Zilver voor Bert Lenaerts op EK juniores

RIGA -

Op de slotdag van de Europese junioreskampioenschappen in het Letse Riga heeft Bert Lenaerts zilver behaald op de 1500m. Met een schitterende tijd van 3:44.17 was de atleet van HERA slechts 30 honderdsten trager dan de Duitse winnaar Franek Haschke. Ludivine Michel, die de finale van de 800 meter liep, eindigde daarin als vijfde in een al even knappe 2:04.47. Winnares werd de Letse Irina Latve in 2:03.45.

BR>Bij de jongens legde Anthony Ferro in de finale van de 200 meter, gewonnen door de Italiaan Alessandro Cavallero in 20,46, beslag op de zevende plaats in 21.07.

Finales

Mannen

200 m (+3,6 m): 1. Alessandro Cavallaro (Ita) 20,46; 2. Tim Benjamin (GBr) 20,60; 3. Chris Lambert (GBr) 20,67..... 7. Anthony Ferro (Bel) 21,07

800 m: 1. Juri Barschakowski (Rus) 1:50,38; 2. Nick Andrews (GBr) 1:50,92; 3. Bram Som (Ned) 1:50,96

110 m h: 1. Felipe Vivancos (Spa) en Chris Baillie (GBr) 13,92; 3. Thomas Blaschek (Dui) 13,93

400 m h: 1. Dimitri Schukov (Rus) 51,46; 2.Richard McDonald (GBr) 51,26; 3. Luca Bortolaso (Ita) 51,80

Hoog: 1 Christian Olsson (Zwe) 2m21; 2. Gregory Gabella (Fra) 2m19; 3. Jaroslav Rybakov (Rus) 2m16

Polshoog: 1. Sebastien Homo (Fra) 5m35; 2. Fabrice Fortin (Fra) 5m35; 3. Thilo Kraus (Dui) 5m20

Discus: 1. Rutger Smith (Ned) 52m89; 2. Pawel Lyschyn (W-R) 52m15; 3. Heinrich Seitz (Dui) 50m76

Speer: 1. Tomas Intas (Lit) 77m88; 2. David Parker (GBr) 77m26; 3. Tim Werner (Dui) 76m31

1500m: 1. Franek Haschke (Dui) 3:44.17; 2. Bert Lenaerts 3:44.47; 3. Stefan Beumer (NL) 4:45.13

Meisjes

200 m (+1,9 m): 1. Sina Schielke (Dui) 23,08; 2. Johanna Manninen (Fin) 23,26; 3. Ciara Sheehy (Ier) 23,49

800 m: 1. Irina Latve (Let) 2:03,45; 2. Julia Gurtovenko (Oek) 2:03,81; 3. Sibel Ozyurt (Tur) 2:03,82... 5. Ludivine Michel 2:04,47

3000 m: 1. Olga Rossejeva (Rus) 9:07,79; 2. Nuray Surekli (Tur) 9:08,09; 3. Sonja Stolic (Joe) 9:10,01... 15. Melissa Benoumeur 9:54,38

400 m h: 1. Alena Rucklova (Tsj) 58,55; 2. Benedetta Ceccarelli (Ita) 59,10; 3. Nicola Sanders (GBr) 49,21;

Hamer: 1. Bianca Achilles (Dui) 66,81 m (W.R. junioren); 2. Sini Poyry (Fin) 63,60; 3. Merja Korpela (Fin) 59,51

1500m: 1. Sibel Ozyturt (TUR) 4:15.62; 2. Natalya Sydorenko (OEK) 3:15.91; 3. Yekaterina Noskova (Rus) 4:16.56.... 11. Veerle Van der Heyden 4:22.29.

Aangeboden door onze partners

Hoofdpunten

Aangeboden door onze partners

Beste van Plus

Lees meer