Uitslagen eindronde nationale interclub

MANNEN
BR>AFDELING 1
Diest - Fayenbois 7-2:
F.Dewulf - G.Solves 6-1, 6-2; D.Norman - F.Cousin 6-2, 7-5; Chr.Thijs - L.Juchmes 2-6, 3-6; B.Bierkens - D.Basile 4-6, 4-6; W.Neefs - D.Langaskens 6-2, 6-2; Fr.Creemers - D.Zwyrtek 7-5, 7-6; Norman-Thijs - Solves-Juchmes 6-1, 3-6, 6-2; Dewulf-Creemers - Cousin-Basile 6-2, 6-3; Bierkens-Neefs - Langaskens-Minguet 6-1, 6-2.
Eupen - Liège 1-8: B.Tinck - O.Malcor 3-6, 1-6; J.Jennes - Ch.Aufray 2-6, 3-6; R.Bohn - J.Chaunin 1-6, 2-6; O.Zimmermann - St.Matheu 2-6, 2-6; B.Zambon -C.Melot 3-6, 2-6; Fr.Gardier - P.Zbukariw 0-6, 6-4, 6-7; Bohn-Zimmermann - Malcor-Aufray 2-6, 2-6; Jennes-Zambon - Matheu-Melot 4-6, 3-6; Bodeux-Lingg - Duquenne-Duquenne 1-6, 6-3, 6-2.
De Jasmijn - Primerose 3-6: St.Wauters - Chr.Rochus 6-3, 6-4; G.Van Rompaey - Chr.Van Garsse 4-6, 4-6; T.Blondeel - O.Rochus 3-6, 4-6; B.De Buyser - R.Willems 1-6, 4-6; M.Devillé - K.Goossens 5-7, 6-4, 4-6; J.Stilten - A.Fontaine 0-6, 5-7; Wauters-Devillé - Rochus-Rochus 6-4, 3-6 opg.; Van Rompaey-Blondeel - Vanderveeren-Fontaine 3-6, 2-6; De Buyser-Abrudan - Willems-Goossens 15-0 opg.
Liège - De Jasmijn 7-2: O.Malcor - St.Wauters 6-3, 4-6, 3-6; Ch.Aufray - G.Van Rompaey 6-0, 6-4; J.Chauvin - T.Blondeel 6-3, 6-7, 6-2; St.Matheu - B.De Buyser 7-6, 7-6; P.Zbukariw - J.Stilten 7-6, 6-1; C.Melot - M.Devillé 7-5, 4-6, 6-4; Malcor-Aufray - Wauters-Devillé 6-3, 6-3; Matheu-Melot - Van Rompaey-Blondeel 7-5, 6-2; Zbukariw-K.Duquenne - De Buyser-Abrudan 4-6, 4-6.
Fayenbois - Primerose 2-7: G.Solves - Chr.Rochus 3-6, 6-4, 6-2; F.Cousin - Chr.Van Garsse 3-6, 0-6; L.Juchmes - O.Rochus 4-6, 2-6; D.Basile - R.Willems 2-6, 6-7; D.Langaskens - K.Goossens 3-6, 3-6; D.Zwyrtek - A.Fontaine 1-4 opg.; Basile-Langaskens - O.Rochus-Willems 6-4, 3-1 opg.; Cousin-Juchmes - Fontaine-Vanderveeren 5-7, 1-6; Solves-Zwyrtek - Van Garsse-Goossens wo.
Diest - Eupen 9-0: F.Dewulf - B.Tinck 7-5, 6-0; D.Norman - J.Jennes 6-1, 6-1; Chr.Thijs - M.Bodeux 6-0, 6-1; B.Bierkens - R.Bohn 6-1, 6-0; W.Neefs - E.Lingg 6-4, 0-6, 6-2; Fr.Creemers - A.Valkenberg 6-4, 6-1; Norman-Thijs - Tinck-Jennes 15-0 opg.; Dewulf-Creemers - Bohn-Lingg 6-0, 6-1; Bierkens-Neefs - Bodeux-Velkenberg 6-2, 6-1.
