Golf

Uitslagen
BR>
Limburg Golf Houthalen
Limburgs kampioenschap matchplay: HEREN 1: Kwartfinales: Simon Boes-Pasquale Di Marco 2-1; Vincent Valvekens-Rudi Van Steenbergen 2-1; Jan Plessers-Christophe Collett 4-3; Olivier Boes-Patrizio Di Marco 1-up. Halve finales: Simon Boes-Vincent Valvekens 1-up. Jan Plessers-Olivier Boes 3-1. Finale: Jan Plessers-Simon Boes 2-up. HEREN 2: Halve finales: Juul Mertens-Willy Vanrunxt 2-1; Guy Habraeken-Erik Boyen 3-2. Finale: Guy Habraeken-Juul Mertens 6-5. DAMES 1: Halve finales: Ellen Smets-Valerie Fontaine 2-up; Micheline Jankelevitch-Kathleen Renders 5-3. Finale: Micheline Jankelevitch-Ellen Smets 2-up.
Prijs van Kapitein Jan Hillen: BRUTO: 1. Alan Curtis-Nicolas Ceulemans 36; 2. O. Boes-B. Olyff 35; 3. T. Peeters-B. Wilkin 32; 4. T. Aerts-E. Van Hoof 32; 5. W. Valvekens-N. Eyben 32; 6. G. Benijts-V. Boes 32; 7. L. Vanderlinden-F. Frederix 31; 8. B. Levecq-C. Levecq 31; 9. K. Segers-P. de Bellefroid 30; 10. M. Vanschoenbeek-P. Ceulemans 30. NETTO: 1. Betty Olaerts-Ingrid Claes 45; 2. B. Henry-J. Ilsen 45; 3. J. Vankriekelsvenne-A. Vanrunxt 44; 4. N. Ceulemans-A. Curtis 43; 5. R. Vandebeek-Y. Vandebeek 43; 6. G. Benijts-V. Boes 43; 7. W. Valvekens-N. Eyben 43; 8. L. Bussé-A. Vranken 43; 9. A. Bollen-E. Swinnen 42; 10. D. Van Geel-E. Baljon 42. CAT. 2: 1. An Vranken-Xavier Boes 46; 2. M. Houben-A. Fransman 45; 3. E. en M. Tulkens 44; 4. M. Gijsen-P. Boes 42; 5. E. Bosmans-F. Schellens 41; 6. J. en M.J. Hurkmans 41; 7. E. Gijsen-A. Vandebeek 40; 8. J. Boes-D. Boes 40; 9. C. Frederix-W. Claes 40; 10. R. Smolders-M. Cornelis 39. CAT.3: 1. Christiane Macours 17; 2. A. Hardy 16; 3. C. Coenen 15.
Spiegelven Genk
Prijs Rofix: CAT. 1: 1. Ruben Peumans 42; 2. F. Schmeitz 40; 3. B. De Pauw 38; 4. D. Sadar 37; 5. M. Gijbels 37; 6. J. Stravers 37; 7. H. Nauen 36; 8. K. Nauen 36; 9. J. Schepers 34; 10. F. Berghof 33. CAT. 2: 1. Kay Verbraak 40; 2. M. Vossen 38; 3. R. Vaessen 36; 4. R. Vandenbroeck 36; 5. R. Weekers 36; 6. A. Geelissen 36; 7. H. Peumans 36; 8. L. Vaessen 35; 9. R. Vaessen 35; 10. F. Theuwis 34.
Cat 3: 1. Jack Emmerik 52; 2. H. Verbeek 41; 3. F. Pijls 41; 4. J. Solberg 40; 5. J. Horrix 37. RABBITS: 1. Philip De Vusser 21; 2. P. Deneke 19; 3. Y. Hoefsmit 19.
