Uitslagen Belgen en finales

Vrouwen

BR>

200 meter - series - Reeks 2:

1. Beverly McDonald (Jam) 22.52; 2. Muriel Hurtis (Fra) 22.69; 3. Nanceen Perry (VS) 22.97;

4. Kim Gevaert 23.21;

5. Myriam Mani (Came) 23.37; 6. Heide Seyerling (Z-Af) 23.59; 7. Lineo Shoai (Les) 25.70

200 m - kwartfinales - Reeks 2 (+ 1,1 m/s):

1. Beverly McDonald (Jam) 22.26;2. Fatima Yusuf (Ngr) 22.28;3. Muriel Hurtis (Fra) 22.31;4. Manuela Levorato (Ita) 22.60;5. Nanceen Perry (VSt) 22.61;6. Esther Moeller (Dui) 22.85;7. Myriam Mani (Cmr) 23.14;

8. Kim Gevaert 23.16

Hamerslingeren - finale:

1. Mihaela Melinte (Roe) 75,20 m; 2. Olga Kuzenkova (Rus) 72,56; 3. Lisa Misipeka (Asa) 66,06

800 m - finale:

1. Ludmila Formanova (Tsj) 1:56.68; 2. Maria Lurdes Mutola (Moz) 1:56.72; 3. Svetlana Masterkova (Rus) 1:56.93.

Hinkstapspringen - finale:

1. Paraskevi Tsiamita (Gri) 14,88 m; 2. Yamile Aldama (Cub) 14,61; 3. Olga Vasdeki (Gri) 14,61.

Mannen

200 m - series - Reeks 4 (wind:+0,6 m/s):

1. Julian Golding (GB) 20.48;

2. Patrick Stevens 20.54;

3. Christopher Williams (Jam) 20.68; 4. Mohammed Al Hooti (Oma) 20.80;5. Tommy Kafri (Isr) 20.89;6. Albert Agyeman (Gha) 20.94;7. Javier Navarro (Spa) 20.97

Reeks 8 (wind:-0,1 m/s):

1. Claudinei Da Silva (Bra) 20.38

2. Ivan Garcia (Cub) 20.59;3. Antoine Boussombo (Gab) 20.72;

4. Erik Wijmeersch 20.89;

5. Sebastian Keitel (Chi) 20.90;6. Wu-Shiun Tao (Tai) 21.38;7. Sherwin James (Dom) 21.54

200 m - kwartfinales - Reeks 4:

1. Frankie Fredericks (Nam) 20.11; 2. Francis Obikwelu (Ngr) 20.15; 3. Marcin Urbas (Pol) 20.32;

4. Patrick Stevens 20.49;

5. Patrick Van Balkom (Ned) 20.59; 6. Joseph Batangdon (Cmr) 20.70; 7. Antoine Boussombo (Gab) 20.74; 8. Sergey Osovich (Oek) 20.93

110 m horden mannen - halve finales - Reeks 2:

1. Anier Garcia (Cub) 13.18; 2. Colin Jackson (GBR) 13.19; 3. Tony Dees (VSt) 13.30;

4. Jonathan N'senga 13.47;

5. Dan Philibert (Fra) 13.49; 6. Stanislav Olijars (Let) 13.70; 7. Dudley Dorival (Hai) 13.86.

1500 m - finale:

1. Hicham El Guerrouj (Mar) 3:27.65; 2. Noah Ngeny (Ken) 3:28.73; 3. Reyes Estevez (Spa) 3:30.57; 4. Fermin Cacho (Spa) 3:31.34; 5. Andres Diaz (Spa) 3:31.83; 6. Laban Rotich (Ken) 3:33.32; 7. David Lelei (Ken) 3:33.82; 8. Driss Maazouzi (Fra) 3:34.02; 9. Steve Holman (VSt) 3:34.32; 10. Graham Hood (Can) 3:35.35; 11. Adil El Kaouch (Mar) 3:47.05 . Noureddine Morceli (Alg) opgave.

10.000 m - finale:

1. Haile Gebreselassie (Eth) 27:57.27; 2. Paul Tergat (Ken) 27:58.56; 3. Ayele Mezgebu (Eth) 27:59.15; 4. Girma Tola (Eth) 28:02.08; 5. Antonio Pinto (Por) 28:03.42; 6. Habte Jifar (Eth) 28:08.82; 7. Benjamin Maiyo (Ken) 28:14.98; 8. Kamiel Maase (Ned) 28:15.58; 9. David Chelule (Ken) 28:17.77; 10. Khalid Skah (Mar) 28:25.10.

Discus - finale:

1. Anthony Washington (VSt) 69,08 m; 2. Jurgen Schult (Dui) 68,18; 3. Lars Riedel (Dui) 68,09.