AFDELING 3
Eupen - Panorama 4-5:
O.Zimmerman - M.Vosswinkel 2-6, 4-6; Fr.Gardier - R.Borlee 7-6, 6-2; Chr.Bouguet - Fr.Vosswinkel 6-7, 6-2, 6-2; L.Jacquemin - S.Pfeiffer 6-4, 7-6; Y.Marchal - A.Clamer 4-6, 7-6, 3-6; Chr.Weling - W.Dahlman 6-0, 6-1; Gardier-Marchal - M.Vosswinkel-Dahlman 2-6, 3-6; Zimmerman-Bouguet - Borlee-Pfeiffer 6-3, 6-2; Jacquemin-Weling - Fr.Vosswinkel-Clamar 0-6, 5-7.
Lovanium - Tennis SDI 6-0: B.Wuyts - G.Vandersanden 7-6, 6-3; E.Hoppenbrouwers - J.Van Hentenrijk 6-1, 6-2; P.Bertels - G.De Backer 6-3, 6-1; W.Wierinckx - Ph.Roels 6-3, 6-4; J.Sergant - G.Santema 6-2, 7-5; B.Poffe - L.De Mey 6-1, 6-0.
R.Mosa - Bruineput 3-3, 7-7, 67-68: J.Hoferlin - St.Cornelissen 3-6, 6-7; Fr.Jeanfils - Th.Meeuws 3-6, 2-6; L.Van Brabant - K.Larock 6-3, 4-6, 1-6; X.Maufroid - R.Vergauwen 6-2, 7-5; G.Maquet - M.Delhoye 4-6, 6-3, 7-5; E.Marquet - S.Bisschot 6-4, 6-3.
Forest Hills - Brandt 6-3: K.Goossens - S.Van Der Velden 6-4, 6-7, 4-6; T.Van Beek - Ph.Cassiers 7-6, 6-3; N.Van Langendonck - T.Vanroy 7-5, 6-3; D.Van Dessel - Chr.Lommelen 6-0, 3-6, 6-3; P.Van Til - M.De Hous 1-6, 2-6; K.Portael - C.Etienne 7-6, 7-5; Van Langendonck-Bauwens - Vandervelden-Cassiers 2-6, 2-6; Van Beek-Van Dessel - Vanroy-Lommelen 6-4, 6-3; Van Til-Portael - De Hous-Vandervoordt 6-4, 6-3.
AFDELING 4
Garisart Sud-Lux - Witte Wilg 0-9:
O.Brabant - D.Leurs 0-6, 1-6; J.Didier - D.Sels 3-6, 3-6; C.Leroy - S.Meeuws 3-6, 1-6; N.Schmitz - L.Totté 1-6, 0-6; A.Ponsard - M.Haamel 1-6, 1-2 opg.; D.Grego - K.Bastiaens 0-6, 1-6.
Gembloutois - Ritspop 1-5: K.Pont - Y.Soberon 0-6, 1-6; A.Lardinois - B.Van Driessen 2-6, 4-6; O.Debusschere - J.Van Kwikkelberghe 1-6, 0-6; Q.Detry - J.Schiettecatte 6-1, 6-0; D.Van Hentenrijk - G.Feliksdal 6-3, 6-7, 4-6; V.Liegeois - M.Braeckman 3-6, 2-6.
Tennis de la Citadelle - Sollenbeemd Halle 4-5: Fr.Massias - G.Patriarche 2-6, 1-6; B.Delahaut - N.Priem 3-6, 4-6; Cl.Schroeder - F.De Buck 5-7, 7-5, 3-6; D.Demanet - A.Gerard 6-4, 6-2; R.Gilles - Gr.Goossens 6-4, 6-4; St.Laurent - B.Roossens 6-1, 6-2; Schroeder-Demanet - Priem-Gerard 6-3, 3-6, 6-2; Delahaut-Laurent - Patriarche-Goossens 2-6, 6-3, 2-6; Massias-Gilles - De Buck-De Driever 6-2, 4-6, 3-6.