Flanders-Nippon Hasselt
Prijs Kiwajunior: 1. Hubert Hendrickx-Luc Germonpre 48; 2. R. Hoewaer-S. Maris 47; 3. J. Lijnen-S. Geurts 45; 4. L. Bas-T. Jacobs 44; 5. A. en C. Busschots 43; 6. S. Geurts-L. Deelkens 42; 7. J. Vandeputte-Y. Tans 42; 8. K. Claes-A. Gevers 42; 9. L. en J. Lowette 42; 10. J. en M. Onclin 42. INITIATIE: Heren. 1. Michel Thijs; 2. R. Putzeys; 3. R. Willems; 4. L. Gieraerts; 5. C. Swaab. Dames: 1. Karlien Tielens; 2. L. Remans; 3 M. Schevernels.
Golfforum Lummen
Prijs Unidek: CAT. 1: 1. Miel Vandepaer 34; 2. W. Busschots 33; 3. B. Skoniecki 33; 4. T. Cauberghs 32; 5. M. Vande Broek 32; 6. C. Detrez 30; 7. J. Haesevoets 30; 8. I. Maes 29; 9. H. Lenaers 27; 10. O. Fey 27. CAT. 2: 1. Georges Van Esch 49; 2. J. Nolens 41; 3. W. Theys 39; 4. G. Peeters 38; 5. O. Lesire 38. CAT. 3: 1. Lydia Dickx 41; 2. J. Vandenbergh 41; 3. J. Dirckx 39; 4. B. van Koolwijk 38; 5. H. Kerkhofs 37. RABBITS: 1. Bart Celen 23; 2. M. Reynders 21; 3. M. Geskens 17.

HengelenBK Ingelmunster
Veteranen: 1. Frans Vanhumbeek; 2. Marcel Van den Eynde; 3. Marnix Moerman; 40. E. Melis; 42. Robert Vilten; 44. Roger Franken; 45. Jules Bijlemans.
Dames: 1. Simonne D'Hondt; 2. Astrid Beels; Liesbet Van Loy; 12. Jose Mertens; 13. Lisette Daems; 15. Mireile Fonteyn; 17. Anja Boons; 20. Lena Schouwers; 23. Heidi Dirkx.
Junioren: 1. Jurgen Maenhout; 2. Bart Buffel; 3. A. Coeck; 15. Sven Renaers; 16. Steven Schuyten; 18. Bert Nullens; Jelle Cuyvers; Jan Maex; Carlo Bens; M. Santamaria, K. Colmonts; F. Hendrix; K. Roden; S. Simons.
Knapen: 1. Jurgen Dewispelaere; 2. Kim Depoorter; 3. Kevin Derousse; 8. J. Santamaria; 11. W. Bervoets.
De Witvis Hasselt
De Vroente Herk-de-Stad: 1. Patrick Swinnen, Witvis Hasselt (WH) 17,300 kg; 2. Raf Cardeynaels, WH, 15,900; 3. Dirk Lemmens, WH, 13,200; 4. An Smeets, 1ste dame, Opglabbeek 12,900; 5. Fons Bogaerts, Zonhoven 11,200; 6. Johny Pirens, WH, 8,700; 7. Carlo Truyen, WH, 8,600; 8. Luc Knoops, Opglabbeek 8,400; 9. Lisette Vanmalderen, 2de dame, Opglabbeek 7,500; 10. Luc Brion, WH, 6,500; 11. Jos Casters, Opglabbeek, 6,400; 12. René Vrijssen, Opglabbeek, 6,300; 13. Louis Karremans, WH, 5,900; 14. Didier Haugelesteyn, VV, 3,500; 15. Jos Filippaerts, VV, 3,300; 16. Davy Peeters, WH, 3,100; 17. Bart Mas, VV, 3,100: 18. Romain Vanderstukken, VV, 3,000; 19. Benny Vandermeulen, Opglabbeek, 2,900; 20. Arno Moors, VV, 2,600; 21. Willy Van den Wijngaert, 1ste veteraan, WH, 2,500; 22. Willy Greven, WH, 2,400; 23. Jos Greven, WH, 2,400; 24. Nico Knaepen, VV, 2,000.
