Hengelen

Uitslagen
BR>
De Ruisvoorn
Open Koppelwedstrijd 26 september: 1. Cardinaels-Van de Paer 69950; 2.Vandendungen-Vanhulst 55650; 3. Timmers-Bervoets 42050; 4. Metten-Timmers 41750; 5. Kelgtermans-Pellens 37850; 6. Vanvelthoven-Gijbels 28500; 7. Claes-Loyers 27100; 8. Reynders-Gijbels 26200; 9. Bertho-Van Roy 25300; 10. Geuns-Lekens 23950; 11. Gijbels-Leduc 23900; 12. Vanherck-Kopermans 20100; 13. Theunis-Cox 19600; 14. Van Puyvelde-Van Puyvelde 19450; 15. Gielen-Jordens 11150; 16. Bertho-Snockx 8650; 17. Joos-Leynen 8600; 18. Bouts-Mandiau 2250.

JudoInterclubkampioenschap Lommel
Ere-afdeling: Eindhout-Lommel 3-4; Nazareth-Ronse 1-6; Lommel-Lummen 5-1; Koersel-Eeklo 3(25)-3(24); Lommel-Ronse 2-5; Leuven-Moorsel 1-6; Leuven-Lummen 1-6; Hooglede-Eeklo 7-0; Eindhout-Kortrijk 6-1; Nazareth-Moorsel 3(25)-3(30); Lummen-Kortrijk 5-1; Koersel-Koksijde 2-5; Koersel-Kortrijk 3-4; Koksijde-Moorsel 2-5; Leuven-Ronse 0-7; Hooglede-Koksijde 6-1; Eindhout-Eeklo 4-3; Nazareth-Hooglede 3-4. Stand: 1. Ronse 6 op 6 (18); 2. Hooglede 6 (17); 3. Moorsele 6 (14); 4. Eindhout 4 (13); 5. Lummen 4 (12); 6. Lommel 4 (11); 7. Koersel 2 (8); 8. Koksijde 2 (8); 9. Kortrijk 2 (6); 10. Nazareth 0 (7); 11. Eeklo 0 (7); 12. Leuven 0 (2).
Eerste afdeling AK Zele-Neerpelt 0-7; A. Wilrijk-J.K. Gent 3-4; AJS-Deinze 1-6; JC Zele-Izegem 6-0; Opglabbeek-Neerpelt 5-2; Maasland-Izegem 6-1; JC Zele-AJS 6-1; Opglabbeek-A. Wilrijk 5-2; Maasland-JK Gent 6-1; JC Zele-A.K. Zele 7-0; Neerpelt-Deinze 2-5; A Wilrijk-Izegem 3-4; AJS-Maasland 0-7; JK Gent-Deinze 1-6; Opglabbeek-AK Zele 0-7. Stand: 1. JC Zele 6 op 6 (19-190); 2. Maasland 6 (19-183); 3. Deinze 6 (17-170); 4. Opglabbeek 6 (17-163); 5. Neerpelt 2 (11); 6. Gent 2 (6-60); 7. Izegem 2 (6-50); 8. A Wilrijk 0 (7); 9. AJS 0 (2); 10. A.. Zele ff.
2B Oud Turnhout-Mortsel 3-4; Moorsele-Lennik 3-4; Rijkevorsel-Zandvliet 2-5; Zolder-St. Truiden 4-3; Berlare-Mortsel 2-5; JS Brasschaat-St. Truiden 6-1; Zolder-Rijkevorsel 3-4; Berlare-Moorsele 6-1; JS Brasschaat-Lennik 4-3; Zolder-Oud Turnhout 5-2; Mortsel-Zandvliet 6-0; Moorsele-St. Truiden 3-4; Rijkevorsel-JS Brasschaat 0-6; Lennik-Zandvliet 4-3; Berlare-Oud Turnhout 6-1. Stand: 1. Brasschaat 6 op 6 (16); 2. Mortsel 6 (15); 3. Berlare 4 (14); 4. Zolder 4 (12); 5. Lennik 4 (11); 6. St. Truiden 2 (8); 7. Zandvliet 2 (8); 8. Rijkevorsel 2 (6); 9. Moorsele 0 (7); 10. Oud Turnhout 0 (6).

