Jalabert op voorlopige deelnemerslijst Vuelta

Print
MADRID - De organisatoren van de Vuelta, de Ronde van Spanje die zaterdag begint, hebben dinsdagavond de deelnemerslijst gepubliceerd van de 21 ingeschreven ploegen. ONCE-renner Laurent Jalabert kreeg het rugnummer 4. Zijn sportbestuurder Manolo Sainz stelde dat de renner, momenteel de nummer één de UCI- wereldranglijst, woensdag definitief uitsluitsel krijgt over zijn al dan niet deelneming. Bij de deelnemende ploegen zijn 7 Italiaanse, 6 Spaanse, 2 Franse, 2 Nederlandse, één Duitse, één Belgische (Lotto), één Portugese en één Amerikaanse. Uit de voorlopige lijst blijkt dat 12 Belgen zijn ingeschreven.
BR>De (voorlopige) deelnemerslijst met rugnummer:
ONCE
1. Abraham Olano (Spa)
2. Inigo Cuesta (Spa)
3. David Etxebarria (Spa)
4. Laurent Jalabert (Fra)
5. Peter Luttenberger (Oos)
6. Miguel Angel Martin (Spa)
7. Luis Perez (Spa)
8. Marcos Serrano (Spa)
9. Mikel Zarrabeitia (Spa)
BANESTO
11. Alex Zulle (Zwi)
12. Manuel Beltran (Spa)
13. "Txente" Garcia Acosta (Spa)
14. Orlando Rodrigues (Por)
15. Jose Maria Jimenez (Spa)
16. Jon Odriozola (Spa)
17. Aitor Osa (Spa)
18. Leonardo Piepoli (Ita)
19. Cesar Solaun (Spa)
COFIDIS
21. Frank Vanderbroucke
22. Grzgorz Gwiazdowski (Pol)
23. Nicolas Jalabert (Fra)
24. Bobby Julich (VSt)
25. Massimiliano Lelli (Ita)
26. Nico Mattan
27. Roland Meier (Zwi)
28. Arnaud Pretot (Fra)
29. Christoph Rinero (Fra)
COSTA DE ALMERIA-AMICA
31. Eugeni Berzin (Rus)
32. Stefano Casagrande (Ita)
33. Daniele De Paoli (Ita)
34. Viatscheslav Ekimov (Rus)
35. Daniele Gali (Ita)
36. Marco Gili (Ita)
37. Carlos Golbano (Ita)
38. Alessandro Pozzi (Ita)
39. Fabio Roscioli (Ita)
DEUTSCHE TELEKOM
41. Jan Ullrich (Dui)
42. Rolf Aldag (Dui)
43. Kurt Baldinger (Dui)
44. Francesco Frattini (Dui)
45. Giusseppe Guerini (Ita)
46. Jens Heppner (Dui)
47. Danilo Hondo (Dui)
48. Andreas Klonden (Dui)
49. Giovanni Lombardi (Ita)
EUSKALTEL EUSKADI
51. Josebo Beloki (Spa)
52. Angel Castresana (Spa)
53. Inigo Chaurreau (Spa)
54. Txema del Olmo (Spa)
55. Unai Etxebarria (Spa)
56. Igor Flores (Spa)
57. Ramon Gonzalez Arrieta (Spa)
58. Roberto Laiseka (Spa)
59. Alberto Lopez de Munain (Spa)
FUENLABRADA
61. Eleuterio Anguita (Spa)
62. Andres Bermejo Siller (Spa)
63. Matias Cagigas (Spa)
64. Pedro Diaz (Spa)
65. Cesar Garcia (Spa)
66. German Nieto (Spa)
67. Cesar Perez (Spa)
68. Stefano Verziagi (Ita)
69. Juan Carlos Vicario (Spa)
KELME-COSTA BLANCA
Fernando Escartin (Spa) 71 Santiago Botero (Col) 72 Francisco Cabello (Spa) 73 Angel Edo (Spa) 74 Roberto Heras (Spa) 75 Jose Luis Rubiera (Spa) 76 Toni Tauler (Spa) 77 Jose Manuel Uria (Spa) 78 Jose Angel Vidal (Spa) 79
LAMPRE
Oscar Camenzind (Zwi) 81 Simone Bertoletti (Ita) 82 Massimo Codol (Ita) 83 Marco Della (Ita) 84 Robert Hunter (ZAf) 85 Gabriele Missaglia (Ita) 86 Mariano Piccoli (Ita) 87 Zbigniew Spruch (Po) 88 Jan Svorada (Tsj) 89
LIQUIGAS
