Darts

Uitslagen

BR>

Gewest Maaskant

Eerste divisie:

Shamrock B-Sport-Inn/Anita 3-7; Bokkerijders-Sporthal 5-5; 't Vat/Gamblers-'t Trefpunt 5-5; Sch. Heuvel 95-Madhouse A 0-10; 't Babbeltje A-Eikenen B 2-8; 't Vat 2000 B-Bloemenhof A 3-7.

Tweede:

Onder de Toren-Bon'Aparte 4-6; Shamrock D-Dartsteam B 5-5; 't Clubke A-180 6-4; The Muppets-'t Pleintje 69 5-5; Flying Darts A-De Bierhemel A 9-1; De Hoeve A-Limpiks 6-4.

3A:

't Sonnis A-De Leuter B 9-1; Postiljon-The Gamblers A 7-3; Sportief-Shamrock A 6-4; 't Blokske A-De Pijlenheiers 2-8; Anita-Dynamite B 9-1; 't Vat 2000 C-'t Babbeltje B 2-8.

3B:

't Paenhuys A-Teel 3-7; 't Stamineeke-Sportcafé 3-7; 't Doel-De Petrel A 8-2; De Knup-De Trepkes Op 10-0 (ff); 't Park-Shamrock F uitg.; Platdak B-Torpedo's 6-4.

4A:

't Babbeltje D-'t Sonnis B 6-4; Eikenen Z-Bloemenhof B 9-1; Twins B-'t Babbeltje E 5-5; Energy-TRwins A 3-7.

4B:

De Petrel B-Shamrock E 5-5; Dynamite C-'t Clubke B 3-7; 't Vat 2000 D-De Hoeve B 9-1; Limpiks B-Bokkerijders B 4-6; Madhouse B-'t Babbeltje C n.m.

4C:

Ruzzi 2000-'t Blökske B 7-3; De Bierhemel B-The Gamblers B 9-1; Platdak C-'t Sonnis C 6-4; Flying Darts B-Voltreffers B 3-7; Madhouse C-Dynamite D 6-4.

Schaken

Nationale interclub

Zevende ronde: 2B:

Ans1-ML1 5-3. Stand: 1. Bosvoorde1 39; 2. Namen1 35,5; 3. Desperado Leuven 33; 8. ML1 26.

3A:

Ans2-ML2 2-4; Eisden-Luik2 4-2; Eynatten1-Overpelt1 4,5-1,5. Stand: 1. Eisden1 29; 2. Luik2 28,5; 3. Herve1 26,5; 9. ML2 17; 11. Overpelt1 17; 12. Ans2 16,5.

4H:

Tessenderlo-ML3 3-1; Leuven4-Lommel 0,5-3,5. Stand: 1. Malmedy1 24; 2. Rochade6 21,5; 3. Tessenderlo 19; 6. Lommel 13,5; 11. ML3 9.

5L:

Eynatten4-Overpelt2 1-3; Sint-Truiden11-Luik8 3-1; Seraing-ML4 2-2; Spa1-Maasland 1,5-2,5. Stand: 1. Visé 23,5; 2. Verviers1 21,5; 3. Sint-Truiden1 19,5; 5. Maasland 16; 8. ML4 11; 9. Overpelt2 10,5.

5M:

Ans3-ML5 2,5-1,5; Sint-Truiden2-Welkenraedt2 3-1. Stand: 1. Ludisan3 19,5; 2. Luik9 18; 3. Sint-Truiden2 16,5; 10. ML5 12.

Kersttornooi Ubach-Palenberg:

1. Renette 8,5/10; 2. Winkels 8; 3. Tammert 7; 4. R Krug; 5. Johnen 6; 6. Koch 5,5; 7. Cornelius 5; 8. Goldgräbe 4,5; 9. M. Kocur 2; 10. F-D. Krug 1; 11. Vorderbrügge 0,5.

Zwemmen

Limburgs kampioenschap Leopoldsburg

Meisjes:

50m rugslag E91: 1. Jolien Broekmans (ZVB) 49.07; 2. Lotte Bloemen (DMB) 49.73; 3. Ine Houben (GZVN) 51.25; E90: 1. Lien Bosmans (ZVB) 40.59; 2. Sanne Carmans (HZS) 41.32; 3. Melanie Stinckens (ZVB) 46.16; 100m schoolslag E91: 1. Hannelore Roth (GZVN) 1.46.94; 2. Ine Houben (GZVN) 1.49.07; 3. Jolien Broekmans (ZVB) 1.52.76; E90: 1. Sanne Carmans (HZS) 1.37.20; 2. Melanie Stinckens (ZVB) 1.40.73; 3. Lien Bosmans (ZVB) 1.41.16; 200m rugslag BEN: 1. Fientje Langens (ZVB) 2.49.11; 2. Goele Nullens (DMB) 2.49.56; 3. Yentle Thys (ZVB) 2.53.83; MIN: 1. Hanne Stukken (GZVN) 2.38.20; 2. Sanne Boonen (ZVB) 2.40.30; 3. Jessie Vanspauwen (GZVN) 2.43.19; KAD: 1. Karen Vanbuel (GZVN) 2.28.16; 2. Veerle Leeten (ZDML) 2.29.78; 3. Melse Neyens (DMB) 2.33.57; JUN: 1. Marlies Vanspauwen (GZVN) 2.33.86; 2. Inge Leeten (ZDML) 2.35.51; 3. Elke Raes (HZS) 2.36.57; SEN: 1. Cindy Persoons (HZS) 2.30.34; 2. Birgit Panis (GZVN) 2.49.57; 3. Nele Mentens (GZVN) 2.53.54; 400m wisselslag BEN: 1. Goele Nullens (DMB) 6.18.32; 2. Greet Thijs (GZVN) 6.28.90; 3. Debbie Smets (GZVN) 6.31.45; MIN: 1. Jessie Vanspauwen (GZVN) 5.47.01; 2. Maud Stinckens (ZVB) 6.05.84; 3. Kelly Gorissen (MZVL) 6.36.60; KAD: 1. Karen Vanbuel (GZVN) 5.23.03; 2. Nele Vanbuel (GZVN) 5.25.04; 3. Samira Graus (HZS) 5.35.94; JUN: 1. Marlies Vanspauwen (GZVN) 5.27.86; 2. Cindy Smets (GZVN) 5.36.17; 3. Elke Lefebvre (ZDML) 5.40.56; SEN: 1. Cindy Persoons (HZS) 5.10.16; 2. Nele Mentens (GZVN) 6.00.63; 3. Birgit Panis (GZVN) 6.19.71.

Jongens:

50m rugslag E91: 1. Joris Tips (LWB) 46.79; 2. Stefan Weijtjens (MZVL) 48.98; 3. Jeroen Creemers (ZVB) 57.44; E90: 1. Philippe Jackmaert (HZS) 44.72; 2. Yannick Snoeckx (LWB) 46.18; 3. Jurryt Douwen (DMB) 46.82; 100m schoolslag E91: 1. Stefan Weijtjens (MZVL) 1.47.34; 2. Jeroen Creemers (ZVB) 1.57.51; 3. Joris Tips (LWB) 1.59.72; E90: 1. Dries Paulissen (GZVN) 1.41.02; 2. Jurryt Douwen (DMB) 1.47.19; 3. Philippe Jackmaert (HZS) 1.47.55; 200m rugslag BEN: 1. Rob Deckers (MZVL) 2.47.85; 2. Dirk Meyssen (OZV) 2.50.18; 3. Erwin Hauquier (ZDML) 2.56.61; MIN: 1. Wietse Heylen (LWB) 2.36.08; 2. Yves Meyssen (OZV) 2.36.89; 3. Niels Bosmans (ZVB) 2.39.23; KAD: 1. Joeri Janssen (ZVB) 2.25.02; 2. Ruben Driesen (OZV) 2.27.29; 3. Niels Mannaerts (LWB) 2.27.32; JUN: 1. Tom Vangeneugden (OZV) 2.24.33; 2. Dries Tordeur (GZVN) 2.30.41; 3. Michael Bervoets (ZDML) 2.31.03; SEN: 1. Kevin Kuppens (OZV) 2.28.42; 2. Diederik Houben (HZS) 2.34.54; 3. Erwin Vanspauwen (GZVN) 2.36.94; 400m wisselslag BEN: 1. Robin De Neve (GZVN) 5.50.47; 2. Rob Deckers (MZVL) 5.54.14; 3. Dirk Meyssen (OZV) 6.04.07; MIN: 1. Niels Bosmans (ZVB) 5.43.83; 2. Yves Meyssen (OZV) 5.47.43; 3. Tom Vangansewinkel (OZV) 5.51.28; KAD: 1. Steven De Reydt (ZDML) 5.21.56; 2. Steve Baeten (GZVN) 5.26.46; 3. Roel Tordeur (GZVN) 5.38.34; JUN: 1. Tom Vangeneugden (OZV) 4.50.75; 2. Dries Tordeur (GZVN) 5.06.48; 3. Ruben Frederix (HZS) 5.14.97; SEN: 1. Bart Reymen (GZVN) 4.56.68; 2. Kevin Kuppens (OZV) 5.11.14; 3. Erwin Vanspauwen (GZVN) 5.13.58.