WK veldrijden in Sint-Michiels-Gestel: volledige uitslagen alle categoriën

Elite:

1. Richard Groenendaal (Ned) in 59'57"

2. MARIO DE CLERCQ op 0'38"

3. SVEN NYS op 0'42"

4. Adrie Van der Poel (Ned) op 1'18"

5. Wim De Vos (Ned) op 1'50"

6. BEN BERDEN op 2'08"

7. PETER VAN SANTVLIET op 2'12"

8.

Gerben De Knegt (Ned) op 2'17"

9. Daniele Pontoni (Ita) op 2'22"

10. Dominique Arnould (Fra) op 2'23"

11. Christophe Morel (Fra) op 2'34"

12. Roland Schätti (Zwi) op 2'57"

13. Radomir Simunek (Tsj) op 3'07"

14. Alessandro Fontana (Ita) op 3'09"

15. Beat Wabel (Tsj) op 3'12"

16. MARC JANSSENS op 3'38"

17. Roger Hammond (GBr) op 3'48"

18. Tadeusz Korzeniewski (Pol) op 4'03"

19. Petr Dlask (Tsj) op 4'29"

20. Kamim Ausbuher (Tsj) op 4'43"

21. Alexandre Moos (Zwi) op 4'47"

22. Igor Tavella (Ita) op 5'01"

23. Vaclav Jezek (Tsj) op 5'10"

24. Henrik Djernis (Den) op 5'18"

25. Maarten Nijland (Ned) op 5'27"

26. Robert Glajza (Svk) op 5'28"

27. Jiri Pospisil (Tsj) op 6'00"

28. Massimo Sargenti (Ita) op 6'18"

29. Marc Gullikson (VS) op 6'20"

30. Pascal Triebel (Lux)

31. Matthew Ellis (GBr)

32. Barton Bowen (VS)

33. Luca Bramati (Ita) op 6'24"

34. Jan Ramsauer (Zwi) op 7'05"

35. David Pagnier (Fra) op 7'12"

36. David Seco Amundarain (Spa) op 7'28"

37. Justin Robinson (VS) op 7'37"

38. Dale Knapp (VS) op 7'46"

39. Stuart Blunt (GBr) op 7'59"

40. Raita Suzuki (Jap) op 8'32"

41. Tomasz Kiendys (Pol) op 1 ronde

42. Viliam Liptak (Svk)

Landenklassement:

1. Nederland 10 ptn

2. BELGIË 11

3. Italië 45

4. Zwitserland 48

5. Tsjechië 52

6. Frankrijk 56

7. Groot-Brittannië 87

8. Verenigde Staten 98

9. Polen 59 (twee renners)

10. Slovakije 68

Beloften

1. BART WELLENS in 53'32"

2. TOM VANNOPPEN op 0'44"

3. DAVY COMMEYNE op 1'04"

4. David Derepas (Fra) op 1'36"

5. Kamiel van den Bergh (Ned) op 1'38"

6. Steffen Weigold (Dui) op 1'39"

7. SVEN VANTHOURENHOUT

8. Wilant van Gils (Ned) op 2'15"

9. Thijs Volker (Ned) op 2'24"

10. Roel van Houtum (Ned) op 2'29"

11. ANDREW VANCOILLIE op 2'39"

12. John Gadret (Fra) op 2'44"

13. Michael Baumgartner (Zwi) op 2'55"

14. Steve Fogen (Lux) op 3'10"

15. Francis Mourey (Fra) op 3'53"

16. Freek De Jong (Ned) op 4'04"

17. Ondrej Dlask (Tsj) op 4'09"

18. Matthias Kern (Zwi) op 4'13"

19. Philip Dixon (GBr) op 4'16"

20. Thomas Lecuyer (Fra) op 4'27"

21. Julien Bertaut (Fra) op 4'38"

22. Christian Wasmer (Dui) op 4'42"

23. Hannes Genze (Dui) op 4'43"

24. Tim Morley (GBr) op 4'45"

25. Gusti Bausch (Lux) op 4'46"

26. Peter Presslauer (Oos) op 5'04"

27. David Rutsch (Zwi) op 5'10"

28. Valeriano Vandelli (Ita) op 5'15"

29. David Salas Pin (Spa) op 5'16"

30. Jens Reuker (Dui) op 5'20"

31. Aurelien Clerc (Zwi)

32. Michele Sbetta (Ita) op 5'34"

33. Daniel Booth (GBr) op 5'41"

34. Peter Riis Andersen (Den) op 5'52"

35. Tommy Nielsen (Den) op 5'56"

36. Josef Soukup (Tsj) op 6'02"

37. Christian Trafelet (Zwi) op 6'04"

38. Stefano Toffoletti (Ita) op 6'09"

39. TIM VAN NUFFEL op 6'15"

40. Shaun Snodden (GBr) op 6'24"

41. Björn Schröder (Dui) op 6'49"

42. Jed Sheckler (VS) op 6'55"

43. Jacques-Maynes (VS) op 7'11"

44. Radek Becka (Tsj) op 7'40"

45. Haitz Ortiz (Spa) op 7'50"

46. James Perry (GBr) op 7'58"

47. Fredrik Kessiakoff (Zwe) op 9'01"

48. Juan Bello Villar (Spa) op 9'11"

49. Shinya Ikemoto (Jap) op 9'28"

50. Andy Jacques-Maynes (VS) op 1 ronde

51. Pavel Vesely (Tsj) op 1 ronde.

Landenrangschikking:

1. BELGIË 6

2. Nederland 22

3. Frankrijk 31

4. Duitsland 51

5. Zwitserland 58

6. Groot-Brittannië 76

7. Tsjechië 97

8. Italië 98

9. Spanje 122

10. Verenigde Staten 135

11. Luxemburg 39

12. Denemarken 69.

Junioren

1. BART AERNOUTS in 41'06"

2. Walker Ferguson (VS) op 15

3. David Kasek (Tsj) 47

4. Kenny van Hummel (Ned) 47

5. PIETER GHYLLEBERT 47

6. Koen De Kort (Ned) 47

7. Vladimir Kyziuat (Tsj) 50

8. Sven Haussler (Dui) 50

9. Enrico Franzoi (Ita) 51

10. KLAAS VANTORNOUT 52

11. Jehan De Bondt (Ned) 1:06

12. Gilbertd Obrist (Zwi) 1:37

13. WESLEY VAN DER LINDEN 1:48

14. Pierre Bernard Vaillant (Fra) 1:53

15. GEERT WELLENS 2:06

16. Radomir Simunek (Tsj) 2:07

17. Llam Killeen (GBr) 2:07

18. Piotr Formicki (Pol) 2:36

19. Mariusz Gil (Pol) 2:39

20. Sébastien Minard (Fra) 2:41

21. Martin Bina (Tsj) 2:43

22. Toby Swanson (VS) 2:45

23. Jan Kunta (Tsj) 3:00

24. Francesco Cingolani (Ita) 3:02

25. Roger Jakob (Zwi) 3:03

26. Gerben De Vries (Ned) 3:05

27. Steve Chainel (Fra) 3:07

28. Philip Spencer (GBr) 3:12

29. Justin Thompson (VS) 3:12

30. Ludovic Le Magourou (Fra) 3:19

31. Josh Anthony (VS) 3:22

32. Marc Ernster (Lux) 3:24

33. Przemyslaw Warzybok (Pol) 3:27

34. Daniel Wasiewicz (Pol) 3:31

35. Jos Antonio Diez Arriola (Spa) 3:51

36. Johnatan Tabotta (Ita) 4:07

37. Christopher Skinner (GBr) 4:09

38. Andrea Masciarelli (Ita) 4:15

39. Alan Obye (VS) 4:17

40. Hidde Bos (Ned) 4:19

41. Masahiro Shinagawa (Jap) 4:44

42. Daniel Parpan (Zwi) 4:44

43. Daniel Hufnagel (Oos) 4:44

44. Roger Schuppli (Zwi) 5:03

45. Koldobika Aguirre Arresti (Spa) 5:05

46. Warcin Wider (Pol) 5:15

47. Aitor Hernandez (Spa) 5:26

48. Matthew Kipling (GBr) 5:26

49. Benjamin Schwr (Dui) 5:26

50. Dusan Orgonik (Svk) 5:55

51. Ben Wurth (Lux) 6:06

52. Oleksandr Gerashchenko (Oek) 6:06

53. Julen Zubero (Spa) 6:15

54. Marian Hecl (Svk) 6:24

55. Kazunobu Kuwazawa (Jap) 6:45

56. Gorka Mendizabal (Spa) 6:53

57. Juraj Cmarada (Svk) 7:05

58. Richard Bowater (GBr) 7:05

59. Leo Karstens (Dui) 7:25

60. Ladislav Sidlo (Svk) 7:37

61. Nik-Ott Kummer (Dui) 10:00

Landenklassement:

1. BELGIË 16 ptn

2. Nederland 21

3. Tsjechië 26

4. Verenigde Staten 53

5. Frankrijk 61

6. Italië 69

7. Polen 70

8. Zwitserland 79

9. Groot-Brittannië 82

10. Duitsland 116

11. Spanje 127

12. Slovakije 161

13. Luxemburg 83 (twee renners)

14. Japan 96

Vrouwen

1. Hanka Kupfernagel (Dui) in 42:10

2. Louise Robinson (GBr) op 57

3. Daphny Van den Brand (Ned) 1:16

4. Laurence Leboucher (Fra) 2:03

5. Alison Dunlap (VS) 2:30

6. Corine Dorland (Ned) 2:55

7. Alla Epifanova (Rus) 3:14

8. Carmen Richardson (VS) 3:15

9. Inge Velthuis (Ned) 3:36

10. Chantal Daucourt (Zwi) 3:57

11. Danielle Jansen (Ned) 4:12

12. Ann Grande (VS) 4:18

13. Ruth Matthes (VS) 4:21

14. Nadia Triquet (Fra) 4:23

15. Chrissy Redden (Can) 4:35

16. Nicole Leijten (Ned) 4:59

17. Regina Marunde (Dui) 5:12

18. Nicole Cooke (GBr) 5:18

19. Jana Jerabkova (Tsj) 5:37

20. Pavla Havlikova (Tsj) 5:37

21. Giuliana Tovaglieri (Ita) 5:55

22. LORY LAROY 6:20

23. Mika Ogishima (Jap) 6:40

24. Shari Kain (VS) 6:57

25. Alexandra Baehler (Zwi) 7:44

26. Sandra Miss Bach (Zwi) 7:46

27. Paola Bortoun (Ita) 7:46

28. ANJA NOBUS 8:12

29. Helen McGregor (GBr) 8:21

30. Marzena Wasiuk (Pol) 8:24

31. Veronica Sala (Ita) 8:40

32. Jenny Copnall (GBr) 8:59

33. KATLEEN VERMEIREN 9:13

34. R. Gamonal Ferrera (Spa) 9:13

35. Susan Carter (GBr) 9:27

36. Lidia Fuentes (Spa) 1 ronde

37. Aida Nuno (Spa)

Landenrangschikking:

1. Nederland 18

2. Verenigde Staten 25

3. Duitsland 44

4. Groot-Brittannië 49

5. Italië 79

6. BELGIË 83

7. Frankrijk 18

8. Zwitserland 35

9. Tsjechië 39

10 Spanje 70

Aangeboden door onze partners

Hoofdpunten

Aangeboden door onze partners

Beste van Plus

Lees meer