; Mansoor Khan; Sandra Remans, Zonhoven; Thomas Thijs, Stevoort.
Gezondheids- en welzijnswetenschappen: Ayse Demirkoparan; Roel Droogmans, Tongeren; Wendy Geelen, Heusden-Zolder; Nikky Maes, Lanaken; Kristien Mangelschots, Zonhoven; Annemie Pinna, Zutendaal; Sarah Polders, Sint-Truiden; Michiel Smets, Wellen; Kathleen Stas; Janina Wieczerniak, Genk.
Jeugd- en gehandicaptenzorg: Margot Bollen, Sint-Truiden; Sarina Brummer, Veltwezelt; Nawal Idmansour, Sint-Truiden; Katrien Joos, Zonhoven; Sara Laenen, Mol; Him Lee Kwun, Kuringen; Carmen Leunen, Wellen; Sarah Lockamper, Houthalen-Helchteren; Marloes Menten, Riemst.
Schoonheidsverzorging: Evelien Decauter, Stevoort; Lore Hensen, Bilzen; Anne-Sophie Houwaer, Jeuk; Liesbeth Janssens, Sint-Truiden; Sarah Jehoul, Bree; Jessica Maes, Koersel; Jessica Masson, Koersel; Inne Paredis, Neerpelt; Kim Peeters, Beringen; Alessia Portoghese, Beverlo; Marlies van Berkel, Peer; An Coppens, Weiswampach; Tanja Elsen, Eksel; Joyce Franco; Renate Koppen; Jessica Moons, Koersel; Barbara Orije, Kermt; Sara Raemaekers, Bree; Mandy Schoofs, Opglabbeek; Leonie Struik, Neerpelt; Hanne Van Berkel, Peer; Sarah Vandael, Hechtel; Carolien Van Gaal, Peer; Kimberley Vanspauwen, Bilzen; Kelly Windmolders; Jelke Colaers, Peer; Yana Fernandez Vizcaino, Peer; Audrey-Rose Haesevoets, Waanrode; Catharina Jacques, Sint-Truiden; Michèlle Philippart, Diest; Angelina Polishchuk, Peer; Anna Polishchuk, Peer; Sylvie Schouteden, Meeuwen-Gruitrode; Joyka Sponga, Maasmechelen; Leentje Stieners, Maaseik; Jolien Vanheukelom, Zelem; Kelly Van Wetswinkel, Lummen; Kelly Wouters, Helchteren.
Haarstilist: Seren Bostan, Heusden-Zolder; Joyce Bruyninckx, Zonhoven; Natasha Carroccio; Hicran Ceylan, Heppen; Gülcin Erdogan, Heusden-Zolder; Mariz Hendrikx, Bilzen; Marisa Herri; Jessica Joirisse, Eigenbilzen; Tugba Uludag, Beverlo; Figen Urungu, Leopoldsburg; Liesbeth Verslegers, Beringen; Marlies Volkaert; Sofie Abrahams, Bilzen; Angela Antonacci, Beverlo; Maria Bellizzi, Houthalen-Helchteren; Laura Deruyck, Heusden-Zolder; Sara De Trana, Beringen; Bart Donders, Maasmechelen; Shana Hermans, Alken; Evelyn Meekers, Borgloon; Elke Nelissen, Riemst; Bianca Philips, Hoeselt; Ilse Schepers, Peer; Cynthia Vandersanden-Larochelle, Hoeselt.
Kantooradministratie en gegevensbeheer: Hamza Alakay, Geel; Gökkan Altun; Luc Boessen, Lanaken; Alicia Freire Fernandez, Houthalen-Helchteren; Kaïn Gijsels, Kuringen; Nathalie Houbrigt, Diepenbeek; Farid Indino, Beverlo; Murat Polat, Heusden-Zolder; Alexandra Ragos, Houthalen-Helchteren; Tim Swinnen, Beverlo; Andy Willems, Houthalen-Helchteren; Ambesa Zanuni, Heusden-Zolder; Sebahat Alpak, Houthalen-Helchteren; Deavy Bangels; Bekim Cekaj, Leopoldsburg; Cinzia Cucovaz, Houthalen-Helchteren; Khadija Dahou; Tugrul Göbel; Derya Kara, Beverlo; Sarah Kums, Neerpelt; Ruhan Özgen, Heusden-Zolder; Rabia Ustboga; Sümeyre Yilmaz, Leopoldsburg.
Schilderen & etaleren: Jean Broesen, Houthalen-Helchteren; Stephanie Nartus, Genk; Sandra Pappi, Peer; Kelly Sijmons, Diepenbeek; Els Van Leemput; Elke Breels, Leopoldsburg; Raisa Limpens, Bochelt; Mounia Mhaïdra, Tongeren; Myriam Nagy, Bilzen; Surjit Singh, Alken; Thomas Voets, Bochelt.
Publiciteit & illustratie: Galen Allard, Diepenbeek; Evi Hilven, As; Vladimir Kholyavchenko, Beverst; Andy Mathieu, Tongeren; Nele Reijniers, Balen; Romina Trivelli, Genk; Yannick Van Maele; Laurens van Moerkerk, Simpelveld.
Thuis- en bejaardenzorg: Kim Baerts; Wilhelmina Bex, Hechtel; Barbara Borghs, Tongeren; Fatema Bouhbas; Natacha Cesky, Leopoldsburg; Shanah Coninckx, Bilzen; Kelly Corthouts, Heusden-Zolder; Hlalia El Amraoui; Halima El Mouaffaq, Beringen; Ioanna Panaretakis, Genk; Domenica Steegmans, Diepenbeek; Stefanie Steegmans, Diepenbeek; Mandy Switten, Peer.
Esthetische lichaamsverzorging: Jill Beerten, Herk-de-Stad; Alisa Caforio, Houthalen; Stefanie Feyen, Meeuwen-Gruitrode; Eda Kumas, Heusden-Zolder; Annelies Luca, Kermt; Eveline Lucas, Beringen; Margaretha Mercken; Veerle Noben, Lanaken; Evi Scheelen, Peer; Karolien Stassen, Riemst; Loredana Steegmans, Houthalen; Rosanne van der Linden, Voeren; Mandy van Horne, Hechtel; Joke Vastenavont, Reet.

