Tornooi TC Beringen

Vliegen stopt Seifert

L.U.

BR>

BERINGEN -

De goede reeks waarmee David Seifert de jongste weken bezig was, werd in Beringen plots onderbroken in de partij tegen Kristof Vliegen. Reekshoofd nummer acht Karel De Muynck is aan de mijn niet in actie gekomen. Voor zijn partij tegen Panescu gaf hij W.O. Bij de dames ging Iris Ulenaers, die een makkelijke opdracht had tegen Flipkens, als eerste door naar de halve finale.

EH 1: achtste finales:

Creemers F.-Vanderlinden K. 6-2, 6-1; Koninckx M.-Kinable R. 7-5, 6-2; Daniels M.-Neyens W. 6-2, 1-6, 6-4; Vliegen K.-Seifert D. 6-1, 6-3. Renaerts R.-Eyckmans J.P. 6-3, 6-3; Panescu S.-De Muynck K. W.O.

ED 1: achtste finales:

Camassa H.-Van Leuven D. 6-0, 6-4.

Halve finale:

Ulenaers I.-Flipkens K. 6-0, 6-1.

Jeugsterrentornooi TC BeringenTom Vandewal blijft winnen

BERINGEN -

Tom Vandewal blijft het goed doen. Ook in zijn halve finale tegen De Batselier kwam hij nooit in de problemen. In twee sets rekende hij telkens af met overtuigende 6-1-cijfers. Ook Verhulst is terug van weggeweest. In de halve finale tegen Hallet haalde hij weer fors uit.

EM 10/1: kwartfinale:

Lemmens G.-Ruysberghs T. 4-2, 4-0.

Halve finale:

Thyssen C.-Gijsen C. 3-4, 4-2, 4-2.

EM 14/1: kwartfinale:

Eurlings S.-Saenen S. 6-2, 6-1.

EJ 9/1: kwartfinale:

Mangelschots T.-Gillé S. 4-1, 4-2.

EJ 12/2: halve finale:

Vandewal T.-De Batselier 6-1, 6-1.

EJ 14/1: halve finale:

Verhulst G.-Hallet D. 6-1, 6-1.

EJ 14/2: halve finale:

Neyens R.-Claes S. 6-0, 6-2.

Tornooi TC Tennisdel

EH 2: kwartfinales:

Mangelschots T.-Segers R. 6-3, 6-2; Vliegen B.-Cops C. 7-5, 7-5; Driessen H.-Vandeput P. 4-6, 6-1, 6-4; Kinalbe R.-Gauer M. 6-3, 3-6, 6-3.

EH 3: kwartfinale:

Senioutovitch G.-Peninovsky E. W.O.

EH 4: kwartfinale:

Blauwens K.-Deckers R. 6-2, 6-2.

EH 5: kwartfinale:

Strzebonski J.-Corsini M. 6-2, 1-6, 6-2.

EH 6: kwartfinales:

Maes M.-Aerts A. 6-0, 6-3; Mesotten H.-Bongaerts G. 6-3, 7-6; Indestege E.-Van Rompuy P. 0-6, 6-3, 6-2; Deliever P.-Jaspers B. 6-3, 6-2.

EH 35/2: kwartfinales:

Gregoor W.-Thuys A. 6-0, 6-2; Nassen Eric-Nassen Erik 6-4, 6-2.

ED 2: kwartfinales:

Szymczyk D.-Gabriels D. 1-6, 6-3, 6-4; Vannerum S.-Van Proeyen B. 7-5, 6-4; Vansterstraeten G.-Boffin I. W.O. Halve finale: Vannerum S.-Vanderstraeten G. 6-3, 6-3.

ED 3: kwartfinales:

Pipere C.-Pellaers W. 3-6, 6-3, 7-5; Eurlings S.-Kaes A. 6-0, 6-3.

ED 4: kwartfinales:

Craeghs W.-Maes E. forfait, Heyligen M.-Vandebrouck A. 6-7, 7-5, 6-3; Ignacz I.-Maurissen A. 6-3, 5-7, 6-2; Vissers A.-Piccolo P. 6-4, 6-3.

ED 5: kwartfinales:

Geraerts K.-Indeherberghe E. 6-3, 6-0; Verjans R.-Ramaekers P. 6-0, 6-1; Bernaerts Y.-Withofs S. 6-0, 6-2; Achten M.-Schoofs 6-7, 6-1, 6-3.

