ATLETIEK

Uitslagen
BR>
Meeting in Alken
Mannen: Kogel: 1. Lode Mentens (AVT) 11,94m. 100m: 1. Tim Vanbilsen (AVT) 11.31. 400m: 1. Dave Caethoven (Lier) 51.25. Discus: 1. Lode Mentens (AVT) 36,49m. 3000m: 1. Andy Delme (RETA) 8.43.13. Vrouwen: Kogel: Ann Schillewaert (Looi) 9,30m. 100m: 1. Ann Schillewaert (Looi) 13.21. Discus: 1. Mieke Mentens (AVT) 32,56m. 1000m: 1. Klaartje Kennes (DAK) 2.53.02.

Hondensport FCIWK in Stockerau
Individueel klassement (120 deelnemers): 1. Wereldkampioen 1999 - Hinteregger Chr., Oostenrijk, 96/94/97/287; 2. Kubant St., Tsjechië, 96/95/96/287; 3. Perez Jose G., Spanje, 95/94/97/286; 4. Verrengia A., Zwitserlan 99/91/96/286; 5. Tanabe Hisato, Japan, 89/96/99/284; 6. Fontana S., Italië, 96/93/95/284; 7. Recktenwald, Duitsland, 98/94/92/284; 8. Kleinhesselink B., Nederland, 98/95/90/283; 9. Patrissi J., Luxemburg, 97/92/93/282; 10. Rappo J., Zwitserland, 99/90/93/282; 19. Verlinden Geert, België, 96/92/91/279; 29. Verslype Mario, België, 90/93/93/276; 30. de Vos I., België, 89/95/92/276; 35. Vos A., België, 98/88/89/275; 41. Willems M., België, 85/91/95/271.
Coupe des Nations: 1. Wereldkampioen 1999 - België 1.377 punten; 2. Zwitserland 1.376 p.; 3. Tsjechië 1.362 p.; 4. Nederland 1.353 p.; 5. Japan 1.345 p.; 6. Oostenrijk 1.334 p.; 7. Duitsland 1.326 p.; 8. Italië 1.315 p.; 9. Denemarken 1.308 p.; 10. Frankrijk 1.295 p.; 11. Slovakije 1.295 p.; 12. Kroatië 1.216 p.; 13. Slovenië 1.155 p.; 14. U.S.A. 898 p.; 15. Rusland 870 p.; 16. Finland; 17. Hongarije; 18. Spanje; 19. Ukraine; 20. Luxemburg; 21. Monaco; 22. Polen; 23. Portugal; 24. Joegoslavië.

HengelenLucie Visvijvers
15 augustus: 1. André Demunck 23,600 kg; 2. Patrick Geldof 21,600 kg; 3. Lydia Schroeyers 18,100 kg; 4. Swa Ambroos 17,850 kg; 5. Mario De Rossi 17,050 kg; 6. Pierre Schroeyers 16,450 kg; 7. Daniëlla Snellinx 12,250 kg; 8. Donny Michiels 12,250 kg; 9. Marcel Mellenbergh 12 kg; 10. Stan Jaruwzelski 11,950 kg; 11. Patrick Kurent 11 kg; 12. Rita Goossens 10,300 kg; 13. Daisy Schrijvers 10,250 kg; 14. Jean Schroeyers 8,150 kg; 15. René Lauwers 7,550 kg; 16. Mark Smets 7,450 kg; 17. Carlo Truien 6,550 kg; 18. Léon Schouterden 5,900 kg; 19. René Ambroos 5,350 kg; 20. Luc Peeters 4,900 kg.
25 augustus '99: 1. Roger Czuchra 18,900 kg; 2. Lydia Schroeyers 15 kg. 3. Pierre Schroeyers 12,850 kg; 4. André Demunck 12,550 kg; 5. Enrico De Rossi 10,150 kg; 6. Jean Schroeyers 8,700 kg; 7. Jimmy Vanbriel 8,400 kg; 8. Michael Demunck 7,400 kg; 9. Ronald Demunck 6,050 kg; 10. Jan De Man 5,550 kg; 11. Bernard Dehnert 5,350 kg; 12. Johnny Moermans 5,300 kg; 13. Patrick Kurent 5,250 kg; 14. Luc Peeters 5,100 kg; 15. Patrick Geldof 5,050 kg; 16. Daniëlla Snellinx 4,950 kg; 17. Carlo Truien 4,100 kg; 18. Daisy Schrijvers 3,600 kg; 19. Peter Dehnert 3,150 kg; 20. Luc Kurent 2,850 kg.

