ELITE ZONDER CONTRACT EN BELOFTEN

MARIEKERKE-BORNEM (40) - 1. Rudy Thomas (Kapelle-op-den-Bos) 116 km in 2u34'; 2. Peter Neels; 3. Richard De Ridder; 4. Yves Verlinden; 5. Hans Van de Putte; 6. Jeroen Das; 7. Luc De Moor; 8. David Van Hemelryck; 9. Sven Colman; 10. Werner Wuyts.
BR>GROBBENDONK (61) - 1. Gert Dams (Geel) 112 km in 2u36'; 2. Ludo Giesberts; 3. Jan Claes; 4. Peep Mikli (Est); 5. Rudy Verdonck; 6. Ivan Segers; 7. Michel Leblon; 8. Danny Sleeckx; 9. Jonas Ljungbrad (Zwe); 10. Christophe Warnier; 11. Bart Vleugels; 12. Jan Van Immerseel; 13. Kurt Geysen; 14. Rudi Vingerhoets.
BISSEGEM (42) - 1. David Geldhof (Moorsele) 108 km in 2u40'; 2. Zydrunas Ragelskis (Lit) op 31"; 3. Kevin Degezelle; 4. Dieter Verleyen 42"; 5. Jean-Pierre Turpijn; 6. Kris Matthys 1'19"; 7. Kristof Vercouillie; 8. Tom Schotte; 9. Oscar Stenastrom (Zwe) 1'51"; 10. Jurki Balcaen.
VARSENARE (38) - 1. Karl Pottier (Zerkegem) 116 km in 2u34'; 2. Danny In't Ven; 3. Chris Lefever; 4. David Dewulf op 13"; 5. Ward De Clercq 20"; 6. Gino De Weirdt; 7. Rik Claeys; 8. Andrei Tsjerviakov (Rus); 9. Damanas Baranauskas (Lit); 10. Christoph Leeuwerck.
KEERBERGEN (39) - 1. Ronny Van Asten (Heultje) 114 km in 2u45'; 2. Robby Pelgrims; 3. Eddy Marien; 4. Danny Dierckx; 5. Danny Vandermassen; 6. Chris Deckers; 7. Wim Weyns; 8. Danny Swinnen; 9. Johan Driessens; 10. Gert Claes; 11. Eric Braes; 12. Valère Reynders; 13. Rudy Ponsaerts; 14. Renaud Boxus; 15. Patrick Laenen.
BUDINGEN (63) - 1. Danny Dierckx (Laakdal) 118 km in 2u40'; 2. Chris Deckers; 3. Ronny Van Asten op 20"; 4. Danny Swinnen; 5. Danny Van Looy; 6. Robby Pelgrims; 7. Bart Vleugels 2'30"; 8. Kurt Van Goidsenhoven; 9. Patrick Laenen; 10. Kris Cabanier; 11. Gert Claes; 12. Jan Claes; 13. Marnix Vandermeeren; 14. Wim Everaerts; 15. Eddy Marien; 16. Didier Dreesen; 17. Gino Verheyden; 18. Valère Reynders; 19. Stefan Grimon; 20. Mark Robijns.
HENNUYÈRES (60) - 1. Wim Vanhuffel (Schorisse) 112 km in 2u31'; 2. Sébastien Van Den Abeele; 3. Sébastien De Vreese; 4. Frédéric Amorison; 5. David Debremaeker; 6. Ivan Moreau; 7. Christ Hendryckx; 8. Mike Guilliams; 9. Frederic Dupont op 48"; 10. Stéphane Timmerman.
BOVEKERKE (32) - 1. Ludo Giesberts (Turnhout) 102 km in 2u33'; 2. Pascal Lievens op 26"; 3. Danny in't Ven; 4. Michael Milen; 5. Johan Debaene; 6. Andy De Smet 3'38"; 7. Peter Vermeersch; 8. Rino Deraedt; 9. Chris Pollin; 10. Yvo Myngheer.
OTTIGNIES-LOUVAIN-LA-NEUVE-MOUSTY (25) - 1. Greg Moens (Puurs) 110 km in 2u55'; 2. Johan Heirbaut; 4. Stephane Timmerman; 5. Michel Willems; 6. Piet Bocklandt; 7. Rudy Thomas; 8. Dominique Hennebert; 9. Ludo De Vries; 10. Galal El Darabna.
SLEIDINGE (24) - 1. Patrick Cocquyt (Ertvelde) 115 km in 2u31'; 2. Mario Willems; 3. Marc Van den Bossche; 4. Danny Minnaert; 5. Andrei Tcherviakov (Rus); 6. Danny Schaut; 7. Marc Vanassche; 8. Rik Claeys; 9. Jeff Louder (VSt); 10. Arunas Baranauskas (Lit).
SCHELDERODE (76) - 1. Gino De Weirdt (Deinze) 117 km in 2u44'; 2. Kurt Eeckhout; 3. Gunther Van den Abbeele; 4. Christophe Stevens; 5. Gunther Van den Bossche; 6. Nico Verhoeven; 7. Gerrit Henderickx; 8. Luc Dierickx; 9. Johan Verhaegen; 10. Steven Henderickx.