Instituut Mariaburcht Hasselt

"Het prijskaartje voor het ophalen van het afval op Mariaburcht bedraagt meer dan 8.000 euro per jaar", vertelt directeur Verhuizen. "Om de kosten te drukken moet het afval goed gesorteerd en zo mogelijk vermeden worden. Daarom geven we onze leerlingen een hele reeks tips en voorzien we overal mogelijkheden genoeg om afval selectief te verzamelen."Economie-moderne talen: Petra Baldewyns, Kermt; Sara Broeckx, Sint-Lambrechts-Herk; Jessie Greeven, Stevoort; Annelore Max, Herk-de-Stad; Sofie Peyls, Kermt; Jolien Steyls, Alken; Rhea Wynants, Stevoort.
Lichamelijke opvoeding en sport: Niels Ceyssens, Kuringen; Sanne Colla, Zutendaal; Bram Dayers, Heusden-Zolder; Federico Dugnani, Wezemaal; Nathalie Geens, Rotselaar; Nele Jorissen, Hoelbeek; Carolien Luyck, Alken; Sven Recko; Ruben Timmermans; Jolien Vanbrabant; Martijn Vandersteen; Isabel Van Mellaert, Tielt-Winge; Sofie Vrancken, Kuringen.
Lichamelijke opvoeding en sport: Tim Bosmans, Stevoort; Lien Ceyssens, Heusden-Zolder; Sofie Geens, Rotselaar; Imke Lucas, Lummen; Gunter Luyckx, Donk; Judith Martens; Kathleen Vandebeek, Bilzen; Inez Vandersteen.
Onthaal en public relations: Annouck Bogaerts; Tobias Bollen; Charlotte Bosmans, Alken; Goele Collin; Tamara Heeren, Herk-de-Stad; Jolien Lenssens, Kuringen; Liesbeth Mechelmans; Lotte Neven, Wellen; Goele Ottenburgs, Stevoort; Sandrina Philippe, Kuringen; Lynn Rego, Alken; Lore Segers, Kermt; Shiba Wouters, Kuringen; Pauline Willems, Diepenbeek; Zoë Willems.
Organisatiehulp: Elien Ballet; Evelyn Bonneux, Nieuwerkerken; Jessica Bynens; Kim Carmans, Heusden-Zolder; Sanne Elsen, Heusden; Sylvie Gabriels, Genk; Maya Hauka, Kermt; Ellen Hermans, Eksel; Lien Nijns, Lummen; Kerstin Reynaerts, Stevoort; Leyla Sonmez, Sint-Lambrechts-Herk; Jill Struys, Alken; Nele Troosters; Liesbeth Vrancken, Bilzen.
Schilderwerk en decoratie: Sandra Billen, Kermt; Liesje Gielen, Alken; Steven Myny, Zonhoven; Anke Nijs; Wesley Oben; Dominique Reynders; Olivier Schroeders; Damien Smeers, Sint-Lambrechts-Herk; Kevin Swaeb; Liselotte Vanhove, Kermt; Pieter-Jan Vanhove, Munsterbilzen.
Sociale en technische wetenschappen: Eveline Baerts, Lummen; Catherine Bex, Kermt; Stijn Boonen, Stevoort; Dominique Buntinx, Kermt; Sara Dessers, Stevoort; Carolien Franssens, Kermt; Elke Hayen, Alken; Dries Jammaers, Alken; Carolien Jooken, Stevoort; Brenda Leyssens, Alken; Monica Merino Juez; Nele Munters, Alken; Sam Polders; Kirsten Putzeys, Alken; Stephanie Recko; H anne Sykora, Alken; Elke Vanstraelen, Kuringen; Frederic Verrooten, Ulbeek; Stefanie Wolfs; Selina Baerts, Lummen; Emmeline Bogaerts; Jasmine Buntinx, Sint-Lambrechts-Herk; Jasmine Daniels, Alken; Mariska Daniëls, Kuringen; Dominique Ghomid, Alken; Isabel Hiemeleers, Kuringen; Hannelore Janssens, Sint-Lambrechts-Herk; Joke Langenaken, Kermt; Liesbeth Nelissen, Wellen; Anke Raymaekers, Kuringen; Kelly Rego, Kuringen; Lore Smeets, Kermt; Veronique Thys, Alken; Zoë Willems.
Techniek-wetenschappen: Willem Deraedt; Dominique Holtappels; Steven Jamar, Kuringen; Axel Kempeneers, Herk-de-Stad; Katty Segers, Herk-de-Stad; Bart Verbraeken, Heusden-Zolder.
Verkoop: Wendy Bollen; Karolien Bosmans, Herk-de-Stad; Ben Boussé, Kuringen; Jan Durwael, Stevoort; Laura Gerrits, Kuringen; Tanita Joris, Kuringen; Dana Kessels, Alken; Kevin Pirens; Sabrina Rombouts; Jeroen Vandormael, Stevoort; Anne-Miek Vanstraelen, Stevoort; Evelien Vrancken, Stevoort.
Wetenschappen-sport: Isabelle Backx, Stevoort; Niels Claes, Kuringen; Margit Jacobs, Dilsen; Lien Jans, Zonhoven; Charlotte Smets, Kuringen; Julie Spaas, Alken; Annemarie Stesmans, Herk-de-Stad.
Organisatie-assistentie: Nele Albergs, Kermt; Caroline Bartholomevis, Stevoort; Karen Bex; Evi Boussu, Alken; Candy Bijnens, Zonhoven; Sarah Clerckx, Heusden-Zolder; Andy De Bruyn, Stevoort; Edwina De Graeve, Alken; Ivan De Waele; Benjamin Houtput, Bekkevoort; Stefanie Lenaerts; Sofie Nelisen, Alken; Fernanda Put, Heusden-Zolder; Zeynep Sönmez, Sint-Lambrechts-Herk; Davy Vanderstukken, Halen; Noémie Vandeweyer, Kuringen.
Winkelbeheer en etalage: Nathalie Ceulemans, Spalbeek; Kenny Fabry; Liselot Geladé; Tom Jans, Stevoort; Kirsten Janssens, Kuringen; Marlies Molenaers, Diepenbeek; Katrien Oosterbosch; Tom Smolders, Zonhoven; Selien van de Wall; Tatjana Weyens, Nieuwerkerken.