KruisboogschietenKorpswedstrijden Beringen-Bocholt
Korpsen: Ere-afdeling: 1. Willem Tell Eksel (WTE) 777 ptn; 2. Koninklijk Vermaak na Arbeid Overpelt (KVA) 767; 3. Derby Schutters Bocholt (DSB) 766; 4. Moedig Vooruit Achel (MVA) 762; 5. Ons Genoegen Neerpelt (OGN) 759; 6. Sint-Sebastiaan Overpelt (SSO) 751. Eerste afdeling: 1. KVA II 752; 2. De Rozeknop Sint-Huibrechts-Lille (DRS) 745; 3. WTE II 744; 4. Wilhelm Opglabbeek (WTO) 722; 5. WTE III 716; 6. OGN 693. Tweede afdeling: 1. KVA III 728; 2. SSO II 698; 3. WTE IV 664; 4. Robin Hood Koersel (RHK) 663; 5. WTO 321.
Kampioenen: Ere-afdeling: 1. Bart Oyen (WTE), Werner Jansen (DRS) 196; 3. Luc Snoeckx (WTE), Alfons Vranken (OGN), Jacky Palmers (WTE) 195.
Eerste afdeling: 1. Peggy Janssens (DSB) 194; 2. Gerard Franssen (MVA) 193; 3. Ludie Gerits (OGN) 192; 4. Jos Wouters (SSO), Jan Van Baelen (KVA) 190. Tweede afdeling: 1. Fernand Deelkens (RHK) 193; 2. Pierre Van de Kerkhof (WTE) 189; 3. Willy Peeters (DSB) 188; 4. Jean Andelhofs (KVA), Gerard Swinnen (DRS) 187. Derde afdeling: 1. Chris Peeten (OGN), Christ Van Helden (MVA), Marcel Jansen (DRS) 186; 4. Pierre Peeten (OGN) 183; 5. Philip Oyen (WTE) 182. Vierde afdeling: 1. Rik Kerkhofs (WTE) 188; 2. Pierre Schonkeren (KVA) 187; 3. Chris Cornelissen (KVA) 183; 4. Bart Haerden (WTO) 179; 5. Luc Leen (WTE) 177. Jeugdafdeling: 1. Wim Lemmens (KVA) 176; 2. Kurt Baart (WTE) 175; 3. Kelly Melis (WTO) 173; 4. Kevin Franssen (SSO) 169; 5. Wouter Kerkhofs (WTE) 156. Koningen: 1. Werner Jansen (DRS), Eddy Cehic (WTO), Bart Oyen (WTE) 98; 4. Giel Serroyen (MVA), Willy Dewith (KVA) 97.
Persoonlijke wedstrijden: Ere-afdeling: 1. Werner Jansen (DRS), Willy Dewith (KVA), Giel Serroyen (MVA), Bart Oyen (WTE), Alfons Vranken (OGN) 98. Eerste afdeling: 1. Gerard Franssen (MVA) 100; 2. Peggy Janssens (DSB), Ludie Gerits (OGN) 97; 4. Jan Van Baelen (KVA), Ethienne Baart (WTE) 96. Tweede afdeling: Jean Andelhofs (KVA), Willy Peeters (DBS), Fernand Deelkens (RHK) 97; 4. Joannes Waelbers (DSB) 96; 5. Pierre Van de Kerkhof (WTE) 95. Derde afdeling: 1. Chris Peeten (OGN) 97; 2. Pierre Peeten (OGN) 96; 3. Christ Van Helden (MVA), Marcel Jansen (DRS) 90; 5. Philip Oyen (WTE) 93. Vierde afdeling: 1. Rik Kerkhofs (WTE) 95; 2. Pierre Schonkeren (KVA) 94; 3. Bart Haerden (WTO), Chris Cornelissen (KVA) 93; 5. Luc Leen (WTE) 91. Jeugdafdeling: 1. Kurt Baart (WTE) 93; 2. Wim Lemmens (KVA) 90; 3. Kevin Franssen (SSO), Kelly Melis (WTO) 87; 5. Wouter Kerkhofs (WTE) 78.

