Rituitslag zaterdag

1. Salvatore Commesso (Ita/SAE) 236,5 km in 5u52'45
BR> (gemiddelde: 40,227 km/u)
2. Marco Serpellini (Ita/LAM) op 2"
3. Mariano Piccoli (Ita/LAM) 2'07
4. Paolo Lanfranchi (Ita/MAP)
5. Roland Meier (Zwi/COF)
6. Christophe Mengin (Fra/FDJ)
7. Miguel Angel Pena (Spa/BAN)
8. Javier Pascual Rodriguez (Spa/KEL)
9. Lylian Lebreton (Fra/BIG) 2'12
10. Francisco Cerezo (Spa/VIT)
11. Luis Perez Rodriguez (Spa/ONC)
12. Georg Totschnig (Oos/TEL) 2'19
13. Vicente Garcia-Acosta (Spa/BAN) 5'05
14. Massimo Giunti (Ita/CTA)
15. Peter Farazijn (COF) 10'40
16. Erik Zabel (Dui/TEL) 22'24
17. Christophe Capelle (Fra/BIG)
18. Stuart O'Grady (Aus/C.A)
19. Stéphane Barthe (Fra/CSO)
20. François Simon (Fra/C.A)
21. Peter Wuyts (LOT)
22. Claude Lamour (Fra/COF)
23. Abraham Olano (Spa/ONC)
24. Ludo Dierckxsens (LAM)
25. Marcus Ljungquist (Zwe/CTA)
26. Marco Pinotti (Ita/LAM)
27. Jens Voigt (Dui/C.A)
28. Pavel Tonkov (Rus/MAP)
29. Steffen Wesemann (Dui/TEL)
30. Daniele Nardello (Ita/MAP)
31. Christophe Moreau (Fra/FES)
32. Carlos Da Cruz (Fra/BIG)
33. Fabio Sacchi (Ita/PLT)
34. Mario Aerts (LOT)
35. Damien Nazon (Fra/FDJ)
36. Lance Armstrong (VS/USP)
37. Angel Casero (Spa/VIT)
38. Benoit Salmon (Fra/CSO)
39. Alex Zuelle (Zwi/BAN)
40. Manuel Beltran (Spa/BAN)
41. Thierry Bourguignon (Fra/BIG)
42. Carlos Contreras (Col/KEL)
43. Andrea Peron (Ita/ONC)
44. Stéphane Heulot (Fra/FDJ)
45. Kurt Van de Wouwer (LOT)
46. Tyler Hamilton (VSt/USP)
47. Frédéric Bessy (Fra/CSO)
48. Laurent Dufaux (Zwi/SAE)
49. Fernando Escartin (Spa/KEL)
50. Richard Virenque (Fra/PLT)
51. Francisco Mancebo (Spa/BAN)
52. Massimiliano Napolitano (Ita/MER)
53. Michaël Boogerd (Ned/RAB)
54. Laurent Desbiens (Fra/COF)
55. Bo Hamburger (Den/CTA)
56. Sébastien Hinault (Fra/C.A)
57. Laurent Madouas (Fra/FES)
58. Marcos Serrano (Spa/ONC)
59. Santos Gonzalez (Spa/ONC)
60. Giuseppe Guerini (Ita/TEL)
61. Laurent Brochard (Fra/FES)
62. Pascal Chanteur (Fra/CSO)
63. Anthony Morin (Fra/FDJ)
64. Lars Michaelsen (Den/FDJ)
65. Alvaro Gonzalez Galdeano (Spa/VIT)
66. David Etxebarria (Spa/ONC)
67. Francesco Secchiari (Ita/SAE)
68. Frankie Andreu (VSt/USP)
69. Fabien De Waele (LOT)
70. Didier Rous (Fra/FES)
71. Fabian Jeker (Zwi/FES)
72. José Javier Gomez (Spa/KEL)
73. Chris Boardman (GB/C.A)
74. Pedro Horillo (Spa/VIT)
75. Kevin Livingston (VSt/USP)
76. Stefano Cattai (Ita/PLT)
77. Tom Steels (MAP)