Prov. Instituut voor Verpleegkunde Hasselt

De school onderneemt uitwisselingen met diverse landen, zoals onder meer Mali, Roemenië, Senegal en Griekenland. Die uitwisselingen voor studenten en docenten moeten hun kijk op de zorgsector verruimen. "Wij leren van die mensen de dingen die we uit het oog verloren hebben en tegelijk leren wij hen de zorg te verbeteren door eenvoudige hulpmiddelen", vertelt directeur Hilde Reynders. "Daarnaast werken we samen met het Provinciaal Centrum voor Moderne Talen aan een project 'Nederlans in de zorg', waarbij onze school aan anderstaligen de mogelijkheid biedt om vlotter te leren communiceren met de partners uit de zorgsector."Verpleegkunde: Rysbek Berdibaev, Houthalen; Özlem Dagli, Genk; Hans Janssen, Eksel; Annelies Langers, Hoeselt; Leen Lenaerts, Beerse; Eva Nevejans, Lummen; Heidi Neven, Munsterbilzen; Tineke Schabrechts, Bilzen; Vanessa Thijsen, Hoeselt; Kristof Thoelen, Hoeselt; Ann Van Eijgen, Bree; Tinne Wellens, Meerhout; Sarah Willekens, Lommel; An Potargent, Bilzen; Ekatarina Levkova, Maasmechelen; Jan Caubergs, Beringen; Nora Douirani, Maasmechelen; Kadir Erbay, Tessenderlo; Johnny Jannes, Neerpelt; Els Verboven, Paal; Liesbeth Berden, Herk-de-Stad; An Caymax, Peer; Kris Claes, Lummen; Evelyne Franssen, Lanaken; Vincent Henderieckx, Vorselaar; Nele Hermans, Opglabbeek; Janinna Lecoque, Riemst; Kevin Maes, Heers; Anastasia Maslova, Borgloon; Veroniek Meyers, Lanaken; Ine Raemaekers, Bree; Cindy Reijnders Houthalen-Helchteren; Mieke Reynders, Leopoldsburg; Thomas Spitz, Diest; Jurgen Swerts, Bilzen; Natacha Vaes, Zonhoven; Katrien Vandenreydt, Riemst; Femke Van De Putte, Landen; Kelly Vandereyd, Houthalen-Helchteren; Nina Vangeel, Beringen; Lientje Van Hespen, Koersel; Katleen Van Lersberghe, Beringen; Gwen Van Meirvenne, Kaggevinne; Erik Vos; Vicky Wijnen, Maaseik; Sandra Witters; Ezine Yeni, Koersel; Esmae Benammar, Genk; Maria Brand, Hechtel; Ellen Collin, Diest; Jessica Hannes, Heppen; Klara Janssen, Lummen; Twiggy Menten, Nieuwerkerken; Elke Peeten, Hechtel; Rebecca Peeters; Lindsey Polmans, Molenstede; Leen Punie, Zonhoven; An Schaeken, Leopoldsburg; Dominique Smeers, Kortessem; Brenda Swennen, Tongeren; Erika Vandevoordt, Alken; Stevie Vandewijngaert, Heppen; Karen Vanhees, Borgloon; Songül Aslan, Genk; Ine Bruyndonckx, Zutendaal; Chris Bunkens, Genk; Erna De Craecker, Halen; Katrien Hendrickx, Heusden-Zolder; Sarah Jegers, Tongeren; Petra Coninx, Genk; Ludwina Drijkoningen, Bree; Katrijn Drykoningen, Opglabbeek; Marijke Fransen, Riemst; Khadija Karmane, Balen; Evi Peeters, Kinrooi; Anita Stouten, Diepenbeek; Alice Thijs, Zutendaal; Mia Thys, Zonhoven; Nancy Weymeersch, Diepenbeek.