BELOFTENHERNE (51) - 1. Julien Goossens (Gerpinnes) 118 km in 2u52'; 2. Dainius Kairelys (Lit); 3. Nick Nuyens; 4. Staf Scheirlinckx; 5. Filip Monsieurs; 6. Steve Deruyter; 7. Kim Baetens; 8. Tim Vercauteren; 9. Andres Rys (Lit); 10. Peter Soetens.
HARELBEKE (34) - 1. Danius Kairelys (Lit); 2. Zydrunas Ragelskis (Lit); 3. Peter Ronsse op 2'55"; 4. Frederik Toortelboom; 5. Bart De Spiegelaere; 6. Drazutis Stuntzia (Lit); 7. Giovanni Alossery; 8. Wannes Maertens; 9. Donny Lopez; 10. Thibaut Van Goubergen.
ZEMST (66) - 1. Bjorn Hoeben (Ned) 125 km in 2u40'; 2. Danny Van Capellen; 3. Kurt Geysen; 4. Geert Van Crombruggen; 5. Tom Eyckmans; 6. Andris Reiss (Let); 7. Christophe Warnier; 8. Davy Wagemans; 9. Jan Meeusen; 10. Bert Heremans.

JUNIORES

Rombouts in spurt met vier


ROMMERSHOVEN - Voor de laatste meeting kreeg wielerclub 'Het rijdend wiel' 46 renners aan de start om 18 ronden af te leggen. Half koers scheidden 14 renners zich af, waaruit Wijnen even later weg viel. Dat was meteen het sein voor een spervuur van demarrages. Pas in de laatste ronde konden vier renners zich lichtjes van de rest afscheiden. Ward Rombouts legde zijn vierde overwinning in de spurt vast.
Uitslag (46): 1. Ward Rombouts (Vlimmeren) 88 km in 2u03'; 2. Philippe Gilbert; 3. Kevin Swerts; 4. Marc Bastian; 5. Marc Schultz op 15"; 6. Guillaume Stordeur; 7. Gust Van Moll; 8. Davy Metten; 9. Mathieu Peeters; 10. Jo Van Der Steen; 11. Kim Jaspers; 12. Thijs Verhagen; 13. Azz Boujahin (Mar); 14. Kris Jonckers 8'; 15. Fonny Helsen.