ED 30/2: kwartfinales:

Beaubois A.-Eerdekens A. 6-1, 6-0; Smeets S.-Bex D. 6-0, 1-6, 6-2; Kusnadi M.-Vanderfeesten M.C. 6-2, 6-2; Brughmans P.-Caubergh A. 6-0, 6-1.

Halve finale:

Beaubois A.-Smeets S. 6-3, 7-5.

EM 9/1: halve finales:

Indesteege P.-Theunissen S. 2-4, 4-2, 4-2; Verhaegen K.-Rampelberg S. 4-0, 4-0.

EM 10/1: kwartfinales:

Bemelmans H.-Proesmans C. 4-2, 4-0; Gijsen S.-Mertens L. 4-1, 4-2; Willems C.-Notelaers A. 4-1, 4-0; Cevoli S.-Vanheukelom S. 3-4, 4-2, 4-3.

EM 12/1: halve finales:

Goyens N.-Hueber A. W.O.; Guille S.-Vanroy G. 6-0, 6-1.

EM 14/1: kwartfinales:

Harings H.-Eben A. 6-0, 6-1; Van Roten A.-Biniek N. 6-2, 6-2; Thonnard S.-Gonnissen K. 6-3, 7-6. Halve finale: Van Roten A.-Harings H. 6-1, 6-2.

EJ 9/1: kwartfinales:

Proesmans N.-Appoloni A. 4-3, 4-3; Van Rompuy R.-Hulselmans C. 4-0, 4-2; Sobkowiak S.-Gille S. W.O.; Kneepkens A.-Timmermans D 4-0, 4-0.

EJ 10/1: halve finales:

Boiten P.J.-Crols B. 4-0, 4-0; Schreurs M.-Vranken T. 4-2, 4-0.

EJ12/1: kwartfinales:

Elsen M.-Knoops R. 6-2, 6-0; Vrancken G.-Lavigne P. 6-0, 6-2; Vandewal T.-Roosen J. 6-1, 6-0; Decraecker B.-Thywissen T. 6-2, 6-3.

EJ 14/1: kwartfinales:

Kuppens M.-Nassen D. 6-1, 6-1; Kuppens F.-Finoulst T. 6-3, 6-1; Knapen M.-Hendrickx J. 6-1, 6-3; Bemelmans R. 6-1, 6-2.

Tornooi TC Smash Kermt

EH 3: kwartfinales:

Dendas F.- Corthouts K. 5-7, 6-2, 6-4; Vanhellemont K.- Van Luydt J. 7-6, 0-6, 7-5.

EH 4: kwartfinale:

Nulens N.- Doultremont P. 6-1, 6-3.

EH 5: kwartfinales:

Smolders B.- Grauls E. 6-1, 6-4; Vaes N.- Luyckx P. 3-6, 6-2, 6-4.

ED 3B: kwartfinales:

Vanbilsen E.- Lambrechts A. 6-3, 6-4; Biesmans T.- Bosmans I. 6-2, 6-2.

ED 4B: kwartfinales:

Van Goethem G.- Luyckx L. 6-4, 6-4; Heselmans S.- Sallon V. 6-4, 6-2; Bruninx V.- Verresen N. 6-4, 6-3.

Tornooi Koninklijke Breese TC

EH2, kwartfinales:

Godefridi D.-Creemers D. 6-4, 2-0, opg.; de Corswarem H.-Monten R. 6-1, 6-3; Peeters W.-Gauer M. 6-1, 6-1; Bex W.-Seurs B. w.o.

EH3, kwartfinales:

Evens S.-Clauwers H. 7-6, 6-3; Goyens-Hertogs K. 4-6, 6-4, 6-1; Janssen K.-Pouls J. 5-7, 6-3, 6-4.

EH4, kwartfinales:

Goclon S.-Ignoul R. 6-3, 6-2; Daniëls G.-Veuskens F. 6-4, 6-3; Vliegen B.-Lumens R. 6-4, 6-3; Creemers K.-Cops B. 6-3, 6-4.

halve finale:

Goclon S.-Daniëls G. 2-6, 7-5, 4-2, opg.

EH5, kwartfinales:

Bosmans G.-Jehoul D. 6-3, 6-1; Jacobs B.-Lenaerts P. 7-5, 6-4; Roosen T.-Driesen H. 6-2, 6-2; Paesen K.-Driesen J. 6-1, 6-1.

halve finale:

Jacobs B.-Bosmans G. 2-6, 6-1, 6-4.