Provinciale Handelsschool Hasselt

De Handelsschool biedt vier eenjarige, doelgerichte praktijkopleidingen aan om kleine en middelgrote ondernemingen én de welzijnssector in Limburg te voorzien van polyvalente medewerkers of specialistisch opgeleide werknemers. Er is het zevende specialisatiejaar KMO-administratie. Het zevende specialisatiejaar Internationaal transport en goederenverzending wordt voor vele jongeren de weg naar een baan in de logistieke sector. In het tijdperk van e-learning is het zevende specialisatiejaar Commercieel webverkeer de snelweg naar de toekomst van e-lab, multimedia,enz. Uniek in onze provincie is het zevende specialisatiejaar Medico-sociale administratie. Het wil een antwoord bieden op de grote vraag naar administratieve medewerkers in de zorgsector.Humane wetenschappen: Lindsey Lambrichts, Diepenbeek; Kristien Neven, Houthalen-Helchteren; Natasja Peyls; Deborah Stiers; Alexander Vermesen, Alken; Arne Withofs, Diepenbeek.
Wetenschappen-wiskunde: Patricia Bosmans, Hechtel; Annemie Feytons, Kuringen; Sieg Motmans, Diepenbeek; Dominique Pipers; Annelies Vandebon, Kortenaken.
Economie-wiskunde: Steve Bottelbergs, Diepenbeek; Anouk Thys, Heusden-Zolder.
Economie-moderne talen: Katrien Belien, Heusden-Zolder; Michaël Bijnens; Derya Burakcin, Houthalen; Femke Camps, Beringen; Stefanie Favia, Heusden-Zolder; Kathy Huls; Dimitri Orlando, Zonhoven; Stijn Thomas, Houthalen-Helchteren; Nathalie Vermeir; Hannelore Wiame, Heusden-Zolder.
Boekhouden-informatica: Stijn De Ceunynck, Stevoort; Stefan Duelen, Bilzen; Pieter Geerts, Kuringen; Céderic Livi; Jill Neuts, Beringen; Esma Temur; Tolga Unal, Heusden-Zolder; Kiara Vandenbergh, Stevoort; Jan Vandevelde; Raf Vantilt, Herk-de-Stad; Michiel Wysmans, Diepenbeek.
Handel: Abdessamad Allami; Liesbeth Boonen, Houthalen-Helchteren; Johan Bruninx; Sofian Cherroud; Fatma Cöl, Genk; Jelle Cox, Kuringen; Levi De Werdt, As; Abdelmounaim Fadlaoui; Wim Gijsen, Bilzen; Natassa Ginel-Munoz, Scherpenheuvel; Kenneth Jackers, Beverst; Luana Kadivnik, Houthalen-Helchteren; Muhammet Kilic, Beringen; Merve Köse, Genk; Wout Meeuwissen, Hamont-Achel; Roan Mommen, Wellen; Stefan Oury; Lorenzo Palumbo, Houthalen-Helchteren; Zoë Reynders; Bünyamin Sahin, Genk; Jordy Seynaeve, As; Kristof Theunis, Beringen; Damla Tilki, Beringen; Serkan Usta, Genk; Kenneth Vandenborne, Beringen; Michaël Wissels; Ceren Yüce, Beringen.
Informaticabeheer: Jan Beerden, Opglabbeek; Jeroen Bellen, Alken; Wesley Claessens, Zichem; Luca Filippone, Houthalen-Helchteren; Chris Geybels, Zonhoven; Ruben Heymans, Zutendaal; Duncan Huysmans, Bilzen; Kevin Myny, Stevoort; Kevin Schmitz; Raf Vanderstraeten, Zutendaal; Jorn Vankrunkelsven, Beringen; Dieter Wijnen, Bilzen.
Secretariaat-talen: Ilario Appolloni; Elif Balcik, Houthalen-Helchteren; Sophie De Smaele, Beringen; Triana Garcia-Palumbo, Houthalen-Helchteren; Shanna Jacobs, Zonhoven; Dorien Jeral, Bilzen; Joyce Kokkinakis, Brasschaat; Kirsten Macris, Genk; Stijn Recko; Kawtar Sadik, Houthalen-Helchteren; Kelly Stijfs, Lanaken; Jolien Vandenhove, Heusden-Zolder; Cynthia Witters; Evelyn Wouters, Hechtel.
Onthaal en public relations: Laura Abubakarova, Genk; Khadija Amhalla; Stéphanie Buteneers, Alken; Letizia Calchi, Heusden-Zolder; Adriano Carratta, Houthalen-Helchteren; Christopher Dekens; Yunus Eken, As; Nawal Farih, Genk; Melissa Fernàndez Aguilera, Leopoldsburg; Debbie Fripont, Diepenbeek; Jochen Goorts; Sofie Huygen, Kortessem; Jesse Jossels, Alken; Bilal Kurt, Genk; Karen Michiels, Alken; Leslie Mostmans, Sint-Lambrechts-Herk; Roberto Musardo, Houthalen-Helchteren; Sofie Ools; Laura Sanchez-Mendoza, Houthalen-Helchteren; Désirée Stoops, Leopoldsburg; Serdar Sucu, Genk; Francis Tollet, Zonhoven; Katrien Vandormael, Kortessem; Anouk Vanhex, Kortessem; Stephanie Verdin; Steffi Verjans, Riemst; Sanne Verstraaten, Neerpelt.
KMO-administratie: Laura Bedin, Beringen; Vanessa Cuevas-Pineda, Houthalen-Helchteren; Inge Georis, Sint-Truiden; Ruben Gregoor, Bilzen; Anna Kompogiannis, Genk; Fabio Nisi, Beringen; Raf Rykx, Zonhoven; Femke Theunissen, Bilzen.
Internationaal transport en goederenverzending: Steven Claessens, Heusden-Zolder; Wim Geboers, Mol; Christoph Lekens, Hechtel; Ben Ramaekers, Maasmechelen; Bart Rykx, Zonhoven; Jonas Wanten.
Commercieel webverkeer: Dennis Culot; Kevin Erna; Tom Geens, Westerlo; Stefanie Joos, Bocholt; Mathias Schraepen, Genk.
Medico-sociale administratie: Rosa Agten, Hechtel; Nathalie Blokken, Kuringen; Carolien Bosmans, Lommel; Evi Camps, Meeuwen-Gruitrode; David Del Arbol Quesada, Genk; Kim Delien, Mol; Aafke De Pooter, Mol; Lore Derdin, Mol; Nathalie Eerdekens, Lommel; Jessy Emmers, Lommel; Bianca Geerts, Dessel; Stefanie Gemels, Alken; Stefanie Geurts, Genk; Jasmine Ghijsens, Kortessem; Nele Ketelslagers, Alken; Nydia Leemans; Nele Lenaerts, Genk; Sarah Leyssens, Mol; Sarah Lowel; Dorien Marien, Balen; Tuba Mavili, Houthalen-Helchteren; Elisabeth Menten, Sint-Truiden; Sofie Mercken, Riemst; Sanem Özen, Houthalen-Helchteren; Caroline Quenis, Heers; Rebecca Raadts, Hoeselt; Sofie Roden, Beringen; Wendy Schuermans, Bocholt; Kris Simons, Bree; Eveline Van Craenendonck, Mol; Ellen Vande Casteele, Houthalen-Helchteren; Lien Van Gompel, Dessel; Nele Vanheusden, Bilzen; Kelly Van Steenbergen, Dessel.
Kantooradministratie en gegevensbeheer: Zeynep Acar, Genk; Eline Achten, Helchteren; Hasna Akherraz, Genk; Tarik Akouz, Houthalen-Helchteren; Aysegül Arslan, Genk; Ralf Boonen, Diepenbeek; Yassin Darghal, Neerpelt; Renée De Ruyter, Houthalen-Helchteren; Esen Dönmez, Houthalen; Jolien Donné, Houthalen-Helchteren; Adem Erkalkan, Heusden-Zolder; Nick Erna, Lummen; Paulina Frasolek, Genk; Kristien Gilis, Kuringen; Esra Koytaviloglu, Genk; Tuba Koytaviloglu, Genk; Mohamed Latrech, Houthalen-Helchteren; Stefanie Leten, Zonhoven; Ellen Leurs, Lommel; Dennis Linsen; Timmy Lovsin, Paal; Sarah Loyens, Diepenbeek; Michael Massot, Lanaken; Sabrina Mulkers, Zonhoven; Semra Murat, Genk; Wendy Op De Locht; Ozgür Öztürk, Genk; Eda Ozyurek, Genk; Maria Pinna, Houthalen-Helchteren; Brecht Poel, Lummen; Els Pulinckx, Beringen; Joyce Scheeren, Lommel; Martha Schreurs, Houthalen; Tuba Solak, Genk; Senem Soylu, Genk; Loubna Tazi; Shana Thevissen, As; Karolien Vanhulsel, Lommel; Joris Vanné, Zonhoven; Nicky Voncken, Maaseik; Rebekka Vreys, Herk-de-Stad; Charisma Wauters, Alken; Nicky Wolfs, Zonhoven; Natalia Zhemchug, Tongeren.
Winkelbeheer en etalage: Jamina Amhalla; Mattie Darcis, Alken; Attila Dus, Genk; Sabri El Bessam, Zutendaal; Mehmet Karatas, Houthalen-Helchteren; Najat Oizaz, Genk; Kathlijn Oyen, Hechtel; Mediha Özbilent, Heusden-Zolder; Vanessa Scolozzi, Houthalen-Helchteren.

