Franse bondscoach Marokko neemt ontslag
RABAT -
De Fransman Henri Michel heeft maandag een punt gezet achter zijn taak als trainer van de Marokkaanse nationale voetbalploeg. Michel dankte de spelers en alle personen met wie hij gewerkt heeft. "Ik ben verplicht mijn activiteieten bij de nationale ploeg stop te zetten", zei Michel maandag.
AFP
BR>Henri Michel werd zwaar op de korrel genomen door de Marokkaanse pers sinds de uitschakeling van de 'Leeuwen van de Atlas' in de eerste ronde van het Afrikaanse landenkampioenschap.
Marokko was er niet verder gekomen dan een nipte overwinning tegen Congo, een gelijkspel tegen buurland Tunesie en een 2-0 nederlaag tegen het sterke Nigeria.
Hoofdpunten
Krijgen we Vlaamse strafwet, rechtbanken en gevangenissen? Demir wil Justitie grotendeels in Vlaamse handen
Ook in Maasland huiszoeking in onderzoek naar internationale plofkraakbende
Acht jaar cel voor nachtelijke brandstichting in Hoepertingen: “Dit had fataal kunnen aflopen”
Dylan Teuns knalt vol met kin tegen betonnen brug in megacrash Ster van Bessèges: “Het was chaos alom, dit was er echt over”