ED3, kwartfinales:

Vanaken L.-Coolen I. 6-4, 6-4; Baeten S.-Schuer S. 6-1, 6-3; Dreezen L.-Hons V. 7-5, 6-1; Franssen N.-Vanotterdijk D. 6-0, 6-1.

halve finales:

Baeten S.-Vanaken L. 6-3, 4-6, 6-3; Franssen N.-Dreezen L. 6-0, 6-3.

ED4, kwartfinales:

Quanten L.-Beenders N. 6-4, 7-5; Peeters G.-Cornelissen H. 7-5, 6-1; Segers J.-Deckers D. 6-3, 6-1; Craeghs W.-Boutsen S. 6-2, 6-2.

halve finale:

Quanten L.-Peeters G. w.o.

ED5, kwartfinales:

Peeters G.-Leurs K. 6-3, 6-2; Berghuys N.-Vandervelde N. 6-4, 6-1; Hoeven I.-Clijsters J. 6-4, 6-3; Vaesen M.-Geraerts K. 6-0, 6-4.

halve finale:

Peeters G.-Berghuys N. 6-1, 6-0; Hoeven I.-Vaesen M. 6-3, 5-7, 6-3.

DH20, kwartfinales:

Thijs/Geuens-Ignoul/Ignoul w.o.; Janssen/Gos-Corstjens/Brouwers 6-3, 1-6, 6-2; Craeybex/Leenders-Verheyen/Pietercil 6-2, 7-5;

halve finale:

Thijs/Geuens-Janssen/Gos 7-5, 6-4.

DH10, kwartfinales:

Theybers/Malette-Degendt/Claeys 6-4, 6-0; Loyen/Hermans-Cryns/Poelmans 6-4, 6-1; Vandermeulen/Staelens-Claes/Custers 6-4, 6-2.

halve finale:

Theybers/Malette-Meukens/Pietercil 4-6, 6-2, 6-4.

DD15, kwartfinales:

Bongé/Janssen-Van Aken/Lempens 6-2, 6-2; Vandendijk/Wagemakers-Peeters/Stephanie 6-3, 6-0; Dreezen/Jehoul-Goossens/Knippenberg 6-1, 7-6; Sevens/Creemers-Michels/Sevens 6-3, 6-1.

halve finales:

Sevens/Creemers-Dreezen/Jehoul 5-7, 7-5, 7-6; Vandendijk/Wagemakers-Bongé/Janssen 7-6, 6-4.

DD25, kwartfinales:

Awouters/Fransen-Quanten/Thonnard 7-5, 3-6, 6-2; Voortmans/Hollander-Segers/Vandewal 6-7, 6-2, 7-6; Heynickx/Kerkhofs-Martens/Ochal 2-6, 6-2, 6-2; Bloemen/Cuypers-Van Erum/Eerdekens 6-2, 7-6.

halve finale:

Bloemen/Cuypers-Heynickx/Kerkhofs 6-3, 5-7, 6-1.

EJ12, halve finales:

Roosen J.-Quintens J. 6-1, 6-0; Hansen N.-Knoops R. 6-4, 7-6.

EJ14, halve finales:

Dreesen M.-Indekeu T. 6-2, 6-0; Vanotterdijk Y.-Schreurs E. 3-6, 6-4, 6-2.

EJ16, halve finales:

Lemmens T.-Ignoul S. w.o.; Cops B.-Cornelissen T. 6-1, 6-1.

EM12, halve finales:

Caubergh J.-Houben K. 6-4, 6-1; Mandervelt S.-Schabon J. 6-0, 6-0.

EM14, halve finales:

Cornelissen H.-Bomans M. 6-0, 6-1.

EM16, halve finales:

Quanten L.-Rutten E. 6-1, 6-0; Striker V.-Thonnard S. 6-4, 6-2.

Tornooi TC Kolonie

EH1, kwartfinales:

Peeters W.-Maenen A. 6-3, 6-3; Palmans D.-Godefridi D. 5-7, 6-0, 6-4; Gielkens W.-Vanderlinden W. 6-3, 6-3; Beerden D.-Snellings B. 6-2, 6-4.

EH2, kwartfinales:

Palmans B.-Drieskens K. 6-4, Bex W.-Goyens P. 6-3, 6-1; Tielen S.-Caubergh P. 7-5, 6-1; Vanderhoydonck J.-Van Kerckhoven T. 0-6, 6-2, 6-3.