Kunsthumaniora Hasselt

De leerlingen trokken naar kunstprojecten in Rome, Barcelona en Berlijn. De ideeën die daar werden geraapt kwamen uitstekend van pas om zelf aan de slag te gaan. De resultaten: een eigengereide themashow in de grote zaal van het Hasseltse CC, een tentoonstelling in de mijngebouwen van Genk en een heuse Amerikaanse Proms. Leerlinge Kira Peeters van de afdeling Woordkunst-drama eindigde achtste in Idool 2007.Architecturale vorming: Niels Arnauts, Linter; Samantha Beeke, Hamont-Achel; Bert Beelen, Linter; Joris De Belie; Joan Deprez, Meerhout; Kenny Geyskens; Jordi Houbrechts, Kortessem; Lisa Janssen, Eksel; Brenda Lieben, Lanaken; Evelyne Luyten; Tanya Meuws, Beringen; Martijn van den Bergh, Hoeselt; Niels Van Elven, Averbode; Nick Vanoppen, Heusden-Zolder; Sabine Willen, Lanaken; Joke Zoons, Lommel.
Audiovisuele vorming A: Maarten Adriaenssens, Berlaar; Lotte Andelhofs, Beverlo; Hanne Bergmans, Diepenbeek; Iris Deflem, Riemst; Bieke Festen, Peer; Han Gheys, Mol; Jelle Kaes, Dilsen-Stokkem; Bas Kuypers, Maasmechelen; Helena Rutten, Hamont-Achel; Joost Van Slambrouck, Leuven.
Audiovisuele vorming B: Bert Gielen, Lommel; Willem Goyvaerts, Betekom; Lynn Larsen, Eksel; Maroesjka Lavigne, Hoeselt; Marijke Paradijs, Maaseik; Dimitri Philippe; Maïté Schoefs, Hoeselt; Enzo Smits, Mol; Siemon Theys, Holsbeek; Eline Vanbrabant, Tesssenderlo; Freija van Doorn, Kuringen; Jordi Vrijsen, Peer; Maartin Warpy, Mol.
Beeldende vorming: Domenique Brouwers, Maaseik; Marijn Celea, Kortessem; Elisabeth Claes, Maaseik; Kim Degreef, Sint-Truiden; Ida Detilloux, Sint-Truiden; Toos Franken, Mol; Maggy Lemmens, Bree; Jon Rouvrois, Borgloon; Geert Vandersteen, Paal; Marijke Vanherk, Bocholt; Rayah Wauters, Tessenderlo.
Woordkunst-drama: Noralie Alaerts, Langdorp; Indra Aubroeck, Genk; Ilona Biernacki, Genk; Eveline Celis; Kimberly Drieskens, Leopoldsburg; Janne Hermans; Lise Orye, Stevoort; Astrid Pallen, Zonhoven; Ellen Schops, Heusden-Zolder; Véronique Tabak, Alken; Gayel van de Moosdijk, Tongeren; Simone Verheyen, As; Lieselore Verjans, Bocholt.
Toegepaste beeldende kunst: Sanne Biesmans, Lanaken; Charlotte Ceyssens, Heusden-Zolder; Christophe De Clercq; Sien Dingenen, Bocholt; Sabrina Goris, Begijnendijk; Daisy Jans, Hoeselt; Asunta Kenzeler, Dilsen-Stokkem; Veronique Robrechts, Beringen; Sascha Schröder, Tongeren; Jean-Michel Verbeeck, Mol.
Vrije beeldende kunst: Evy Bormans, Beverst; Jolien Geerdens, Alken; Ine Gijbels; Thomas Gilissen, Vliermaal; Jannick Rabijns; Michiel Roden, Zichem; Dekema Spencer; Annelies Swerts, Zonhoven; Greet Theunkens, Beverlo.
Artistieke opleiding: Manuele Bijnens, Lanaken.
Architecturale en binnenhuiskunst: Sara Beckers, Peer; Wesley Beeckman, Halen; Wauter Bouchaert, Bilzen; Jelle Cosemans, Hoeselt; Pieterjan Dewael, Lier; Anneleen Dewitz, Overpelt; Sylvie Hagens, Langdorp; Katrien Huibers, Neerpelt; Laura Maes, Beringen; Julia Müller, Vorst; Elke Neeskens, Hamont-Achel; Stephanie Palmans, Neerpelt; Sarah Panis, Leopoldsburg; Elizabeth Peeters, Herk-de-Stad; Melissa Teunkens, Leopoldsburg; Jeroen Verheyen, Kermt; Bina Versraete, Halen.
Industriële kunst: Frederik Bernardi, Sint-Truiden; John Bijnens, Kortessem; Steven Degryse, Halen; Quinten Driesen, Kuringen; David Evens; Thomas Kriekels, Diepenbeek; Mike Vandeperre, 's Gravenvoeren; Anke Vankrunkelsven, Beverlo.

