nat. jeugd 1-10

Nat. Jeug
BR>UEFA JUN. 2Zaterdag 02-10-9910.00 Kapellen-Lommel
10.00 Westerlo-Dessel Sp.
10.30 Vis?-KV Mechelen
15.00 Tienen-RWDM
15.00 Lierse-Maasland
15.00 St. Truiden-Turnhout
15.00 Tilleur-RC Genk
Zondag 03-10-9910.30 Antwerp-GB Antwerpen
NAT. SCHOL. 2Zaterdag 02-10-9910.00 Westerlo-Dessel Sp.
10.30 Vis?-KV Mechelen
14.30 St. Truiden-Turnhout
15.00 Tilleur-RC Genk
15.00 Tienen-RWDM
15.00 Geel-Standard
15.00 Lierse-Maasland
15.00 Kapellen-Lommel
Zondag 03-10-9910.30 Antwerp-GB Antwerpen
NAT. KNAP. 2Zaterdag 02-10-9910.00 Maasland-Antwerp
10.00 Turnhout-Kapellen
15.00 Dessel Sp.-Tilleur
Zondag 03-10-9911.15 RWDM-Vis?
NAT. MIN. 2Zaterdag 02-10-9910.00 Maasland-Antwerp
10.00 Turnhout-Kapellen
15.00 Dessel Sp.-Tilleur
Zondag 03-10-9911.15 RWDM-Vis?
20- REEKS 2Zaterdag 02-10-9910.00 Standard-KV Mechelen
10.00 GB Antwerpen-Westerlo
10.00 Lommel-Antwerp
10.30 Geel-Charleroi
15.00 Beveren-St. Truiden
16- REEKS 2Zaterdag 02-10-9910.00 RC Genk-Lierse
10.00 Lommel-Antwerp
10.00 GB Antwerpen-Westerlo
10.00 Standard-KV Mechelen
10.30 Geel-Charleroi
15.00 Beveren-St. Truiden
14- REEKS 2Zaterdag 02-10-9909.30 Antwerp-Lommel
10.00 Lierse-RC Genk
10.30 Charleroi-Geel
13.30 Westerlo-GB Antwerpen
15.00 KV Mechelen-Standard
Zondag 03-10-9910.30 St. Truiden-Beveren
13- REEKS 2Zaterdag 02-10-9910.00 St. Truiden-GB Antwerpen
13.30 Geel-Lommel
Zondag 03-10-9910.30 RC Genk-Charleroi
10.30 KV Mechelen-Lierse
11.15 Westerlo-Beveren
12- REEKS 2Zaterdag 02-10-9909.30 Antwerp-Lommel
10.00 Lierse-RC Genk
10.30 Charleroi-Geel
13.30 Westerlo-GB Antwerpen
15.00 KV Mechelen-Standard
Zondag 03-10-9910.30 St. Truiden-Beveren
11- REEKS 2Zaterdag 02-10-9910.00 St. Truiden-GB Antwerpen
13.30 Geel-Lommel
Zondag 03-10-9910.30 RC Genk-Charleroi
10.30 KV Mechelen-Lierse
11.15 Westerlo-Beveren
10- REEKS 2Zaterdag 02-10-9910.00 St. Truiden-GB Antwerpen
13.30 Geel-Lommel
Zondag 03-10-9910.30 RC Genk-Charleroi
10.30 Standard-Antwerp
10.30 KV Mechelen-Lierse
11.15 Westerlo-Beveren
9- REEKS 3 AZaterdag 02-10-9912.30 RC Genk A-Lierse A
12.30 Standard A-Lommel A
12.30 GB Antwerpen A-St. Truiden A
15.30 Westerlo A-Antwerp A
8- REEKS 3 AZaterdag 02-10-9912.30 RC Genk A-Lierse A
12.30 Standard A-Lommel A
12.30 GB Antwerpen A-St. Truiden A
15.30 Westerlo A-Antwerp A
7- REEKS 3 AZaterdag 02-10-9912.30 RC Genk A-Lierse A
12.30 Standard A-Lommel A
12.30 GB Antwerpen A-St. Truiden A
15.30 Westerlo A-Antwerp A
9- REEKS 3 BZaterdag 02-10-9912.30 RC Genk B-Lierse B
12.30 Standard B-Lommel B
12.30 GB Antwerpen B-St. Truiden B
15.30 Westerlo B-Antwerp B
8- REEKS 3 BZaterdag 02-10-9912.30 RC Genk B-Lierse B
12.30 Standard B-Lommel B
12.30 GB Antwerpen B-St. Truiden B
15.30 Westerlo B-Antwerp B
7- REEKS 3 BZaterdag 02-10-9915.30 Westerlo B-Antwerp B
Zondag 03-10-9912.30 RC Genk B-Lierse B
12.30 GB Antwerpen B-St. Truiden B
UEFA JUNIORS 3BZaterdag 02-10-9910.00 Tongeren-Virton
10.15 Namen-Sprimont
10.30 Eupen-Bergen
10.30 Kermt-Tubize
13.00 H. Dilsen-Diest
15.00 OC Charleroi-Heusden
15.00 Fr. Borains-Verviers
15.00 Overpelt F.-Walhain
SCHOLIEREN 3BZaterdag 02-10-9910.00 Tongeren-Virton
10.15 Namen-Sprimont
10.30 Eupen-Bergen
10.30 Kermt-Tubize
13.00 H. Dilsen-Diest
15.00 OC Charleroi-Heusden
15.00 Fr. Borains-Verviers
15.00 Overpelt F.-Walhain
KNAPEN 3BZaterdag 02-10-9910.00 Walhain-Overpelt F.
10.00 Virton-Tongeren
10.30 Heusden-OC Charleroi
10.30 Sprimont-Namen
10.30 Bergen-Eupen
13.00 Verviers-Fr. Borains
14.00 Tubize-Kermt
15.00 Diest-H. Dilsen
MINIEMEN 3BZaterdag 02-10-9910.00 Walhain-Overpelt F.
10.00 Virton-Tongeren
10.30 Heusden-OC Charleroi
10.30 Sprimont-Namen
10.30 Bergen-Eupen
13.00 Verviers-Fr. Borains
14.00 Tubize-Kermt
15.00 Diest-H. Dilsen