Soetebeek - Forest Hills 6-0: D.Beerden - R.De Beckker 6-1, 6-4; A.Maenen - L.Wouters 6-2, 6-2; W.Neyens - P.Van Ussel 6-1, 6-2; R.Dreesen - P.J.De Kroon 6-1, 6-2; D.Neyens - K.Van Camp 6-2, 6-2; M.Gauer - D.Bosmans 6-0, 6-0.
AFDELING 5
Mounier - De Morlanwelz 4-5
St.Op de Beeck - Th.Van Cleemput 4-6, 4-6; G.Van Der Weyen - G.Ballaera 6-4, 3-6, 2-6; D.Fissiaux - G.Bolognini 3-6, 4-6; N.Sierens - P.Passelecq 6-4, 6-3; M.Tallier - J.Lourette 6-2, 6-3; J.M.Ernst - Th.Denblysen 3-6, 6-4, 0-6; Fissiaux-Sierens - Van Cleemput-Bolognini 6-1, 6-2; Van Der Weyen-Tallier - Ballaera-Passelecq 3-6, 6-4, 6-4; Op de Beeck-Ernst - Lourette-Denblysen 0-6, 0-6.
Mons - 'T Lobbeke 5-1: D.Soglia - S.Van Herpe 6-1, 6-1; S.Blanchart - W.Cromheecke 6-2, 3-6, 6-4; J.Stievenart - Fr.Van De Ginste 6-1, 4-6, 6-4; S.Blanchart - J.Van De Ginste 6-7, 6-3, 7-5; J.Adant - T.Baekelandt 3-6, 6-1, 6-2; M.Deham - E.Talpe 4-6, 4-6.
Het Zeen Sterrebeek - Zottegem 5-4: M.Sheikh - D.Van Der Meulen 6-4, 7-5; St.Joly - J.Van Impe 6-1, 6-2; L.Van Renterghem - W.Volckaert 6-0, 6-4; D.Boux - W.Rogiers 1-6, 3-3 opg.; N.Hannecart - J.Ottoy 2-6, 6-4, 6-2; St.Verdrengh - J.Van De Maele 6-7, 6-4, 4-6; Joly-Van Renterghem - Van Der Meulen-Rogiers 6-0, 6-3; Sheikh-Verdrengh - Van Impe-Volckaert 2-6, 7-6, 3-6; Carion-Hannecart - Van Hove-Imbo 6-7, 7-6, 2-3 opg.
Jeunesse Arlonaise - Smash 51: N.Thilmany - D.Jacquet 1-6, 0-6; W.Legendre - E.Reynders 2-6, 6-4, 6-4; P.Hoffmann - St.Boulanger 6-4, 6-4; J.Chr.Rode - Th.Keuter 0-6, 6-3, 6-4; Y.Laurent - J.Kilesse 1-6, 0-6; A.Eischen - Fr.Boulanger 6-3, 4-6, 4-6; Thilmany-Laurent - Reynders-Keuter 0-6, 1-6; Legendre-Rode - Jacquet-Kilesse 0-6, 3-6; Hoffmann-Eischen - Boulanger-Boulanger 3-6, 3-6.
Wase - Mounier 5-1: M.Govaert - Chr.Bouckenaere 5-2 opg.; Ph.Van De Weyer - B.Cardinael 6-0, 6-0; W.De Bruyn - Chr.Collignon 6-3, 6-3; V.Fierens - Fr.Struman 6-1, 4-6, 6-7; H.Van Gool - A.Bailleux 6-4, 6-3; Fr.Vermeersch - A.Coenen 3-6, 6-3, 6-2.
