Kaiserslautern eindelijk weg van degradatieplaats
Dankzij een 1-3 zege op het veld van rode lantaarn Energie Cottbus staat Kaiserslautern voor het eerst sinds 24 augustus niet op een degradatieplaats in de Duitse Bundesliga. De ploeg van trainer Eric Gerets bleef op de 25e speeldag al voor de zevende keer op rij ongeslagen en is nu veertiende.
Belga
Leider FC Bayern München heeft zich op weg naar een achttiende landstitel niet laten afstoppen door Bochum. Met een duidelijke 1-4 zege tegen de promovendus blijft Bayern autoritair leider met dertien punten voorsprong op Borussia Dortmund, dat Hannover met 2-0 inblikte.
In het tweede degradatieduel van de dag verloor Borussia Mönchengladbach met 4-1 van Bielefeld, waardoor ze opnieuw op de zestiende plaats terechtkomen.
Hoofdpunten
Peter Baeten (SCK): “We werken aan de nieuwe hoop voor kankerpatiënten”
Paniekdokter Koen Schruers: “Profvoetballer durfde zelfs trap niet meer op naar mijn kantoor”
300.000 euro voor alzheimeronderzoek UHasselt: “Zoeken naar manieren om ziekte tegen te houden”
Prinsenpaar viert kerkelijk huwelijk in carnavalsoutfit: “Carnaval zit echt in ons bloed”