TafeltennisMANNEN: HASSELT B 13 - MORTSEL 3 (1B): Hasselt B: B2 Janssens 3; B2 Jacobs 4; B2 Janik 3; B4 Jooken 3. Mortsel: B0 El Abdallaoui 3; B4 De Backer 0; C4 Cool 0; B4 Massanga 0.
DONALD 14 - SCHULEN A 2: Donald: A16 A.Christophe 4; A17 Mahy 4; B0 D.Christophe 4; B0 Wetzels 2. Schulen: B0 Vroonen 0; B2 Kiekepoos 0; B2 Nulluy 1; B2 Poel 1.
GENT B 4 - SCHULEN B 12 (2B): Gent B: B4 Bockaert 0; B6 Peersman 1; B6 Soenen 1; C0 Vandriessche 2. Schulen B: B4 R.Ketelslegers 4; B4 Saenen 2; B6 T.Ketelslegers 3; B6 Smitt 3.
TIHANGE 6 - STOKROOIE 10: Tihange: B4 Ceulemans 3; B4 Thioux 1; B6 Bemelmans 2; B6 Neus 0. Stokrooie: B4 Oshurko 3; B4 Segers 2; B6 Trekels 3; B6 Vandersmissen 2.
HASSELT C 16 - CHIROUX 0 (2C):Hasselt C: B2 Marinkeviciuz; B6 Pillards; B6 Tomasauskaite; B6 Gielen. Chiroux: B4 Hubert; B4 Hutois; B6 Joiris; B6 François.
LANAKEN 11 - MINEROIS 5: Lanaken: B2 Billen 4; B4 Beerts 3; B6 Di Paolo 2; C0 Van Beurden 2. Minérois: B4 Lambiet 0; B4 Leclerc 3; B6 Ozer 2; B6 Quickels 0.
SCHULEN C 9 - SALAMANDER D 7 (3C): Schulen C: B6 W.Geladé 4; C0 Mathijs 2; C0 Berden 2; C2 T.Geladé 1. Salamander D: B6 Van Krieken 3; C0 Van Dommelen 1; C0 Rijckmans 1; C2 Taelemans 2.
OGETA 8 - HERCKENRODE A 8: Ogeta: B4 Marcoen 2; B6 Andries 2; C0 Van Russel 2; C2 De Groof 2. Herckenrode A: B2 K. Vranken 3; B6 Verlaek 0; B6 S.Vranken 4; C0 Vanierschot 1.
INGELMUNSTER 11 - LIPALET 5: Ingelmunster: B0 Van Steenkiste 4; B2 Soete 3; B4 Devos 3; C2 Geldof 1. Lipalet: C0 Van Daal 3; C0 Eerdekens 0; C0 D.Claes 1; C0 Mentens 1.
GIERLE B 8 - DIEST B 8 (3D): Gierle B; B6 Horemans 1; B6 Braekmans 2; C0 Boogers 4; C0 Geenen 1. Diest B: B6 Bert Poels 1; B6 Ben Poels 3; C0 Hannes 3; C0 Bemelmans 1.
VOORSHOVEN 9 - BORGERHOUT C 7: Voorshoven: B6 Vastmans 4; B6 Op de Locht 2; C2 Steensels 2; D2 Goossens 0.
Borgerhout C: C2 Stevens 2; C2 Daems 1; C2 Bastiaens 2; C4 Beeckaert 2.
GALMAARDEN 9 - BREE 7: Galmaarden: C2 De Messemaeker 3; C2 Vanderwinckel 2; C2 De Proost 2; C2 Thibaut 2. Bree: C2 Coolen 3; C2 Brockmans 0; C2 Winters 1; C4 Roggen 3.
LOGIS E 10 -DIEST C 6 (3E): Logis E: C0 Leloup 2; C0 Veyt 4; C0 Gilles 3; C2 Maeck 1. Diest C: C0 De Witte 3; C0 Janssens 1; C2 Roten 1; C2 De Wel 1.
GEORGIS 12 - AARSCHOT 4: Georgis: B4 Dure 4; B6 Destexhe 2; C0 Dewingaerde 2; C0 Garze 4. Aarschot: B6 De Messemaeker 1; B6 Lalemand 2; C2 Devos 1; C2 Vos 0.