Andrei Teteriouk (Kaz) 91 Daniele Contrini (Ita) 92 Cristiano Frattini (Ita) 93 Ruslan Ivanov (Mol) 94 Rodolfo Massi (Ita) 95 Nicola Miceli (Ita) 96 Marco Milesi (Ita) 97 Cristian Moreni (Ita) 98 Giancarlo Raimondi (Ita) 99
LOTTO-MOBISTAR
Andrei Tchmil 101 Koen Beeckman 102 Christophe Detilloux 103 Jacky Durand (Fra) 104 Chris Peers 105 Jo Planckaert 106 Kurt Van de Wouwer 107 Paul Van Hifte 108 Rik Verbrugghe 109
FESTINA LOTUS
Wladimir Bellic (Ita) 111 Laurent Brochard (Fra) 112 Felix Garcia Casas (Spa) 113 Jaime Hernandez (Spa) 114 Pascal Herve (Fra) 115 Fabian Jeker (Zwi) 116 Andrei Kivilev (Kaz) 117 Jose Ramon Uriarte (Spa) 118 Marcel Wust (Dui) 119
MAPEI-QUICK STEP
Pablo Bettini (Ita) 121 Gianni Faresin (Ita) 122 Manuel Fernandez Gines (Spa) 123 William Chann Mcrae (VSt) 124 Daniele Nardello (Ita) 125 Andrea Noe (Ita) 126 Andrea Tafi (Ita) 127 Pavel Tonkov (Rus) 128 Stefano Zanini (Ita) 129
POLTI
Davide Rebellini (Ita) 131 Daniel Atienza (Spa) 132 Enrico Cassani (Ita) 133 Stefano Cattai (Ita) 134 Fabrizio Guidi (Ita) 135 Leonardo Guidi (Ita) 136 Cristian Salvato (Ita) 137 Mauro Zinetti (Ita) 138 Simone Zucchi (Ita) 139
RABOBANK
Marcus Zberg (Zwi) 141 Niki Aebersold (Zwi) 142 Jan Boven (Ned) 143 Bram de Groot (Ned) 144 Karaten Kroon (Ned) 145 Koos Moerenhout (Ned) 146 Grischa Niermann (Dui) 147 Rolf Sorensen (Den) 148 Aart Vierhouten (Ned) 149
RISO SCOTTI-VINAVIL
Alessio Bongioni (Ita) 151 Diego Ferrari (Ita) 152 Fabio Malberti (Ita) 153 Giuseppe Palumbo (Ita) 154 Arnoldas Saprykinas (Lit) 155 Samuele Schiavina (Ita) 156 Aleksandr Sheffr (Kaz) 157 Filippo Simeoni (Ita) 158 Alain Turicchia (Ita) 159
SAECO-CANNONDALE
Laurent Dufaux (Zwi) 161 Dario Andriotto (Ita) 162 Mario Cipollini (Ita) 163 Salvatore Commesso (Ita) 164 Dario Frigo (Ita) 165 Eddy Mazzoleni (Ita) 166 Armin Meier (Zwi) 167 Massimiliano Mori (Ita) 168 Mario Traversoni (Ita) 169
SPORT LISBOA E BENFICA
Melchior Mauri (Spa) 171 Daniel Bayes (Spa) 172 Jose Antonio Garrido (Spa) 173 Johnny Laukka (VSt) 174 Oscar Lopez Uriarte (Spa) 175 David Plaza (Spa) 176 Quintino Rodrigues (Por) 177 Jorge Santos Silva (Por) 178 Luis Miguel Sarreira (Por) 179
TVM-FARM FRITES
Jeroen Blijlevens (Ned) 181 Steven De Jongh (Ned) 182 Serguei Ivanov (Rus) 183 Andreas Klier (Dui) 184 Servais Knaven (Ned) 185 Michel Lafis (Zwe) 186 Serguei Ourschakov (Oek) 187 Geert Van Bondt 188 Peter Van Petegem 189
US POSTAL SERVICE
Tyler Hamilton (VSt) 191 Frankie Andreu (VSt) 192 Julian Dean (NZe) 193 Frank Hoj (Den) 194 Marty Jemison (VSt) 195 Benoit Joachim (Lux) 196 Kevin Livingston (VSt) 197 Glenn Magnusson (Zwe) 198 Jonathan Vaughters (VSt) 199
VITALICIO SEGUROS
Angel Luis Casero (Spa) 201 Santiago Blanco (Spa) 202 David Garcia (Spa) 203 Alvaro Gonzalez de Galdeano (Spa) 204 Igor Gonzalez de Galdeano (Spa) 205 Ivan Parra (Spa) 206 Victor Pena (Col) 207 Serguei Smetanin (Rus) 208 Andrei Zintchenko (Rus) 209