Wezel - St.Christoffel Pollare 4-5: D.Peys - D.Arijs 2-6, 1-6; Chr.Geukens - B.Roosens 6-0, 6-0; J.Wuytens - J.Boschmans 6-2, 6-3; J.Verdonck - K.Heethem 6-3, 6-2; B.Neels - St.Raes 6-3, 4-6, 1-6; K.Mensch - G.Van Mol 6-1, 6-1; Geukens-Wuytens - Arijs-Heethem 6-4, 6-7, 4-6; Peys-Verdonck - Bosschmans-Raes 7-5, 4-6, 1-6; Neels-Mensch - Roosens-Van Mol 3-6, 0-6.
Vise - Brughia 0-6: B.Jonckeere - S.Van Lauwe 4-6, 4-6; F.Meunier - Fr.Bonte 6-7, 6-1, 6-7; V.Lopez - V.De Decker 2-6, 2-6; C.Laurent - P.Van Reeth 3-6, 6-1, 4-6; G.Yerna - R.Madou 1-6, 5-7; D.Degueldre - Th.Adams 6-3, 4-6, 1-6.
Bruineput - La Gantoise 5-4: P.Michiels - K.Baele 0-6, 1-6; M.Pauwels - J.Audenaert 6-3, 7-6; Chr.Vergauwen - Ph.Bollaert 6-4, 6-4; B.Van Huysewinkel - L.Niemegeers 4-6, 6-3, 3-6; W.Van Der Goten - Ph.Welen 7-6, 2-6, 6-3; Fr.Ravyts - B.Develtere 6-3, 6-3; Michiels-Vergauwen - Baele-Niemegeers 6-1, 4-6, 6-7; Van Huysewinkel-Van Der Goten - Bollaert-Welen 6-7, 6-7; Pauwels-Ravyts - Audenaert-Develtere 6-3, 6-4.
AFDELING 6
Beringen - De Netevallei 4-5:
J.Hubloux - J.B.Eyckmans 6-1, 6-7, 6-2; Chr.Jacobs - D.Verstraeten 6-4, 2-6, 2-6; K.Vanderlinden - F.Smaers 6-3, 2-6, 6-3; N.Reymen - G.Vanherck 4-6, 6-2, 6-7; R.Tielen - T.Ooms 1-6, 2-6; St.Jennes - D.Vanhoudt 6-0, 2-6, 6-4; Hubloux-Jacobs - Verstraeten-Vanherck 6-1, 6-1; Vanderlinden-Reymen - Eyckmans-Smaers 7-6, 3-6, 6-7; Poppe-Theys - Van Dijck-Ooms 2-6, 7-6, 5-7.
1310 La Hulpe - Beckhand 3-4: P.Abarca - Fr.Backx 4-6, 5-7; Ph.De Haes - D.Jottier 4-6, 6-3, 1-6; A.Van Den Doren - L.Huygaerts 6-3, 6-3; O.Davin - G.Laureys 6-4, 3-6, 4-6; B.Bilotta - H.Steegmans 6-3, 1-6, 6-4; Chr.Dister - T.Foubert 7-6, 3-6, 7-5; De Haes-Daras - Backx-Yzewyn 4-6, 1-6.
Kon. Nova - La Sapiniere 7-2: R.Lefevre - E.Daubresse 3-6, 7-6, 6-4; A.Spillemaekers - Chr.Declercq 6-7, 4-6; D.Moris - D.De Leest 6-3, 6-3; W.Frans - M.De Gryse 6-0, 5-7, 2-6; G.De Smet - V.Limauge 6-0, 6-0; E.Listhaeghe - Fr.Claes 6-2, 6-1; Spillemaekers-Listhaeghe - Daubresse-De Leest 7-5 opg.; Frans-Lefevre - Declercq-Limauge 6-1, 6-2; Moris-De Smet - De Gryse-Claes 6-2, 6-2.