HOESELT 8 - IPET LEUZE 8: Hoeselt: C0 Willems 3; C0 Colla 2; C0 Claesen 1; C0 Koopmansch 2. Leuze: B2 Mac Lean 4; B6 De Bonnet 2; B6 Delaunoy 1; C0 Delhaye 1.
VROUWEN: BORINA 2 - HASSELT 8 (super): Borina: A7 Bratanova 1; B0 Delobbe 1; C4 Rogiers 0. Hasselt: A7 Tomasauskaite 3; A11 Opdencamp 3; A12 Van Rintel 1 + dubbel.
OOSTENDE 3 - HERCKENRODE 7 (1): Oostende: B0 Louviaux 0; B0 Knockaert 2; B4 Allaerts 1. Herckenrode: B0 Lambrecks 2; B0 Verlaek 3; B2 Sallaerts 1 + dubbel.
HOESELT A 4 - STOKROOIE 6: Hoeselt: B2 Colaux 1; B4 Jehaes 2; B4 Lochs 1. Stokrooie: A11 Oshurko 3; B6 Saenen 1; B6 Wouters 1 + dubbel.
STEGETA 8 - LEO 2 (2B): Stegeta: B6 K.Vleugels 3; B6 V.Vleugels 2; C0 Bergmans 2 + dubbel. Leo: C0 Lemmens 1; C2 Vleugels 1; C2 Vanchaze 0.
BORINA C 3 - HASSELT B 7: Borina C: C0 Renders 1; C0 Ruggiero 1; C2 Robert 1. Hasselt C: B0 Janik 3; B4 Martens 3; C2 Dupont 0 + dubbel.
HOESELT B 6 - RULLES 4: Hoeselt B: C0 Jehaes 2; C2 Neven 2; C2 Vanderhenst 2. Rulles: B6 Guëbs 1; C0 Grévisse 2; C2 Desalles 0 + dubbel.

PaardensportDressuur Tessenderlo
E4 pony's: 1. Jacqueline Tonnaer-Monique; 2. Candice Schepers-Rasko; 3. Lindsay Vandenbergh-Pretty; 4. Marco Goossens-Sulaatik's.
E4: 1. Andra Jaeken-Laetitia; 2. Jens Detavernier-Galway;3. Nicolas Pauzels-Quebec; 4. Karel Aerts-Ilma M; 5. Christine Vos-Querido H.
E5 pony's: 1. Jacqueline Tonnaer-Monique; 2. Candice Schepers-Rasko; 3. Marco Goossens-Sulaatik's; 4. Lindsay Vandenbergh-Pretty.
A5 pony's: 1. Bjorn Geerkens-Tibertisch.
E5: 1. Hilde Graulus-Pandora; 2. Tom Van Der Linden-Roulette Pia; 3. Anjdra Jaeken-Laetitia; 4. Hannelore Bruyninckx-Quinta; 5. Nancy Van Rompay-Quincy, Karel Aerts-Ilma M en Karen Willekens-Igor.
A5: 1. Tom Van Der Linden-Roulette Pia; 2. Hilde Graulus-Pandora; 3. Liesbeth Ramaekers-Myrano en Tom Van Der Linden-Revenge; 5. Karen Willekens-Igor en Katrien Achten-Semiramiss.
L3: 1. Stefanie Vantieghem-Nachim; 2. Bart Tessens-Bento; 3. Liesbeth Ramaekers-Myrano; 4. Mario Bastanie-Dobles II; 5. Dries Mondelaers-Quadrivia.
M2: 1. Stefanie Vantieghem-Nachim; 2. Linsy Allard-Fastro; 3. Ksistien Beheydt-Aeyke; 4. Mario Bastanic-Marco.

Jumping Grote-Brogel
Juniores A: 1. Erwin Clerix-Quina; 2. Francesco Meriano-Soraya; 3. Greet Geukens-Rania; 4. Romina Van Bael-Elza; 5. L. Verstrael-Elmaire.
Juniores B: 1. Sofie Putzeys-Florus; 2. Joris Schepers-Quinta; 3. Joke Biesmans-Paco; 4. Evelyne Bottelbergs-Laygona; 5. Yves Vaes-Javis.
Seniores B: 1. Anita Ryckaert-Gamira; 2. Eveline Luys-Osborne; 3. Christian Nedee-Rodrigo; 4. Jennifer Amlut-Query Man; 5. D. Janssen-Red Star.