Vermaak na Arbeid Kuringen
Achtste wedstrijd 4 september: 1. Pierre Vandebroek 3,960 kg; 2. Ruben Vanhove 3,740; 3. Johan Jolling 3,390; 4. Maarten Masset 3,290; 5. J. Louis Reners 2,800; 6. Roland Clabots 2,700; 7. Frederick Brulmans 2,270; 8. Antoine Trekels 1,920; 9. Jozef Croes 1,240; 10. Gerry Engelen 1,200; 11. Maurice Hermans 1,170; 12. Willy Thoelen 1,020; 13. Jean Bex 1,000; 14. Modest Bex 960 g; 15. Pierre Gubbelmans 940; 16. Tiene Masset 920; 17. Fonny Bortels 900; 18. Paul Steegmans 860; 19. Nele Masset 770; 20. Stiene Jakus 560; 21. Benny Clabots. Stand: 1. Ruben Vanhove 212 ptn; 2. Willy Thoelen 204; 3. J. Louis Reners 194; 4. Antoine Trekels 193; 5. Frederick Brulmans 191; 6. Pierre Vandebroek 184; 7. Jozef Croes 183; 8. Maurice Hermans 180; 9. Roland Clabots 174; 10. Modest Bex 170; 11. Paul Steegmans 161; 12. Pierre Gubbelmans 156; 13. Johan Jolling 140; 14. Fonny Bortels 139; 15. Jan Bex 132; 16. Gerry Engelen 121; 17. Doorke Bex 108; 18. Benny Clabots 39; 19 K. Bernaerts 19; 20. Davy Pullings 14. Veteranen: 1. Antoine Trekels 100 ptn; 2. J. Louis Reners 99; 3. Pierre Vandebroek 95; 4. Jozef Croes 93; 5. Maurice Hermans 93; 6. Modest Bex 87; 7. Pierre Grubbelmans 78; 8. Jan Bex 65; 9. Doorke Bex 54. Knapen: 1. Nele Masset 66 ptn; 2. Stieve Jakus 59; 3. Sofie Koenen 49; 4. Kevin Geladi 32; 5. Maarten Masset 27.

KanoBK kortebaan Hazewinkel
Uitslagen Neerpeltse en Hasseltse vaarders: Mannen: MINIEMEN: K2 1.000m: 2. Oostvogels-Tips (NWC). K4 1.000m: 1. Oostvogels-Tips-Sevens-Dirckx (NWC). K2 1.000m: 2. Sevens-Dirckx (NWC); 6. Falten-Moons (VVWH). KADETTEN: K2 500m: 2. Vangeneugden-Vandervelden (NWC); 4. Bellen-Bervoets (VVWH). K4 500m: 4. Bellen-Bervoets-Goyens-Gerrits (VVWH). JUNIOREN: K1 500m: 2. Wim Eerdekens (NWC); 6. Maarten Stinckens (NWC). K2 500m: 3. Eerdekens-Stinckens (NWC). K1 1.000m: 2. Wim Eerdekens (NWC); 3. Maarten Stinckens (NWC); 6. Gunther Goossens (NWC). K2 1.000m: 2. Eerdekens-Stinckens (NWC). SENIOREN: K1 500m: 2. Erwin Smids (NWC). K1 1.000m: 2. Erwin Smids (NWC). VETERANEN: K1 500m: 1. Eric Broekx (NWC); 2. Bart Stalmans (NWC); 5. Peter Van Lishout (NWC). K2 500m: 1. Broekx-Van Lishout (NWC); 2. Gielen-Stalmans (NWC). K4 500m: 1. Broekx-Van Lishout-Stalmans-Stalmans (NWC). K1 1.000m: 1. Erik Broekx (NWC); 5. Peter Van Lishout (NWC). K2 1.000m: 1. Broekx-Van Lishout (NWC). ELITES: K1 500m: 1. Bob Maesen (NWC). K1 1.000m: 1. Bob Maesen (NWC). K2 500m: 1. Maesen-Smids (NWC). K2 1.000m: 1. Maesen-Verduyckt (NWC). K4 500m: 1. Maesen-Smids-Verduyckt-Eerdekens (NWC). K4 1.000m: 1. Maesen-Smids-Verduyckt-Eerdekens (NWC).
