7de 'Flikkendag' krijgt koninklijk bezoek in stadscentrum
Ondanks pessimistische voorspellingen na de editie van 2004, zal de 7de 'Flikkendag' toch plaatsvinden in het Gentse stadscentrum.
Belga
Het evenement, opgestart naar aanleiding van de gelijknamige reeks op televisiezender Eén, krijgt dit jaar zelfs het bezoek van koning Albert II. Dat werd dinsdagavond nogmaals bevestigd op de officiële voorstelling van de 'Flikkendag' 2005, in het Gentse Provinciehuis.
"Het bezoek van de koning is voor ons de kers op de taart", zegt commissaris Steven De Smet. "Het is er gekomen omdat wij voor de Flikkendag hetzelfde thema gekozen hebben als voor de feesten voor 175 België en 25 jaar federalisme, namelijk 'Ontmoeten'. Flikkendag 2005 staat volledig in het teken van 'Ontmoet de Hulp- en veiligheidsdiensten."
Hoofdpunten
“Vooral de bezitters van een elektrische auto of warmtepomp een signaal geven”: Vreg reageert op kritiek capaciteitstarief
Wilde zeug met biggen valt man en hond aan in eigen tuin in Godsheide
Henny (68) uit Maastricht is al acht jaar zijn geheugen kwijt: “Dit is een uniek geval”
Kastaars komen uit atelier van Hechtelse kunstenaar, en die is niet aan zijn proefstuk toe