Liegeois - De Boneput 5-4: E.Dawance - D.Palmans 3-6, 0-6; G.Gemis - M.Hulsbosch 6-3, 6-4; F.Vermesse - D.Bammens 6-3, 6-1; R.Simon - G.Hendriks 7-6, 7-5; B.Matival - M.Fredigo 7-5, 6-1; P.Barras - P.Wirix 0-6, 4-6; Vermesse-Dawance - Palmans-Devries 1-6, 6-7; Gemis-Barras - Hulsbosch-Fedrigo 6-7, 4-6; Simon-Matival - Hendriks-Wirix 4-6, 6-4, 7-5.
Odrimont - Park Ronse 5-1: L.Jeuniaux - T.Verlinde 6-2, 5-7, 6-1; E.Philippe - C.Van Poucke 4-6, 6-2, 6-7; E.Petersson - B.Selhorst 6-3, 6-3; M.Rahm - H.Bauwens 6-3, 6-2; C.Atzenhoffer - M.Limpens 6-2, 6-2; St.Ifi - P.Laurent 6-4, 6-0.
Tongerse - Eupen 5-4: R.Stoffels - B.Zambon 1-6, 1-6; W.Delwiche - J.Chr.Gohy 7-5, 4-6, 6-2; V.Rijneveld - S.Cornely 5-7, 2-6; D.Seifert - J.G.Duveau 6-2, 6-1; W.Tans - J.Hauglustaine 6-2, 2-6, 6-3; B.Simons - B.Gillet 2-6, 7-6, 2-6; Stoffels-Seifert - Zambon-Cornely 5-7, 6-7; Rijneveld-Tans - Gohy-Duveau 6-2, 3-6, 6-1; Delwiche-Simons - Gillet-Niederau 6-1, 6-4.
Kortemark - Snauwaert Kalmthout 1-8: P.Huysmans - G.Mertens 3-6, 5-7; Th.Bruyneel - St.Buckens 1-6, 1-6; T.Van Hooren - Fr.Dillien 2-6, 3-6; Kr.Duyck - D.Mertens 2-6, 6-7; B.Candaele - K.Cauwenbergh 3-6, 6-3, 6-2; D.Bintein - R.Van Gestel 6-7, 4-6, 6-4.
J.Vanlangendonck - Heiveld 3-6: Ph.Van Doninck - K.Van Deyck 5-7, 7-6, 2-6; Fr.Deneckere - Y.Huysegoms 2-6, 1-6; J.Van Gorp - T.Huysegoms 2-6, 2-6; D.Vanhees - J.Weynen 6-7, 6-4, 2-2 opg.; T.Lamens - L.Etienne 7-5, 6-4; B.Verreet - K.Scherens 6-2, 6-3; Van Gorp-Vanhees - Van Deyck-Weynen 3-6, 4-6; Deneckere-Lamens - T.Huysegoms-Etienne 1-6, 7-5, 5-7.
VROUWEN
AFDELING 1
Ostend - Madison 0-6:
E.Delie - C.Maes 1-6, 2-6; E.Lamaire - K.Van Der Perre 1-6, 2-6; I.De Clercq - Kl.Jarova 1-6, 1-6; N.Landrieux - K.Cooreman 4-6, 7-6, 6-7; Vanacker-Landrieux - Maes-Jarova 6-4, 5-7, 2-6; Delie-De Clercq - Van Der Perre-Cooreman 4-6, 2-6.
Euro Barchon - Ritspop 3-3, 7-7 55-63: Br.Loogen - A.Goni Blanco 1-6, 1-6; C.Henuzet - Y.Goni Blanco 6-0, 6-0; N.Blouz - D.Vincke 6-4, 2-6, 2-6; A.Elsen - C.Van Hyfte 6-4, 6-4; Loogen-Blouz - Last-A.Goni Blanco 1-6, 4-6; Henuzet-Elsen - Vincke-Van Hyfte 6-4, 1-6, 7-5.
