Meer dan 500 huizen gaan in vlammen op in Medellin
Bij een brand in een arme wijk in de Colombiaanse stad Medellin zijn donderdag meer dan 500 houten huizen verwoest. Het was niet direct bekend of er slachtoffers zijn gevallen. Ook de oorzaak van de brand is niet bekend, maar de politie zei niet aan brandstichting te denken.
AP Ned
Bewoners van de wijk vluchtten nadat de brand was uitgebroken de straat op met hun parkieten, kippen, televisietoestellen, koelkasten, matrassen en wat ze maar zoal nog meer in de gauwigheid mee hadden kunnen nemen. De brand woedde in een van de vele wijken die in de heuvels rond Medellin illegaal zijn opgetrokken. Veel van de wijken staan er al tientallen jaren.
Hoofdpunten
Hulp blijft toestromen in Heusden-Zolder: “Geen tweedehands kleding meer nodig”
Heusdense overleden na aardbeving in Turkije: “Mijn mama is vandaag begraven: niet te vatten”
Turkse supermarkt in Winterslag doneert 20.000 euro na aardbeving in Turkije en Syrië
Kampse Duaa ziet hoe familie in Syrië na aardbeving leeft tussen hoop en vrees: “Er is meer angst dan tijdens de oorlog”