BuSO KIDS Hasselt

Het Koninklijk Instituut voor Doven en Spraakgestoorden richt zich naar kinderen, jongeren en volwassenen met gehoorstoornissen, ernstige spraak-/taalstoornissen en autismespectrumstoornissen. Momenteel wordt door ongeveer 420 medewerkers zorg geboden aan een 500-tal gasten. Dat gebeurt op 4 verschillende vestigingsplaatsen: de Borggravevijverstraat en Walenstraat in Hasselt, een internaat voor minderjarigen in Houthalen en tehuizen voor niet-werkenden in Aarschot.Getuigschrift Winkelhulp: Najat Bargaze, Houthalen; Mustafa Er, Koersel; Naziha Elakhssassi; Sara Luts, Kuringen.
Getuigschrift Bakkersgast: Stefanie Houbregs, Zonhoven; Claudia Klenovsek, As; Elizabethe Mavacala; Jan Van Noten, Turnhout.
Attest van verworven bekwaamheden Bakkersgast: Kathy Peeters, Grobbendonk.
Getuigschrift Meubelstoffeerder: Kristof Geuns, Genk; Andy Janssens, Zoersel; Toon Nelissen, Hoeselt.
Attest Meubelstoffeerder: Michael Kerkhofs, Bilzen.
Getuigschrift Schilder-decorateur: Giuseppe Carlone, Zutendaal; Nabil El Hari; Nico Lenaerts; Wesley Roggen, Diepenbeek; Dimitri Vandevenne.
Getuigschrift in de opleiding Slagersgast: Tom Erna, Lummen; Steven Mangelschots, Beringen.
Attest de pASSer: Jolien Boogaerts, Rillaar; Steven Dons, Kuringen; Benjamin Jacobs, Zonhoven; Kenny Jacquet, Sint-Truiden; Robin Mortelmans, Sint-Katelijne-Waver; Bart Neyens, Bree; Anna Passau, Sint-Truiden; Andy Reyskens, Houthalen-Helchteren; Davy Stephenson, Merksem; Veerle Truyen, Rotselaar; Elias Van den Broeck, Boutersem; Toon Vandendries, Kampenhout.

Technisch Instituut Heilig Hart Hasselt

Ieder jaar organiseert VOKA-Limburg een wedstrijd voor de beste stagiair. Dit jaar viel Nicky Jans van 6TEI in de prijzen. Hiermee behoort hij tot de 10 beste stagiairs van Limburg. Hij deed zijn stage bij Brabantia in Overpelt, waar men opgetogen was over zijn kennis, inzet en mentaliteit.