HOOGSTRATEN (43) - 1. Jan Vervecken (Turnhout) 88 km in 2u02'; 2. Jan Van Herck op 1'03"; 3. Ken De Feyter; 4. Gert Delcroix; 5. Jef Vleugels; 6. Willem Helsen; 7. Wim Heyns; 8. Glen Huysmans 2'; 9. Stefan Van Paemel; 10. Jan Hendrickx.
ZEMST (80) - 1. Filip Verscuren (Putte) 81 km in 1u51'; 2. Michael Blanchy; 3. Joery Heirman; 4. Sébastien Rosseler; 5. Azz-Eddine Boujemaoui; 6. Sven De Kerpel; 7. Oleg Melehs (Lit); 8. Vincent Brochard; 9. Gatis Kelle (Lit); 10. Francis Kempinaire; 11. Johan Vansummeren.
VLAMERTINGE (67) - 1. gelijk: Tom Derthoo (Moorsele) en Bill Vandererven (Anzegem) 84 km in 2u02'; 3. Wesley Balcaen; 4. Kevin Neirynck; 5. Neijus Spokas (Lit); 6. Marius Zaleskis (Lit); 7. Mirando Dumoulin op 17"; 8. Ward Cuvelier; 9. Tomas Vaitkus (Lit); 10. Peter Verkindere; 11. gelijk: 33 renners.
TIENEN (19) - 1. Damien Suray (Grez-Doiceau) 63 km in 1u30'; 2. Joeri Meyen op 20"; 3. Jonathan Henrion; 4. Yves Tessens; 5. Sjef De Wilde; 6. Jens Renders; 7. Kris Jonckers; 8. Timmy Van Den Acker; 9. Christophe Beddegenoodts; 10. Sven Renders.
SCHORE (31) - 1. Yves Depoortere (Deinze) 84 km in 2u15'; 2. Robbie Meersschaert; 3. Tom Duthoo; 4. Yves Arys; 5. Pieter Duyck; 6. Pieter Ghyllebert; 7. Frederick Verhelst; 8. Dieter Desmet; 9. Hennie Morel; 10. Bart Vanneste; 11. Jo Renders op 2'35".
HOOGSTRATEN-MEER (35) - 1. Bob Verkoyen (Ned) 84 km in 2u02'; 2. Jan Van Herck; 3. Ken De Feyter; 4. Gert Delcroix; 5. Timmy De Boes; 6. Tim Pauwels; 7. Jan Vervecken; 8. Willem Helsen; 9. Jan Hendrickx; 10. Glen Fockaert.
AUBEL (42) - 1. Luc Hutten (Ned) 80 km in 1u47'; 2. Michaël Blanchy op 41"; 3. Dieter Wenning (Ned) 45"; 4. Jeffrey Pirson; 5. Arthur Zarzerski (Lit); 6. Vincent Giustizia; 7. Grégory Vandebon; 8. Koen De Corte; 9. Davy Daamen; 10. Sébastien Rosseler; 11. Johan van Summeren.
ATHUS (69) - 1. Koen Barbe (Deftinge) 112,4 km in 2u55'; 2. Wim De Vocht; 3. Igor Abakoumov op 7"; 4. Kristof Van Rooy 15"; 5. Frederik Pieters; 6. Ben Thaens; 7. Bart Dockx; 8. Geert Steurs; 9. Preben Van Hecke 22"; 10. Kenny Lisabeth 26"... 20. Steven Gielen; 21. Stefan Wijnands.
EVERBEEK (41) - 1. Francesco Planckaert (Poeke) 85 km in 2u19'; 2. Sven De Kerpel op 15"; 3. Bill Vandererven 1'30"; 4. Ken Vanmarcke; 5. Kurt Niemegeerts; 6. Kevin Van Impe; 7. Ief Timmermans; 8. Wouter Couge; 9. Jo Zwaenepoel; 10. Andries Verspeeten.
KOKSIJDE (87) - (Keizer der juniores): 1. Wouter Van Mechelen (Brasschaat) 114 km in 2u53'; 2. Dirk Bullen op 26"; 3. Frank Van Kuik 54"; 4. Stijn Van Autreve 58"; 5. Michael Servranckx 1'01"; 6. Kris Herremans; 7. Steven Vanden Bussche 2'00"; 8. Ludovic Draux 2'02"; 9. Wim Clissen 2'04"; 10. Damien Suray 2'13"... 27. Yves Tessens.
MALDEGEM (27) - 1. Kenny Touriany (Mere) 80 km in 2u; 2. Steven Kerckhofs; 3. Kurt Hovelijnck; 4. Stijn Van Maldeghem; 5. Bernd De Bruyn; 6. Wesley Smet op 57"; 7. Kristof De Zutter; 8. Benny De Ceuninck; 9. Antoon Van Kerckhove; 10. Tom Callewaert.

