EZC en beloften

WIELRENNEN

BR>

BOOISCHOT (37) -

1. Walter van den Branden (Herenthout) 104 km in 2u38'; 2. Gert Claes; 3. Danny Dierckx; 4. Wim Weyns; 5. Bart Bosmans; 6. Nick Wendelen; 7. Chris Deckers; 8. Bart Vleugels; 9. Koen Heremans; 10. Patrick Laenen; 11. Tom Linten; 12. Davy Van Geel; 13. Pieter Uytterhoeven; 14. Freddy Bruynseels; 15. Christiaan Jansen; 16. Ronny Van De Poel; 17. Patrick Schoovaerts; 18. Geert Verdeyen; 19. Guido Verheyden; 20. Marc Van Buggenhout.

LENDELEDE (27) -

1. Yvan Segers (Arendonk) 110 km in 2u42'; 2. Wesley De Buyser; 3. Christ Lefever; 4. Kurt Gheysen op 10"; 5. Nicolas White (ZAf) 31"; 6. Bart De Troyer 36"; 7. Thierry Declercq 55"; 8. Yurki Balcaen; 9. Dieter Verheyen; 10. Ruud Verbakel; 11. Wouter Demeulemeester; 12. Rodney Green (Aus); 13. Wim Feys; 14. Aaron Holson (Zaf); 15. Steven Tack; 16. Nick Demeulemeester; 17. Emiel Amorison; 18. Kevin Degezelle

KAPRIJKE (13) -

1. Mario Willems (Kaprijke) 97 km in 2u25'; 2. Patrick Cocquyt; 3. Kurt Victor op 5'; 4. Danny Minnaert; 5. Frank Neirynck; 6. Geert De Buck; 7. Guy Ryckaert; 8. Stefaan D'Hoore; 9. Patrick van Passel (Ned); 10. Marcus Smith (GBr); 11. Peter Boelens; 12. Filip Van De Velde; 13. Rudy Maenhout.

HAASDONK (19) -

1. Cédric van Lommel (Keerbergen) 111 km in 2u34'; 2. Juriaan Ebels (Ned) op 1'10''; 3. Guy Smet 2'15''; 4. Eddy Marien; 5. Peter Neels 2'20''; 6. Ludo Giesberts; 7. Eric Vereecken; 8. Patrick Van De Ven; 9. Martijn Alberts (Ned); 10. Geert Smet; 11. Darryn Medhurst (NZl); 12. Tony Nagels; 13. Willem-Jan Lambregts (Ned); 14. Gunther Van Goethem; 15. Chresten De Wael; 16. Robby Van Raemdonck; 17. Dirk Vandenberghe; 18. Philippe De Croock; 19. Marc Laureys.

OORDEGEM (25) -

1. Lee Vertongen (NZl) 100 km in 2u28'; 2. Richard De Ridder; 3. Nathan Dahlberg (NZl); 4. Steven Henderickx; 5. Kurt De Roose; 6. Gerrit Henderickx; 7. Patrick Chevalier; 8. Shaun O'Neill (Aus); 9. Mario Van Den Broecke; 10. Tom Vlerick; 11. Marnix Van Impe; 12. Benoit Maertens; 13. Geert Dobbelaere; 14. Mario Botterberg; 15. Christian Fogliani (Aus); 16. Dirk Bontinck; 17. Peter Moortgat; 18. Bart Clinckspoor; 19. Frank Geenens; 20. Kristof Leroy.

Cyclosportieven

MERENDREE (47) -

1. Patrick van Renterghem (Bellem) 70 km in 1u39'; 2. Jan Vervecken; 3. Kurt Van Heeringen; 4. Benny Herten; 5. Dirk Van Capellen; 6. Francis Thierens; 7. Frank Suys; 8. Rudi Van Vynckt; 9. Rudy Rollenberg; 10. Kurt Timbreur.

MOUNTAINBIKE

Delion wint Cristalp

Gilles Delion heeft de Zwitserse Cristalp op zijn naam geschreven. De Fransman was ook winnaar van de Ronde van Lombardije in 1990. Er kwamen 1.408 deelnemers aan de start en 1.063 haalden de finish; onder hen ook 59 Belgen.

Uitslag:

1. Gilles Delion (Fra) 6u15'14"; 2. Christophe Manin (Fra) 6u18'15"; 3. Thomas Dietz (Fra) 6u25'05"; 4. Peter Graf (Dui) 6u33'03"; 5. Ekkehard Doerschlag (Oos) 6u33'51";

65. Wim Jansen (Hechtel) 7u56'12"; 66. Yves Godimus (Anderlues) 7u56'39"; 83. Peter Geunens (Eksel) 8u06'28"; 87. Johan Verbraeken (Vosselaar) 8u08'32"; 95. Herman Linden (Hechtel) 8u12'07".