Industriële wetenschappen: Sonny Achten; Tom Bosmans, Kuringen; Gertjan Dupont; Frédéric George, Zonhoven; Bart Gijbels, Kurt Hermans; Simon Huygen, Bilzen; Wouter Lynen, Zonhoven; Benjamin Marchal; Stijn Philips; Jan Steenackers, Zonhoven; Kobe Thoelen; Thijs Vandermeeren, Zonhoven.
Elektriciteit-elektronica: Diether de Schaetzen, Diepenbeek; Rob Steegmans.
Elektromechanica: Sami Bouchafrati; Tomas Dirix; Michael Gerard; Ward Lambrechts, Guigoven; Wouter Mathijs; Niels Schepers, Lummen; Michaël Thoelen, Alken.
Industriële ICT-technieken: Koen Aerts; Abderrahim Ait Bouzid, Houthalen-Helchteren; Collins Boachie, Alken; Gregory Bosmans, Heusden-Zolder; Hamza El Ouakili; Ahmet Gürbüz, Heusden-Zolder; Jeroen Op 't Eynde, Koersel; Wouter Van Damme, Maasmechelen; Stijn Van den Broeck, Heers.
Autotechnieken: Berto Caputi, Zutendaal; Achraf El Kassmi, Bilzen; Kris Gielen, Vliermaalroot; Stijn Goris, Zonhoven; Nick Koonings; Brecht Machiels, Waltwilder; Nicky Mathei, Tongeren; Jordy Mendez-Fernandez, Houthalen-Helchteren; Koen Odeurs, Buvingen; Niels Reykers, Herk-de-Stad; Michaël Scheepers, Dilsen-Stokkem; Brian Van Lee.
Bouwtechnieken: Yves Auzins; Sebastiaan Clabots, Zonhoven; Geoffrey Nijs, Wellen; Stijn Schroyen; Robby Vanstreels.
Elektrische installatietechnieken: Davy Bammens, Zonhoven; Gert Bangels, Alken; Frederik Bijnens; Kristof Digneffe, Wellen; Jimmy Gerrits; Gwenn Geurden, Houthalen-Helchteren; Nick Hustinx; Nicky Jans, Zonhoven; Davey Slingers; Gunther Windmolders.
Mechanische vormgevingstechnieken: Tom Dejonckere, Alken; Danny Nissen, Veldwezelt, Sem Van Dommelen, Opglabbeek; Dennis Vreven, Genk.
Houttechnieken: Dennie Achten, Maasmechelen; Filip Buysmans, Hoeselt; Laurents Doggen; Patrik Gielen, Riemst; Jelle Lambrechts, Alken; Bjordy Mathijs; Steve Raymakers, Heusden-Zolder; Tim Raymakers, Heusden-Zolder; Kenneth Santermans; Thomas Vanhees, Lummen; Maxim Willems, Maasmechelen.
Auto: Dirk Douha, Borgloon; Manuel Dumon, Paal; Timmy Houben; Andy Janssen; Sam Schouteden; Devlin Thijs, Lanaken.
Ruwbouw: Fabio Arcidiaco, Heusden-Zolder; Nicki Bos, Zonhoven; Bram Bynens; Davy Croes; Erhan Gobel, Heusden-Zolder; Jim Govaers; Gunter Jossa, Landen; Dario Micoli, Houthalen-Helchteren; Günther Moonen; Peter Van Genechten, Overpelt; Steven Van Loon, Koersel.
Elektrische installaties: Volkan Alparslan, Houthalen-Helchteren; Ufuk Atay; Soner Avci, Houthalen-Helchteren; Tim Claesen; Jody Ghijsens, Zoutleeuw; Kristof Hermans, Genk; Nico Kerremans, Heusden-Zolder; Charlie Mellemans, Alken; Volkan Özgan; Andy Putzeys; Ali Tugla; Mehmet Turan, Houthalen-Helchteren; Hans Vanhove, Zutendaal.
Houtbewerking: Erwin Daniëls, Diepenbeek; Pieter De Smedt, Alken; Roel Ferla, Heusden-Zolder; Kristof Gilis; Kenny Kimpen; Niels Martens; Yves Martens, Diepenbeek; Stijn Remans; Björn Smeets; Kris Steegmans; Dimitri Thomas, Herk-de-Stad; Yannick Tielens; Dennis Verdingh; Piet Vrancken.
Kunststofverwerking: Semir Duric, Alken; Dieter Zeelmaekers, Zonhoven.
Lassen-constructie: Imad Al Uakili; Robin Gilissen; Michaël Vansimpsen.
7de jaar mechanica constructie- en planningstechnieken: Ben Alders; Lander Geerts, Lummen; Albert Staessen, Mechelen; Steven Swinnen, Genk.
7de jaar industriële computertechnieken: Fabio Carcangiu; Geert Matthys, Zutendaal; Frederik Vandeweyer.
7de jaar composietverwerking: Alesio Ruffo, Zonhoven; Luc Windmolders.
7de jaar diesel- en LPG-motoren: Jeroen Billen, Genk; Dimitri Bossier; Diederik Demot, Koersel; Thomas Olaerts, Diepenbeek; Gert-Jan Possen, Lanaken.
7de jaar fotolassen: Michael Berx, Bilzen; Timmy Coeymans, Diepenbeek; Jan Leyssens, Koersel; Kim Nulens, Beringen; Remi Recko.
7de jaar industriële elektriciteit: Selim Karakaya; Ferhat Mavili, Houthalen-Helchteren; Hicham Nejjar, Geel; Yunus Senal, Zonhoven; Jimmy Vermesen.
7de jaar industriële houtbewerking: Chris Carremans, Zonhoven; Angelo Cavatorti, Zonhoven; Mattias Fiddelaers, Diepenbeek; Thomas Gerets, Diepenbeek; Glenn Gielen, Zonhoven; Geert Jammaers, Kortessem; David Ketelslegers, Alken; Robby Philtjens, Wellen; Sven Ramaekers; Bart Thijs, Zutendaal; Dimitri Vanstraelen; Kerry Vonckers, Zonhoven; Glen Willems, Kortessem.