NIEUWELINGEN

Ickx vlucht weg in slotronde


LUMMEN - De nieuwelingen vlogen er van bij de aanvangsfase van de koers in. Toch kwam de eerste echte ontsnapping pas in de zesde van de acht af te leggen ronden tot stand. Preben Duchateau ging ervandoor met in zijn gezelschap het Waaltje Olivier Kaisen en Bjorn Poelmans. Dit drietal hield het vooraan drie ronden vol, maar werd dan weer door de groep gegrepen. In de voorlaatste ronde luidden de Antwerpenaars Mario Ickx en Frederic Fonteyn de aanvalsklok. Ickx kon de inspanning volhouden, maar voor Fontaine was de ultieme demarrage te veel. Hij werd opnieuw door de achtervolgers gegrepen. Fontaine bleef buiten schot en liep uiteindelijk binnen met een verschil van 15 seconden op Steven Scevenels, die het haalde voor Jurgen Van den Broeck.
Uitslag (61): 1. Mario Ickx (Herentals), de 58 km in 1 uur 28'; 2. Steven Scevenels op 15"; 3. Jurgen Van den Broeck; 4. Olivier Kaisen; 5. Zjef Janssen; 6. Frederick Fonteyn; 7. Bert Derwael; 8. Joris Claes op 50"; 9. David Giancola; 10. Bjorn Poelmans; 11. Kenny Vanstreels; 12. Marco Briers; 13. Nicolas Clause; 14. Bert Jacobs; 15. Jeff Vaes.
ZEMST (33) - 1. Kurt Van Baelen (Hechtel) 54 km in 1u41'; 2. Dario Di Dio; 3. Bart De Roeck; 4. Gregory Diépart; 5. Kevin Bogaerts; 6. Kevin Vercammen; 7. Yannick Vallaeys; 8. Guido Dreesen; 9. Rob Goris; 10. Yannick Verleysen.
BERLARE (33) - 1. Kristof Dullaert (Sint-Gillis-Waas) 63 km in 1u36'; 2. Kenny Latomme; 3. Kenny Van Braeckel; 4. Billy Paridaens; 5. Kevin Van Acker; 6. Nico Pieters; 7. Glenn De Wolf; 8. Andy Goossens; 9. Tom De Langhe; 10. Tom Maes.
SCHELDERODE (28) - 1. Pieter De Rekeneire (Merelbeke) 68 km in 1u43'; 2. Nicky Cocquyt; 3. Joeri Lauwaert; 4. Wesley Mortier; 5. Wesley Van Durme; 6. Kim De Rekeneire; 7. Davy Colman; 8. Wouter Weylandt; 9. Nico Goedons; 10. Hans Timmermans (Ned).
LOMBARDSIJDE (33) - 1. Kevin Braeckevelt (Wingene) 61 km in 1u33'; 2. Miguel Samyn; 3. David Mares; 4. Bert Liefooghe op 14"; 5. Juan Vandromme 46"; 6. Lander Tytgat; 7. Jonas Baele; 8. Dwight Desaever 4'04"; 9. Jeroen De Feyter; 10. Jeroen De Lange.
GOOIK (49) - 1. Johnny Hogerland (Ned) 67 km in 1u49'; 2. Laurent Michiels; 3. Joel De Smet; 4. Andy Dierickx; 5. Wim Van Moer; 6. Gerry Mertens; 7. Youri Veys; 8. Stijn Penne; 9. Tom De Pauw; 10. Davy De Leener.
DOTTENIJS (48) - 1. Grégory De Munster (Oudenaarde) 68 km in 1u44'; 2. Giovanni Pommelaere; 3. Anthony Lanssens; 4. Laurent Lerate op 10"; 5. Sébastien Crowin; 6. Jérémy Decostre; 7. Thomas Toletta; 8. Romain Carton; 9. Wouter Lavaert 2'; 10. Davy Vercruysse.
TIENEN (28) - 1. Frederick Goux (Jauchelette) 45 km in 1u12'; 2. Stijn Ennekens op 10"; 3. Fabien D'Evola; 4. Gil Suray; 5. Johan Verhulpen; 6. Johan Peeters; 7. Tom Indestege; 8. Frederic Uyttebroeck; 9. Tim Lacroix; 10. Corine Hierckens.
LICHTERVELDE (51) - 1. Dirk Hoorelbeke (Kemmel) 66 km in 1u48'; 2. Dieter Putman op 42"; 3. Guillaume Lernould; 4. Bjorn Traen; 5. Dieter D'Hondt; 6. Steve Schets; 7. Dieter Reybrouck; 8. Anthony Leire; 9. Kurt Vanherreweghe; 10. Kevin Braeckevelt.
KONTICH (42) - 1. Kevin Raes (Ned) 69 km in 1u49'; 2. Kurt Houben; 3. Kristof Dullaert; 4. Christoph Janssens; 5. Bart De Roeck; 6. Steven Janssens; 7. Serge Pauwels; 8. Jurgen De Smedt; 9. Dries De Roeck; 10. Tim De Boeck.
HOOGSTRATEN-MEER (35) - 1. Anton Wouters (Geel) 63 km in 1u31'; 2. Hans Noyens op 10"; 3. Kurt Verbaelen; 4. Philippe Van Opstal; 5. Bram Geerts; 6. Geert Van der Eycken; 7. Raf Diels; 8. Yannick Verleysen; 9. Ben Koks; 10. Bart Goris.
AUBEL (43) - 1. Michael Van Poucke (Baisy-Thy) 53 km in 1u31'; 2. Geoffray Lebeau op 4'36"; 3. William Grosdent; 4. Xavier Herinne; 5. Jéröme Gilbert; 6. Kevin Ista; 7. Stéphane Paolella; 8. Pierre-Yves Gistelynck; 9. Joel De Smet; 10. Nicolas Bonomi.
MALDEGEM (27) - 1. Pieter De Rekeneire (Merelbeke) 62 km in 1u37'; 2. Ralph Schaaltje (Ned); 3. Juan Vandromme; 4. Sammy Bogaert; 5. Davy Fiers; 6. Frederik De Backer; 7. Dimitri De Cnuydt; 8. Wouter Weylandt; 9. Billy Paridaens; 10. Johan Sermon.
ELST (51) - 1. Benjamin Vanherzeele (Wortegem-Petegem) 62 km in 1u39'; 2. Stijn Herregodts; 3. Kenny Van Braeckel; 4. Gregory De Munster; 5. Laurent Michiels; 6. Nicolas Dereu; 7. Joeri Wannijn; 8. Dimitri D'Hooghe; 9. Jan Soetens; 10. Kevin Bombaerts.

