Anja Smolders loopt Belgisch record op 1 mijl

HECHTEL -

Op de 'Nacht van de Atletiek' in Hechtel liep Anja Smolders zaterdagavond een nieuw nationaal record op de mijl met een tijd van 4'29"27.

BR>Daarmee was ze ruim twee seconden sneller dan het 14 jaar oude record van Corinne Debaets die op 14 augustus 1985, eveneens in Hechtel, tot een tijd kwam van 4'32"01.

Eerste uitslagen

De eerste uitslagen op de "Nacht van de Atletiek" in Hechtel:

Dames

100 m

Reeks 1 (wind +1,3)

1. Jacqueline Poelman (Ned) 11.49

2. KATHLEEN DE CALUWE 11.63

3. Sylvie Mbala (Kam) 11.77

4. Pascal Assendelft (Ned) 12.11

5. LEEN MORTIER 12.33

6. Adi Zalenko (Isr) 12.34

Reeks 2 (wind +2,5)

1. Galit Maretzki (Isr) 11.95

2. ANNELIES DE MEESTER 12.49

3. ANNE VERPOORTEN 12.53

100 m horden (wind +2,6)

1. Sharon Jewel (VS) 12.65

2. Delloreen London Ennis (Jam) 12.85

3. J. Mario Mardamingo (Spa) 13.12

4. NADINE GROUWELS 13.13

5. Denise Lewis (GBR) 13.49

6. Ilja Voltman (Ned) 13.54

7. Esther Van Ooyen (Ned) 13.79

800 m A

1. Linda Kisabaka (Dui) 2:00.74

2. Patricia Djate (Fra) 2:01.03

3. Laetitia Valdonado (Fra) 2:01.51

4. Heike Meissner (Dui) 2:01.66

5. Heidi Jensen (Den) 2:01.71

6. Stella Jongmans (Ned) 2:02.54

7. Viviane Dorsile (Fra) 2:02.86

8. Nahida Touhami (Alg) 2:03.10

9. KATRIEN MAENHOUT (Bel) 2:04.85

800 m B

1. Glady Wamuyu (Ken) 2:02.80

2. Tamsyn Lewis (Aus) 2:03.03

3. Elisabeth Grouselle (Fra) 2:03.10

4. Virginie Fouquet (Fra) 2:03.32

5. Ross Amy (VS) 2:03.32

6. Carina Van Dorp (Ned) 2:03.90

7. Anjolie Wisse (Ned) 2:03.90

8. Rachel Newcombe (GBR) 2:04.20

9. Serit Bauer (Dui) 2:04.20

10. MIEKE GEENS (Bel) 2:04.66

Mannen

Speerwerpen 800 g

1. JOHAN KLOECK) 77.44

2. Vadim Babikin (Isr) 74.31

3. Keith Beard (GBR) 67.50

4. BART JANSSENS 63.77

5. Elliot Thyssen (Ned) 59.84

Polsstokspringen

1. Christian Taminga (Ned) 5.31

2. Laurens Looije (Ned) 5.21

3. THIBAUT DUVAL 5.21

4. Michael Kuhuke (Dui) 5.01

5. Rens Blom (Ned) 5.01

6. WIM PIERS (Bel) 4.81

110 m horden (wind +0,6)

1. Peter Coghlan (Ier) 13.30 (Iers record)

2. Dominique Arnold (VS) 13.40

3. JONATHAN NSENGA 13.60

4. Leo Hudec (Oos) 13.80

5. Eugene Swift (VS) 13.82

6. Marcel Van De Westen (Ned) 14.14

7. KOEN VANGENEUGDEN 14.38

8. Ofir Schmeult (Isr) 14.79

800 m A

1. Benson Koech (Ken) 1;46.61

2. JOERI JANSEN 1:47.63

3. Francis Marwa (Ken) 1:47.92

4. Shaun Farell (N-Z) 1:48.36

5. Daniel Chemase (Ken) 1:48.91

6. PIET DESMET 1:49.37

7. TOM OMEY 1:50.05

8. Bradley Donkin (GBR) 1:50.66

800 m B

1. William Yampoy (Ken) 1:45.18

2. Giacomo Mazzoni (Ita) 1:46.43

3. Mike Schroer (VS) 1:47.87

4. Brendan Hannigan (Aus) 1:48.48

5. Yoseph Gizatcho (Isr) 1:48.65

6. Norimasa Izumu (Jap) 1:49.55

7. Salah Fadlalah (Sau) 1:49.56

8. BRUNO DAHIN 1:51.04

9. Miklos Arpasi (Hon) 1:51.29

10. Eugenio Barrios (Spa) 1:52.02

Aangeboden door onze partners

Hoofdpunten

Aangeboden door onze partners

Beste van Plus

Lees meer