Leopold Club - Diest 3-3, 6-7: J.Henin - G.Taton 7-6, 6-2; M.Denayer - I.Ulenaers 0-6, 1-6; J.Gees - S.Werckx 0-6, 6-7; C.Vincent - E.Clijsters 6-4, 5-7, 6-2; Henin-Gees - Ulenaers-Werckx 6-3, 6-3; Vincent-Brutsaert - Clijsters-Carmans 2-6, 1-6.
Madison - Diest 3-3, 8-7: C.Maes - G.Taton 6-2, 2-6, 2-6; K.Van Der Perre - I.Ulenaers 4-6, 7-6, 6-4; Kl.Jarova - S.Werckx 7-6, 6-1; K.Cooreman - E.Clijsters 6-4, 3-6, 2-6; Maes-Jarova - Taton-Carmans 6-4, 6-2; Van Der Perre-Cooreman - Werckx-Clijsters 0-6, 1-6.
Ritspop - Leopold Club 3-3, 6-7: E.Last - J.Henin 1-6, 0-1 opg.; A.Goni Blanco - M.Denayer 6-0, 6-2; D.Vyncke - J.Gees 5-7, 1-6; E.Van Hyfte - C.Vincent 6-1, 3-6, 6-4; A.Goni Blanco-Vyncke - Henin-Gees 2-6, 4-6; Last-Van Hyfte - Vincent-Brutsaert 6-0, 6-1.
Ostend - Euro Barchon 1-5: E.Delie - Br.Loogen 6-3, 2-6, 2-6; I.De Clercq - C.Henuzet 4-6, 3-6; B.Dewilde - Ch.Blouz 6-3, 6-3; N.Landrieux - A.Elsen 1-6, 2-6; Delie-De Clercq - Loogen-Blouz 3-6, 6-2, 1-6; Dewilde-Landrieux - Henuzet-Elsen 2-6, 3-6.
AFDELING 4
Stade Leuven - Het Zeen Sterrebeek 2-4:
A.Blomme - N.Duvigneaud 2-6, 2-6; A.Kock - T.Fuhrig 0-6, 0-6; K.Cops - S.Tastenhoye 6-2, 6-0; Fr.Haers - C.Matte 4-6, 3-6; Blomme-Cops - Duvigneaud-Fuhrig 1-6, 2-6; Kock-Haers - Tastenhoye-Matte 7-6, 6-4.
Jeunesse Arlonaise - Ostend 0-4: A.Van Loo - B.Dewilde 0-6, 3-6; V.Marchal - C.Van Renterghem 1-6, 5-7; St.Rode - K.Horemans 5-7, 2-6; V.Fortemaison - M.Lanckriet 2-6, 4-6.
Garisart Sud-Lux - Beckhand 1-5: M.Eischen - N.Jacobs 2-6, 1-6; S.Gilson - C.Libbrecht 4-6, 0-6; S.Fortemps - C.De Vleeschouwer 3-6, 6-3, 1-6; Fl.Mahaux - E.De Block 6-4, 6-4; Eischen-Gilson - Jacobs-Libbrecht 4-6, 2-6; Fortemps-Mahaux - De Vleeschouwer-De Block 5-7, 2-6.
Smash 51 - Drie Akers 1-5: M.Lantin - A.Devries 2-6, 1-6; A.L.Mangialetto - A.Claes 3-6, 1-6; M.Amuso - S.Uytterhoeven 6-4, 6-0; S.Urago - D.Darquenne 6-7, 3-6; Lantin-Amuso - Devries-Claes 2-6, 0-6; Urago-Viseur - Uytterhoeven-Darquennes 0-6, 1-6.
AFDELING 5
Fayenbois - Panorama 3-3, 8-7:
P.Mossoux - D.Krivets 6-4, 6-1; C.Grotz - E.Dumon 6-7, 7-6, 3-6; C.Bailly - M.Luyckx 7-5, 6-0; E.Gob - Fl.Carion 3-6, 2-6; Mossoux-Grotz - Dumon-Luyckx 6-4, 4-6, 6-2; Bailly-Lepiece - Krivets-Carion 6-4, 2-6, 2-6.