VROUWEN-ELITEARDOOIE (24) - 1. Anja Nobus (Hertsberge) 71 km in 1u55'; 2. Liesbeth Deceuninck;3. Veronique Belleter; 4. Evy Vandamme op 55"; 5. Maud Notebart 2'10"; 6. Els Bauden; 7. Natasja Nobels; 8. Veronique Coene 3'20"; 9. Patricia Thys 4'25"; 10. Sonja Vermeylen; 11. Mira Peeters; 12. Ann Roegiers; 13. Sylvia Debboudt; 14. Miranda De Permentier; 15. Marie-Claire Vogts; 16. Kim Van Gastel; 17. Natasja Maes; 18. Liliane Leenknegt; 19. Natasja Hoedt; 20. Urula Dauwe.

ASPIRANTENAMAY - 12-jarigen: 1. Caerts 15 km in 30"; 2. Clabots; 3. Scevenels; 4. Doiss; 5. Cuppens. 13-jarigen: 1. Jeroen Dingemans 25km in 44"; 2. Maxime Legros; 3. Philippe Legrand; 4. Wim Heers; 5. F. Halengreaux. 14-jarigen: 1. Bottu 35 km in 1u05'; 2. Rhainotte; 3. Vandenbrande; 4. Goffaux; 5. Henrard.
MOL - 12-jarigen: 1. Wim Leemans; 2. Kevin Peeters; 3. Jan Noyens; 4. Wim Janssens; 5. Lieselotte Wagemans. 13-jarigen: 1. Sep Heyns; 2. Tim Gielens; 3. Peter Neyens; 4. Rob Krijnen; 5. Kristof Curinckx. 14-jarigen: 1. Maarten Neyens ; 2. Roel Volckaerts; 3. Wim Van Roey; 4. Giovanni Saman; 5. Jelle Vanderert.