SnookerenZaterdag 11-9-'99. 5de Afdeling A: Baalhof L-Riley Inn F 3-0; 't Vat H-De Kreeft G 1-2; Looise F-Happy Snooker K 3-0; d'oude staatie A-Eikelhof G 0-3 (ov); Riley Inn G-Enbild E 1-2; Eikelhof H-Square (the) D 0-3.
6de Afdeling A: Happy Snooker L-Snooker Sports E 1-2; Square (the) E-Looise G 2-1; De Kreeft H-Zuma G 2-1; Wembley G-New Halma (the) C 0-3; Concorde C-Palace D 2-1; New Halma (the)-Square (the) F 3-0.
7de Afdeling A: Adelberg B-Erasmus D 2-1; Eikelhof I-Riley Inn H 1-2; Play Ball J-Zuma H 3-0; Sn. Paleis Leop. C-Square (the) G 0-3; Erasmus E-Looise H 1-2; Riley Inn I-'t Vat I 3-0.
7de Afdeling B: De Grens F-New Halma (the) E 2-1; Square (the) H-De Kreeft I 1-2; Riley Inn J-Bon 'Aparte F 2-1; Snooker Sports F-De Kreeft K 2-1; New Halma (the) F-Play Ball K 2-1; De Kreeft J-Concorde D 1-2.
Dinsdag 14-9-'99. Ere-Afdeling: Heco Snooker A-Zuma A 3-0; Riley Inn A-Play Ball A 0-3; Play Ball B-Eikelhof A 2-1; Baalhof B-Happy Snooker A 0-3; Kaiserhof A-Baalhof A 3-0; 't Vat A-Kaaihoeve A 2-1.
Eerste Afdeling: Erasmus A-Kaiserhof B 2-1; Bon'Aparte A-Wembley A 2-1; Play Ball C-Eikelhof B 3-0; De Grens A-Snooker Sports A 2-1; Concorde A-Riley Inn B 1-2; Looise A-De Kreeft A 2-1.
Tweede Afdeling A: Enbild A-Triangel A 2-1; Bon'Aparte B-Play Ball D 3-0; Erasmus B-Eikelhof C 2-1; De Grens B-'t Vat B 2-1; Palace A-Baalhof C 0-3; Happy Snooker B-Kaaihoeve B 3-0.
2de Afdeling B: Sn. Paleis Leop. A-Oase A 2-1; Kaaihoeve D-Bon'Aparte C 3-0; Wembley B-Eikelhof D 2-1; Baalhof D-Happy Snooker C 1-2; Zuma B-De Grens C 2-1; Happy Snooker D-Kaaihoeve C 2-1.
3de Afdeling A: Square (the) A-Palace B 2-1; De Kreet B-Bon'Aparte D 3-0; Oud Rijcklen A-Eikelhof E 1-2; New Halma (the) A-Looise B 3-0; Kaiserhof C-Baalhof E 3-0 (ff); Happy Snooker E-Heco Snooker B 1-2.
3de Afdeling B: Snooker Sports B-Zuma C 0-3; Kaaihoeve F-Wembley C 2-1; Oeterdal A-Erasmus C 1-2; Baalhof F-Happy Snooker F 9-2; Triangel B-Riley Inn C 2-1; 't Vat C-Kaaihoeve E 2-1.
3de Afdeling C: De Grens D-Zuma E 1-2; Play Ball E-Oeterdal B 0-3; Wembley D-Adelberg A 2-1; Riley Inn D-'t Vat D 0-3; Zuma D-Baalhof G 1-2; Looise C-Triangel C 3-0.
4de Afdeling A: Enbild D-Triangel D 0-3; Oase B-Palace C 1-2; Wembley E-Eikelhof F 2-1; Baalhof H-'t Vat E 2-1; Triangel F-Play Ball F 0-3; Happy Snooker J-Concorde B 3-0.
4de Afdeling B: Heco Snooker D-Kaiserhof D 0-3; Snooker Sports C-Square (the) B 2-1; Square (the) C-Oeterdal C 2-1; Riley Inn E-Happy Snooker G 3-0; Kaiserhof E-Baalhof I 3-0; 't Vat F-De Kreeft C 0-3.
4de Afdeling C: Enbild C-Kaiserhof F 1-2; De Kreeft D-Wembley F 1-2; Play Ball G-Heco Snooker C 3-0; Baalhof J-Looise D 0-3; Zuma F-New Halma (the) B 2-1; Happy Snooker H-Snooker Sports D 1-2.
Afdeling D: Enbild B-Triangel E 2-1; De Kreeft F-Play Ball H 2-1; Sn. Paleis Leop. B-De Grens E 2-1; Karteria A-Happy Snooker I 1-2; Triangel G-Baalhof K 0-3; Looise E-De Kreeft E 1-2.