Juniores A: 1. Carolien Calsius-Indra; 2. Romina Van Bael-Elza; 3. Joris Schepers-Samoerai; 4. Greet Geukens-Rania; 5. Olivier Vandebussche-Eylan.
Juniores B: 1. Kevin Ceulemans-Mondial; 2. Lindsay Vandeberg-Noeland; 3. Joris Schepers-Quinta; 4. Yves Vaes; 5. Ellen Creemers-Galilee.
Seniores B: 1. Dirk Bruyninx-Podhasky; 2. Eveline Luys-Osborne; 3. Bruno Cleeren-Spotlight; 4. Sabine Ulenaers-Dana.
Serie 2: 1. Jaak Geusens-Olympia; 2. Luc Peeters-Pamina; 3. Leslie Helaers-Gipsy; 4. Leslie Helaers-Lord; 5. Luc Peeters-Lianca.
Serie 1: 1. Gary Ceulemans-Lotus; 2. Luc Poets-Ranja; 3. William Schuppen-Go Now; 4. Kris Christiaens-Quality; 5. Ronny Maes-Pamina.
Seniores A: 1. Koen Prouve-Bambino; 2. Freddy Philtjes-Quick; 3. Bart Claessen-Quinelle; 4. Kelly Vaes-Sonja; 5. Tim Peetermans-Quidam.
Serie 2: 1. Stijn Schoofs-Pamina; 2. Anita Ryckaert-Laki; 3. Luc Peeters-Playball; 4. Kobie Vandebroek-Diana; 5. Dirk Bruyninx-Habile.
Serie 1: 1. Andy Vaes-Ilcanar; 2. Andries Schepers-Fleur; 3. Gert Mattheus-Fleur; 4. Luc Poets-Rosanna; 5. S. Levallois-Obijou.

ZaalvoetbalEERSTE PROV.
S. Houth. 94-Terkoest 6-6<\n>ZVK Rekem-Sp. Diepenb. 4-4<\n>D. Stockheim-Em. Geetbets 4-4<\n>IFC St.-Truiden-Koninksem 7-7<\n>Boys Landen-AS Niel 5-2<\n>Sp. Heers-K. Eisden 5-7<\n>SB Schulen-Car. Eisden n.m.
TWEEDE PROV. A
Eagl. Hoeselt-Meeuwen 2-5<\n>R. Gruitrode-GWJ Louwel 2-2<\n>M. Grimbie 82-L. Zutend. 7-4<\n>Boxberg-S2 Genk n.m.<\n>MK Hasselt-Barca Genk 0-7<\n>K. Bilzen-D. Maasm. 4-12
TWEEDE PROV. B
FS Tongeren-G. Leop. 1-3<\n>TP Waasmont-RSC Koersel 5-6<\n>Gr. Jeuk-Ol. Beringen 1-4<\n>Zelk Halen-CI Houth. 1-6<\n>Ol. Heusden-K. Beringen 3-5<\n>R. Kortessem-SI Hoepert. 4-4<\n>SI Zolder-R. Halen 4-7
DERDE PROV. A
Geb. Lommel-ZVK Ham 5-5<\n>LU Beverlo-OPF Heusden 2-3<\n>RW Zolder-ES Beringen 6-9<\n>Pr. Zelk-MVV Herk 6-3<\n>G. 80 Lummen-DW Looi 3-6<\n>Loksbergen-DK Herk 6-6
DERDE PROV. B
Br. Bocholt-S. Neerharen 1-4<\n>Neeroeteren-Ol. Eisden 2-4<\n>Peer-Achel 3-6<\n>Er. Opglabb.-Ch. Maasm. 4-4<\n>Grond. As-DK Overpelt 12-3<\n>DRB Rekem-DT Rekem 2-0
DERDE PROV. C
PT Hasselt-Pal. Genk 4-3<\n>Rac. Zonh.-CHB Hasselt 5-5<\n>Sp. Bolderb.-Bl. Bolderb. 3-5<\n>Tuilt-'t Berg. Gellik n.m.<\n>E. Diepenb.-K. Bokrijk 6-3<\n>Bib. Hoeselt-Roma Genk 9-5<\n>D. Diepenb.-Val. Hasselt 3-11
DERDE PROV. D
Montenaken-T. Piringen 1-4<\n>Beg. Tong.-Cov. Hoeselt 2-12<\n>Ax. Wellen-Amb. Tongeren 8-6<\n>H. Hoepert.-Borgloon 88 7-0<\n>For. Herderen-Sub. Veldw. 4-7
VIERDE PROV. A
CSC Hamont-Pelter MT 4-3<\n>Exc. Leop.-Miv. Eksel 4-5<\n>Overpelt-Ch. Leopoldsb. n.m.<\n>Kol. Lommel-Vaesh. Peer 5-3<\n>DM's Ham A-Rot. Lommel n.m.<\n>RW Neerpelt-Gencl. Koersel 4-7<\n>DM's Ham B-Bocholt n.m.