Woten - Tennisdel Genk 2-4: A.Gerven - V.Scattino 3-6, 4-6; A.De Hollain - J.Bergen 6-3, 6-2; K.Buyens - M.Bergen 6-7, 7-6, 4-6; I.Roossens - A.Van Roten 2-6, 4-6; Greven-De Hollain - Scattino-I.Bergen 6-7, 2-6, 4-6; Buyens-Roossens - M.Bergen-Van Roten 6-2, 6-4.
Den Bremt - De Boneput 2-4: K.Hendrickx - E.Dreesen 2-6, 2-6; A.Folders - D.Lobbinger 3-6, 4-6; M.De Dier - M.Van Woerkum 1-6, 3-6; G.Brenders - L.Swillens 6-4, 6-3; Hendrickx-Brenders - Dreesen-Lobbinger 6-7, 2-6; Folders-De Dier - Van Woerkum-Swillens 2-6, 6-4, 6-4.
La Raquette de Wavre - De Dageraad 3-3, 7-6: C.Toth - N.Schalck 6-2, 6-0; M.Brasseur - N.Maes 1-6, 3-6; K.Delacollette - J.Druyts 4-6, 6-1, 5-7; L.Willems - A.Van Der Eycken 5-7, 4-6; Toth-Willems - Schalck-Druyts 6-4, 6-2; Brasseur-Delacollette - Maes-Van Der Eycken 7-5, 7-5.
Diest - Beckhand 2-4: S.Vannerum - E.Van Overloop 2-6, 1-6; S.Govaerts - M.Van Der Heyden 7-5, 6-4; A.Mentens - K.Vandergucht 4-6, 3-6; S.Oyen - S.Dhondt 6-3, 7-5; Vannerum-Mentens - Van Overloop-Dhondt 6-7, 5-7; Govaerts-Oyen - Vandergucht-Castaldo 6-3, 4-6, 2-6.
Brandt - Tennis de la Citadelle 3-1: K.Eeckhout - Au.Maniquet 6-0, 6-0; E.Vervliet - M.Dewez 6-3, 6-1; S.Kempfer - V.Notte 6-1, 6-3; B.Helssen - E.Regnier 2-6, 7-5, 3-6.
Heiveld - Kortemark 4-2: S.Hermans - M.Tersago 6-0, 6-0; D.Dalcq - N.Vanbrabandt 6-4, 6-1; U.Van Doren - A.Reynaert 1-6, 3-6; L.De Hoon - A.Mergaert 6-1, 6-3; Hermans-Dalcq - Tersago-Vanbrabandt 7-5, 6-1; Van Doren-De Hoon - Reynaert-Mergaert 0-6, 3-6.
Spinnis - Vise 4-0: A.Vandendungen - A.Fr.Leroy 6-0, 4-6, 6-4; L.Raeymaekers - C.Chapaux 6-1, 6-2; V.Broeckx - K.Goulut 6-1, 6-2; T.Adriaensen - P.Libert 4-6, 6-4, 6-4.
JUNIOR VETERANEN
AFDELING 3
Bois Du Prince - Zwevegem 4-2:
A.Valentin - W.De Brie 7-5, 6-2; J.P.Deprez - F.Opsomer 6-2, 6-2; V.Esgain - H.Buysschaert 2-6, 0-6; Th.Vanneyste - Fr.Sustronck 6-2, 6-4; Valentin-Esgain - De Brie-Buysschaert 7-6, 6-0; Deprez-Delcampe - Opsomer-Sustronck 4-6, 3-6.
