Concertkalender

VRIJDAG 17 SEPTEMBER
BR>- Johny Joris in Genk ('t Hikske)
- Porcupine in Alken (JOC De Molen)
- Couch, Laub en dj Gonzales in Zichem (Den Hemel)
- Mansana Salsa Band, Koen De Cauter & Zn., Buds, The Next Generation, The Hangovers e.a. in Maaseik (Swingin Maaseik)
- Kris Dane in Brussel (AB)
- Dj's Pat Voscarino vs. Kristof P., Safe-P en Level Jay in Heers (Katsu)
- Chilly Willy in Diest (Borderline)
- Dj's Pit, Marco Bonfaini, Trish & Kash, Zzino, Lupa & Mentor, Lux Janssen en Millennium Kru in Hechtel (Eventhall)
- Rhythm Bombs in Diepenbeek (Villicus)
- Dude '66 in Ham (De Zille)
- Sedition in Dilsen-Stokkem (Roadhouse)
- The Rosenberg Trio in Heusden-Zolder (CC)
ZATERDAG 18 SEPTEMBER
- Swingball en The Whodads in Brussel (AB)
- Ca Va Seul in Genk ('t Hikske)
- Paco in Overpelt ('t Pelterke)
- Solbakken in Bissegem (De Kreun)
- Straight Ahead in Meerhout (Gildenhuis)
- Rookie And The Bluesmen, Cold Shot en Texas Two Shoes in Vaals, NL (Bluesfestival)
- Dj's Don Johnson, Lt. Castillo, David A. Fox en Manta in Dilsen-Stokkem (Nieuwenborgh)
- Dj's Safe-P, Pat Voscarino vs. Kristof P. en Level Jay in Heers (Katsu)
- Pierre Bastien en dj Low in Hasselt (België)
- Capt. Moon en The Fall in Brussel (VK*)
- Johny Red's Band in Houthalen ('t Kanske)
- Roland Van Campenhout & Band in Nerem (Derby)
- Miel cools, Dimitri van Toren, Bart Herman, Bart Vandenbossche en Miek en Roel in Tessenderlo (CC Het Loo)
- Lotus in Dilsen-Stokkem (Roadhouse)
- Understage, Dodgems en Roland & Band in Tongeren-Nerem (Derby)
ZONDAG 19 SEPTEMBER
- Perrongeluk in Genk ('t Hikske)
- Solbakken en Quetzal in Opwijk (Nijdrop)
- Sin Palabras in Brussel (Hallen van Schaarbeek)
- The Skalatones in Eindhoven, NL (Effenaar)
- Marjo & Johnny in Maastricht, NL (Daalhof)
- Koncept, Burning Tubes, Bronco Billy & The Aztro-zombies, Héuh!, Handy Dandy's, Ostrich en Herbal Infusion in Maasmechelen (zaal St. Cécilia)
DINSDAG 21 SEPTEMBER
- Ween in Brussel (Botanique)
- Philippe Lafontaine, Maurane, Gianmaria Testa, Olivia Tremor Control, Scott4, Radar Bros, Jacno, Etienne Charry en Crystal Palace in Brussel (Botanique)
- Cassandra Wilson in Antwerpen (Koningin Elisabethzaal)
- Skalatones in Kontich (Lintfabriek)
- In Flames, Children Of Bodem en Dark Tranquility in Eindhoven, NL (Effenaar)
WOENSDAG 22 SEPTEMBER
- Beth Orton, Venus, Dionysos, Austin Lace, Balthazar, Dhruba Gosh en David Shea vs. Ensemble Musiques Nouvelles in Brussel (Botanique)
- Compay Segundo in Brussel (Botanique)
- Judge Abraham in Brussel (AB)
- Lacrimosa in Antwerpen (Hof Ter Lo)
DONDERDAG 23 SEPTEMBER
- The Walkabouts, Williard Grant Conspiracy, Sweet Jane, Julien Baer, Pierre Bondu en John Cunningham in Brussel (Botanique)
- Danny Kerkhofs in Genk ('t Hikske)
VRIJDAG 24 SEPTEMBER
- Tindersticks, Moby, Dominique A, Blonde Redhead, Moxie, Reef, Priba 2000, Scanner, David Shea, Bump & Grind, dj Olive, Stock, Hausen & Walkman, Kreidler, To Rococo Rot en Rebberg & Bauer in Brussel (Botanique)
- Sticks 'n Stones in Evere (JC 't Schabernak)
- Pronto in Genk ('t Hikske)
- Dj's Pat vs. Dan, G-Force en Xentrix in Heers (Katsu)
- Guy Swinnen in Peer ('t Vaeshof)
- Reiziger en Cornflames in Hechtel (De Schans)
- Belgian Asociality in Houthalen-Helchteren (JOC De Schacht)
- Fred & The Healers in Diest (Borderline)
- The Ferry's in Dilsen-Stokkem (Roadhouse)
TE VERWACHTEN:
- Whitney Houston in Antwerpen (Sportpaleis, 25 september)
- Jamiroquai in Gent (Flanders Expo, 2 oktober)
- Morrissey in Deinze (Brielpoort, 12 oktober)
- The Eurythmics in Gent (Flanders Expo, 16 oktober)
- Bryan Adams in Gent (Flanders Expo, 18 oktober)
- The Chemical Brothers in Leuven (Brabanthal, 19 oktober)