Virga Jessecollege Hasselt

Leerlingen van het zesde jaar Handel hebben een ontbijt georganiseerd waarvan de opbrengst ging naar de bouw van drie klaslokalen in Laos door de vzw 'Laat Laos Leren'. Leerkracht Lucie Vanderhoven kende Ward Reekmans uit Tuilt die op zijn wereldreis enorm geraakt werd door de armoede in Laos. Er werd 904 euro ingezameld. "Dit ontbijt haalde het beste naar boven in ieder van ons", zeggen de zesdejaars handel.Economie-moderne talen: Hanne Arnolds, Vliermaalroot; Valerie Baeten; Clara Biets, Diepenbeek; Laurens Bobbaers; Julie Bronckaers; Christophe Bruyninx; Tim Buntinx; Vicky Ceulemans, Diepenbeek; Karin Clonen; Nikki Corvers, Diepenbeek; Nathalie Cremers, Kozen; John Drijkoningen; Niki Droogmans; Karel Dullaers, Kortessem; Jelle Froyen; Valérie Fryns; Caroline Hoeck; Yasmine Hoedemakers; Ellen Jakubka, Diepenbeek; Kathleen Jeral, Diepenbeek; Leticia Jordens, Alken; Brecht Mangelschots, Heusden-Zolder; Greetje Meubis; Sanne Neven; Abderrahim Oulhadj; Martyn Smeers; Jolien Somers; Lauranne Steegmans, Diepenbeek; Esther Van den Born, Wellen; Julie Vandersmissen; Eline Van de Velde, Heusden-Zolder; Sanne Vandormael, Alken; Raisa Vanvoorden; Sofie Verstappen, Diepenbeek; Ruben Weustenraed, Guigoven; Reinier Wouters.
Economie-wiskunde: Ditte Knaepen, Alken; Lotte Martens, Alken; Sofie Moerman; Kerensa Nelissen; Kristof T'Kindt; Tim Tzirtziganis; Lina Vandersmissen; Mathy Vandersmissen; Geoffrey Vanlee; Daphné Vranken, Heusden-Zolder.
Grieks-Latijn: Katrien Bemelmans; Bert Lemmens, Kortessem; Evelien Van Geel.
Humane wetenschappen: Frédéric Balthazar, Alken; Anouk Bemelmans; Laure Boonen; Chloë Carlens, Borgloon; Jolien Claes; Liselotte Driesen, Diepenbeek; Joost Geuens; Jan Gielen; Paulien Goffinghs; Elke Grosemans, Wellen; Melanie Jacobs; Carl Jans; Dunja Kuyckx; Stefanie Linters; Karolien Meurs; Hannelore Meus, Zonhoven; Sarina Peeters, Alken; Nicky Plaisier, Kortessem; Sofie Ramaekers; Matthias Reygel; Duane Roe, Alken; Tom Smeets; Jolien Swerts; Agnésia Vaes, Lummen; Bram Vanermen, Alken; Stephanie Zels.
Latijn-moderne talen: Daan Belet, Wellen; Margot Belet; Alexandra Bertels; Lisa Billen; Eva Buttiens; Caitlin Claes; Nathalie Cornelis, Diepenbeek; Hélène Froyen; Peter Indemans; Laetitia Jeurissen; Eva Kumpen; Raquel Lacroix; Jurgen Neven, Wellen; Katrien Pagnaer; Dominique Pauwels; Jole Schalley; Jolien Vandersmissen, Guigoven.
Latijn-wetenschappen: Niels Appermont; Zoë Bekkers, Lummen; Sofie Beunckens, Kortessem; Linde Buntinx, Alken; Hanne Deglein, Sint-Truiden; Nathalie Dessers; Frank Driessen, Vliermaalroot; Deborah Filtjens; Lieselot Ghysels, Diepenbeek; Pieter-Jan Leemen; Wouter Lutin, Wintershoven; Xavier Punie; Karel-Jan Senave.
Latijn-wiskunde: Kim Claes, Kortessem; Eef De Clercq, Diepenbeek; Yanick Fanton; Karlien Franco, Diepenbeek; Hanne Kerkhofs; Judith Ketelslegers, Wintershoven; Greet Nuyts, Diepenbeek; Koen Oris, Kortessem; Ellen Peeters; Bernard Poelmans, Alken; Greet Pollaris; Steven Quintiens; Salina Smellers; Katrien Van Beveren, Bilzen; Anne Vandael, Genk; Dorien Vandercappellen; Lore Vanderspikken; Thibault Vaninbroukx; Eveline Werck.
Moderne talen-wetenschappen: Thierry Bruno; Valerie Colla, Diepenbeek; Lieselotte Couck; Niels Cox, Stevoort; Ine De Baerdemaeker; Leen Geysen, Diepenbeek; Philippe Jackers; Ederick Jacobs, Vliermaalroot; Fariha Jamshid; Vincent Loenders; Ine Nijs; Goele Slegers; Silke Smolders; Wout Trippas, Alken; Laurence Vandenput; Astrid Vanlessen; Pieter-Jan Wilkin.
Moderne talen-wiskunde: Gunter Biesemans, Diepenbeek; Soraya Hoedemakers.
Wetenschappen-wiskunde: Koen Auwerx, Diepenbeek; Leen Baeten, Diepenbeek; Dämien Bolinius, Zonhoven; Philippe Brabanders; Evelien Claesen, Diepenbeek; Alien Clukers; Tara Daerden; Rob Declerck; Jeroen Dehaese; Carmen Dierickx; Rob Geelen; San Gillis, Alken; Eline Goffings, Wellen; Elien Heleven; Willem Jans, Alken; Pieter Janssen; Jeroen Kempeneers, Wellen; Jeroen Lemmens; Gert Nelissen; Elisa Nijs; Enya Nilis; Robin Raskin, Kortessem; Kim Reenaers; Maximiliaan Royakkers; Eva Santermans; Jan Stassen; Lynn Trippas, Alken; Steven Vandeurzen; Loren Van Lishout; Julie Van Melckebeke; Geert Vanvoorden, Alken; Bart Verstrynge; Bastiaan Viaene, Houthalen-Helchteren; Michiel Villé; Cedriek Vos; Jo Wouters.
Handel: Nawal Abdi; Sabahat Baig; Sam Bellen; Astrid Buckinx, Vliermaalroot; Morgan Carlens, Borgloon; Alexander Jochems, Zonhoven; Christina Jolling, Diepenbeek; Els Meuwis; Nathalie Noblesse, Alken; Hannelore Weerts.