Kolonie - Panorama 4-2: N.Stammen - J.Teirlinck 1-6, 3-6; P.Frederix - P.De Kock 4-6, 2-6; D.Daniels - P.Van Hulst 5-7, 7-5, 6-1; P.Daemen - P.Doolan 4-6, 6-4, 6-0; Stammen-Daemen - Teirlinck-De Kock 6-7, 6-0, 7-5; Frederix-Daniels - Van Hulst-Doolan 6-0, 6-0.
Gym Olympiade - Waterloo Tennis 6-0: D.Van Rompay - J.Forget 6-2, 6-4; H.Van Bogaert - A.Denis 3-6, 7-5, 6-1; L.Vermeulen - P.Delongueville 6-3, 6-3; L.Maes - O.Luypaert 6-2, 6-2; Van Rompay-Van Bogaert - Denis-Delongueville 6-3, 6-4; Vermeulen-Maes - Forget-Luypaert 7-5, 6-3.
Evere White Star - Ter Linden 0-6: S.Spierckel - R.Geens 1-6, 2-6; Y.Degeyter - M.Verhoeven 4-6, 2-6; Y.Schils - H.Dircx 6-3, 0-6, 1-6; B.Mousset - F.Vandenbroeck 3-6, 1-6; Truyens-Degeyter - Geens-Geerts 6-4, 5-7, 4-6; Spierckel-Heroes - Verhoeven-Wouters 3-6, 6-7.
Wase - Beringen 5-1: H.Van Gool - G.Jacquart 6-2, 2-6, 6-4; J.Van Houte - Ph.Luts 3-6 opg.; P.Meynen - G.Jans 6-2, 6-0; Chr.Verhoeven - M.Van Roey 6-2, 6-3; Bral-Meynen - Jacquart-Luts 6-4, 6-4; Van Houte-Verhoeven - Jans-Van Roey 6-2, 6-3.
Savanti - Racing Club Bruxelles 3-3, 6-8: P.Jottier - P.Bolle De Bal 1-6, 2-6; D.Roelants - M.Bendel 5-7, 4-6; M.De Graeve - Th.Phillips 3-6, 6-2, 6-0; L.Ceurvelt - H.Yee 6-1, 6-4; Roelants-De Graeve - Bolle De Bal-Phillips 3-6, 3-6; Jottier-Ceurvelt - Yee-Van Schelen 2-6, 7-6, 6-4.
VETERANEN
AFDELING 3
De Dageraad - Parival 5-1:
V.Kemps - J.P.Ruelle 6-0, 6-0; A.Shetty - J.Hinckxt 7-6, 6-4; J.Looyens - J.Delacollette 3-6, 4-6; J.Van Gorp - J.M.Biquet 6-0, 4-6, 6-2; Kemps-Van Gorp - Ruelle-Delacollette 7-6, 6-2; Shetty-Looyens - Hinckxt-Biquet 6-2, 6-3.
Rapid Waterschei - De Netevallei 3-1: J.Seurs - A.Wijnants 7-5, 5-7 opg.; Fr.Nellissen - H.Sterckx 6-4, 6-1; H.Dagelinckx - A.Helsen 6-3, 6-0; J.Kochen - M.Smaers 7-6, 6-3.
Leopold Club - Tongerse 5-1: G.Kaisin - E.Hauben 6-1, 6-0; M.Ulens - Chr.Wygaerts 3-6, 1-6; D.Frere - A.Hechtermans 6-2, 6-1; Fr.Carniol - R.Duchateau 6-2 opg.; Kaisin-Frere - Hauben-Wygaerts 6-4, 6-2; Ulens-Carniol - Hechtermans-Duchateau 6-4, 6-1.
Jemappien - Brandt 1-5: Ph.Pany - J.P.Roels 6-0, 7-6; J.Demoulin - S.Butkiewicz 6-3, 0-5 opg.; C.Dumont - D.Lubelski 2-6, 1-6; M.Brouwez - P.Potvin 0-6, 3-6; Pany-Dumont - Stultiens-Roels 4-6, 7-5, 2-6; Brouwez-Braem - Butkiewicz-Lubelski 4-6, 5-7.