Lijk in Appels wellicht van vrouw die eind 2002 verdronk
In Appels, bij Dendermonde, is woensdagavond het stoffelijk overschot van een vrouw uit de Dender gehaald. Een schipper had het lijk gezien en verwittigde de politie. Volgens het parket van Dendermonde gaat het waarschijnlijk om de 61-jarige vrouw), die eind december 2002 in Aalst in de Molenbeek was gesukkeld. Ondanks herhaaldelijke zoektochten van de brandweer was zij nog niet teruggevonden.
Belga
Een lijkschouwing vrijdag moet definitief uitwijzen of het inderdaad om de vermiste vrouw gaat en of ze door verdrinking om het leven kwam. De trouwring en kleren van de vrouw sterken het parket in de overtuiging dat het om haar gaat.
Hoofdpunten
Heusdense overleden na aardbeving in Turkije: “Ze was een tante uit de duizend”
LIVE. Zware aardbeving treft Turkije en Syrië
Kampse Duaa ziet hoe familie in Syrië na aardbeving leeft tussen hoop en vrees: “Er is meer angst dan tijdens de oorlog”
Syrisch jongetje krijgt water in een dopje voordat hij van onder het puin gered wordt