EH3, kwartfinales:

Peeters R.-Abuul A. 6-2, 6-4; Van Goethemd R.-Van Hoof W. 6-3, 6-0; Van Overloop T.-Van Overloop P. 6-2, 6-2; Bosmans S.-Palmans B. 4-6, 6-4, 6-2.

EH4, kwartfinales:

Bastiaens T.-Jaspers S. 6-4, 6-1; Lumens R.-Schildermans G. 0-6, 3-4, opg.; Ulenaers J.-Jansen R. 6-2, 1-6, 6-2; Theunissen F.-Dekoninck N. 6-2, 6-1.

EH5, kwartfinales:

Schildermans G.-Vanduffel B. 6-2, 6-0; Luts D.-Lagrain J. 6-2, 6-1; Bosmans P.-Friet H. 7-5, 6-2; Dilissen J.-Theuwissen P. 6-3, 5-7, 6-4.

halve finale:

Luts D.-Schildemans G. w.o.

ED1, kwartfinales:

Vandendungen A.-Melotte N. 6-0, 7-5; Vanden Boer A.-Papy M. 6-3, 6-1; Vervoort K.-Mentens A. 6-4, 6-2; Van Leuven D.-Bastianon 6-4, 6-1.

ED2, kwartfinales:

Vanotterdijk D.-Willekens L. 6-4, 6-3; Baeten S.-Van den Bruel 6-1, 6-0; Schildermans J.-Van Leuven N. 6-2, 6-1; Donckers A.-Hons V. 6-2, 6-1.

ED4, kwartfinales:

Coumans C.-Vilrokx D. 6-4, 7-5; Vanhees H.-Gonnissen K. 6-2, 6-2; Bogaerts K.-Nijssen V. 6-0, 6-0; Haesendonckx N.-Vermeeren J. 6-0, 6-1.

ED5, kwartfinales:

Vermeeren J.-Bouly C. 6-1, 1-6, 7-5; Vermeulen L.-Curinckx M. 6-4, 1-6, 7-6; Ceustermans A.-Jeunen I. 6-0, 6-0.

EJ10/2, kwartfinales:

Daemen M.-Morren Y. 4-2, 4-0; Vanden Boer D.-Van Bakel N. 4-2, 4-1; Schildermans G.-Janssens M. 4-0, 3-4, 4-1.

halve finales:

Vanden Boer D.-Daemen M. 4-1, 4-3; Schildermans G.-Pitsios C. 4-2, 4-2.

EJ12, kwartfinales:

Van Bakel N.-Daemen M. 6-3, 5-7, 6-4; Geunis K.-Schildermans G. 7-5, 6-2; Grevendonk P.-Mertens T. 6-2, 6-1; Vanden Boer D.-Vermeeren A. 6-1, 6-2.

EJ14/1, kwartfinales:

Jaspers S.-Bellinckx J. 2-6, 6-3, 6-4; Theunissen F.-Lumens R. 6-1, 6-2.

halve finale:

Vervoort S.-Theunissen F. 6-0, 4-6, 6-3.

EJ14/2, kwartfinales:

Jaspers S.-Seutens R. 6-3,6-2; Keymis W.-Broeckx M. 6-3, 6-1; Lumens R.-Sielski B. 6-1, 6-0; Huybrechts J.-Ooms T. 6-0, 6-0.

Tornooi De Schans

EH3: kwartfinales:

Boes G.-Gielissen F. 6-4, 6-4; Leys F.-Syben J. 2-6, 7-6, 6-1; Parthoens T.-Smets V. 6-3, 6-2.

EH4: kwartfinales:

Peeters K.-Mathijs J. 6-3, 4-6, 6-3; Hasevoets T.-Bessemans W. 6-2, 7-5; Cretsers W.-Mathijs M. 6-1, 6-2; De Keyzer Ph.-Lantin B. 6-1, 6-2.

EH5: kwartfinales:

Vandyck P.-Van Royen M. 6-0, 6-1; Vanaken I.-Leclere J. 3-6, 6-3, 7-6; Pardon M.-Sauwens F. 6-12, 3-6, 6-0.

EH35: kwartfinales:

Loyckx P.-Claes J. 6-1, 6-3; Clerinx Ph.-Elsen E. 6-3, 6-1; Helada T.-Knapen R. 7-5, 6-2.