Chaos bij trainingen op WK-parcours
Het begin van de wegcompetitie van de WK wielrennen in hartje Madrid op de Passeo de la Castellana aan het Estadion Santiago Bernabeu verliep vrijdag in de grootste chaos.
De verantwoordelijken van de diverse landen kregen vrijdagmorgen te horen dat het parcours niet verkeersvrij gemaakt zou worden voor een training. De training werd daarom vervangen door één verkenningsronde aan laag tempo en onder politiebegeleiding. Om elf uur zou men aan die verkenningsronde beginnen, als tenminste iedereen tijdig ter plaatse zou geraken. Omdat het verkeer volledig geblokkeerd stond, duurde het namelijk zowat anderhalf uur om van de binnenring van Madrid tot aan de start- en finishlijn te geraken.
Ook de vergadering voor de teammanagers, die moest beginnen om negen uur, werd met een half uur verlaat, omdat nog bijna niemand ter plaatse was geraakt.
Hoofdpunten
ZOL is klaar voor inzet van artificiële intelligentie bij kankeropsporing
Ref en VAR kleuren match: “Maar gelijkspel is wel correct resultaat”
Oekraïne verwacht komende weken “maximale escalatie” van de oorlog
Dierenasielen kunnen instroom van katten en honden niet aan: “Zelfs in het kantoor zitten dieren”