Vrouwen: KADETTEN: K2 500m: 1. Laukens-Dirckx (NWC); 2. Tips-Sevens (NWC). K4 500m: 1. Oostvogels-Laukens-Dirckx-Tips (NWC). ASPIRANTEN: K1 500m: 2. Greet Bergmans (NWC); 6. Nele Bloemen (NWC). K2 500m: 2. Bergmans-Bloemen (NWC). SENIOREN: K1 500m: 2. Els Winters (NWC); 3. Anneleen Stinckens (NWC); 5. Ine Smids (NWC). K1 1.000m: 2. Els Winters (NWC); 3. Anneleen Stinckens (NWC). K1 1.000m: 2. Els Winters (NWC); 3. Anneleen Stinckens (NWC).

PaardensportWedstrijd bestgaande rijpony Peer
Pony's kleine stokmaten: 1. Vileander - Etienne Cox, Eksel 380,5; 2. Valiant - Etienne Cox, Eksel 75,55; 3. Evelien - Sarah Custers, Eksel 368; 4. Betty Junior - Martin Claes, Koersel 360,5; 5. Iris van de Heuvelberg - Langens-Houben, Meeuwen 353,75.
Pony's grote stokmaten: 1. Carl van de Liemers - Jan Korsten, Overpelt 383,5; 2. Uniform van de Waterhoeve - Patrick Moyaert, Schilde 374,25; 3. Jumper Jolly, Hugo Notelaers, Sluizen 371; 4. Spencer - Theo Pinxten, Overpelt 367,25; 5. Vandetta - Martin Claes, Koersel 364,75.

WielertoerismePeerder Pedaal (94 dln.): 1. Helchteren 16; 2. De Lindetrappers Peer 14; 3. Zilvermeeuw Meeuwen en Sportief As 8; 4. Beverclub-Beverlo 5; 6. Pedaalridders Bree, Pedaalclub Heusden, Jong en Fit Kermt, WTC Aalst, Sport en Steun Leopoldsburg 4
Kotem (79): 1. Sportief As 14; 2. Trialtrappers en De Grensridders Kotem 10; 4. Genker Trappers 9; 5. De Maaslanders Dilsen 8; Pedaal '77 Eisden 5; 7. Bever-club Beverlo, Vriendenkring Maasmechelen 4; 9. Het Groot verzet Genk, Blijf Jong Neeroeteren, Maaslandia Lanaken 3
Tongerlo (81): 1. Sportief As 13; 2. WSC Tongerlo 9; 3. WSC Helchteren 7; 4. De Lindetrappers Peer 5; 5. Blijf Jong Neeroeteren 6; 6. Genker Trappers, Maaslanders Dilsen, Trialtrappers Maasmechelen 4; 9. Zilvermeeuw Meeuwen 3
De Lindetrappers Peer (130): 1. Zilvermeeuw Meeuwen 19; 2. WSC Helchteren en Lindetrappers Peer 16; 4. WTC Koersel 9; 5. WTC Genker Trappers en Bever-club Beverlo 8; 7. WTC Ham en WTC Sportief As 7; 9. Blijf Jong Neeroeteren en De sprinters Zolder 6
Trial Maasmechelen (98): 1. WTC Sportief As 21; 2. Trialtrappers Maasmechelen 14; 3. Genker Trappers 9; 4. DTBJ Rekem 8; 5. WTC Cheers Maasmechelen, Blijf Jong Neeroeteren 7; 7. WTC De Maaslanders dilsen, Pedaal '77 Eisden 6; 9. Maaslandia Lanaken en Vriendenkring Maasmechelen 4.