VIERDE PROV. B
St. Lanaken-Tam. Neeroet. 5-5<\n>Kar. Maasm.-Koek. Lankl. 2-1<\n>MB Lanaken-Ona Dilsen 7-10<\n>Ex. Zutendaal-Th. Maasm. 5-1<\n>Chel. As-VT Eisden 1-5<\n>DR Zutend.-Juv. Maasm. 4-3<\n>Eisden Dorp-Ham. As 2-4
VIERDE PROV. C
Bor. Diepenb.-Hor. Diepenb. 9-4<\n>QFC Hasselt-BL Diepenb. 4-4<\n>Is. Hoeselt-Prop. Diepenb. 5-2<\n>BJ Mopert.-Corbi Bilzen 2-7<\n>PP Hoeselt-RF Beverst 5-8<\n>Gh. Diepenb.-Celtic Bilzen 7-4
VIERDE PROV. D
Cent. Tong.-RFC St. Truiden 2-4<\n>MVR Rukkel.-W. Wellen 8-4<\n>Un. Tonger. 99-Schepm. Herk 3-1<\n>Binderv. 88-Vl. Vliermaal 4-3<\n>Pub Tonger.-W. Wintersh. n.m.<\n>Gj. Vl'maalroot-B. Hoepert. 5-2<\n>RFC St. Truiden-MVR Rukkel. 2-4<\n>MFC St Truiden-Wellen 1-5
VIERDE PROV. E
J. Heusden-Ol. Lummen 5-6<\n>In. Bonderb.-Zelem 5-1<\n>Mv Paal-Loksbergen 8-0<\n>Mas. Bolderb.-Th. Kermt 2-5<\n>LS Lummen-Axtr. Looi 5-3<\n>Eik. Hulst-Berkenbos n.m.<\n>Kkk G Meldert-DS Paal 4-2
VIERDE PROV. F
Term. Hasselt-JWW Meulenb. 4-8<\n>Sp. Zonh.-Mand. Houth. 3-6<\n>Trac Houth.-BWP Genk 2-6<\n>Winterslag-Sk. Hasselt 4-10<\n>MVV Alken-Cap. Helcht. 4-7<\n>Es. Hasselt-V. Kuringen 3-3<\n>K. Hasselt-Sting Genk 5-7
VROUWEN
St. Beverlo-G&T Eisden 7-5<\n>Eur. Bocholt-Pel. Bree 2-8<\n>Miev. Spalbeek-DP Wellen 9-1<\n>Real Rummen-DS Dilsen 0-5
PROV. RESERVEN
Int. Diepenb.-Bilzen 5-2<\n>ZVK Hasselt-Car. Eisden 1-2<\n>M. Nieuwerk.-St Rekem 10-0<\n>Park Houth.-Rac. Stevoort 3-3
GEW. RES. A
D. Stockheim-Meeuwen 3-2<\n>Ol. Bering.-AS Niel 7-5<\n>Gel. Leop.-L U. Beverlo 8-3<\n>RSC Koersel-Ham 10-5<\n>V. Peer-Geb. Lommel 12-3<\n>R. Gruitrode-GWJ Louwel 3-8<\n>SI Zolder-Peer 6-4
GEW. RES. B
DW Looi A-Terkoest n.m.<\n>DW Looi B-SI Hoep. A n.m.<\n>Ol. Heusden-Zelem 8-2<\n>Sp. Heers-SI Hoep. B 5-2<\n>Gr. Jeuk-Gelinden 2-5