78. Geert Verheyen (LOT)
79. Jon Odriozola (Spa/BAN)
80. Bart Leysen (MAP)
81. Prudencio Indurain (Spa/VIT) 22'32
82. José Luis Rebollo (Spa/ONC)
83. Rafael Diaz Justo (Spa/ONC)
84. Alexei Sivakov (Rus/BIG)
85. Gilles Maignan (Fra/CSO)
86. Luca Mazzanti (Ita/CTA)
87. Fabrice Gougot (Fra/CSO)
88. Stephane Goubert (Fra/PLT)
89. Marco Fincato (Ita/MER)
90. Gianni Faresin (Ita/MAP)
91. José Angel Vidal (Spa/KEL)
92. Thierry Gouvenou (Fra/BIG)
93. Davide Bramati (Ita/MAP)
94. Silvio Martinello (Ita/PLT)
95. Christophe Rinero (Fra/COF)
96. Massimiliano Lelli (Ita/COF)
97. Joaquim Castelblanco (Col/KEL)
98. Jose Luis Arrieta (Spa/BAN)
99. Rolf Huser (Zwi/FES)
100. Stefano Garzelli (Ita/MER)
101. José De Los Angeles (Spa/KEL)
102. Manuel Fernandez Gines (Spa/MAP)
103. Rossano Brasi (Ita/PLT)
104. Sergio Barbero (Ita/MER)
105. Marco Artunghi (Ita/MER)
106. Cédric Vasseur (Fra/C.A)
107. Francisco Garcia Rodriguez (Spa/VIT)
108. Wladimir Belli (Ita/FES)
109. Alexandre Vinokourov (Kaz/CSO)
110. Elio Aggiano (Ita/VIT)
111. Ludovic Auger (Fra/BIG)
112. Anthony Langella (Fra/C.A)
113. Frédéric Guesdon (Fra/FDJ)
114. Jaime Hernandez (Spa/FES)
115. Marc Lotz (Ned/RAB)
116. Jorg Jaksche (Dui/TEL)
117. Gianpaolo Mondini (Ita/CTA)
118. Udo Bolts (Dui/TEL)
119. Alberto Elli (Ita/TEL)
120. Jan Schaffrath (Dui/TEL)
121. Jacky Durand (Fra/LOT)
122. Jean-Cyril Robin (Fra/FDJ)
123. Thierry Marichal (LOT)
124. Mirco Crepaldi (Ita/PLT)
125. Kai Hundertmarck (Dui/TEL)
126. David Navas (Spa/BAN)
127. César Solaun (Spa/BAN)
128. Rik Verbrugghe (LOT)
129. Christian Vandevelde (VSt/USP) 22'55
130. Gabriele Colombo (Ita/CTA) 23'01
131. Dominique Rault (Fra/BIG)
132. Mario Scirea (Ita/SAE)
133. Hernan Buenahora (Col/VIT)
134. Giuseppe Calcaterra (Ita/SAE)
135. George Hincapie (VSt/USP)
136. Steve De Wolf (COF)
137. Maarten Den Bakker (Ned/RAB)
138. Javier Otxoa (Spa/KEL)
139. Robbie Mc Ewen (Aus/RAB)
140. Erik Dekker (Ned/RAB)
141. Beat Zberg (Zwi/RAB)
142. Armin Meier (Zwi/SAE)
143. Patrick Jonker (Aus/RAB)
144. Henk Vogels (Aus/C.A)
145. Dimitri Konyshev (Rus/MER) 23'20
146. Pascal Derame (Fra/USP)
147. Christophe Oriol (Fra/CSO)
148. Sébastien Demarbaix (LOT)
149. Riccardo Forconi (Ita/MER)
150. Laurent Lefevre (Fra/FES)
151. Thierry Loder (Fra/COF)
152. Alessandro Baronti (Ita/CTA)
153. Oscar Pellicioli (Ita/PLT) 26'46
154. Jay Sweet (Aus/BIG)
Opgegeven: Peter Meinert-Nielsen (Den/USP)