Trainer van Mönchengladbach stapt op
Hans Meyer, de trainer van de Duitse eersteklasser Mönchengladbach, de club van Joris Van Hout, Peter Van Houdt en Stéphane Stassin, heeft zaterdag aangekondigd dat hij ontslag neemt. Hij zal vervangen worden door Ewald Lienen, de oud-trainer van FC Keulen.
Belga
De 60-jarige Meyer werd in 1999 trainer van de club en bracht de vijfvoudige Duitse kampioen in het seizoen 2000-2001 terug in de eerste Bundesliga.
Meyer roept "persoonlijke redenen" in om zijn vertrek te verklaren. Maar er stond ook veel druk op de coach omdat het de laatste weken op sportief vlak niet wilde vlotten: de club staat momenteel 16e, een degradatieplaats.
Hoofdpunten
Tongerse cafébaas (45) overleeft ongeval niet: “Hij kluste ’s nachts bij om zaak open te houden”
Videobeelden tonen hoe Amerikanen Chinese spionageballon dan toch uit de lucht schieten
Hoe publiekslieveling Niels Destadsbader na zijn overstap naar VRT in een storm belandde
Gastgezin van Oekraïense jongen na afranseling op school: “Ze overwegen terug te gaan naar Oekraïne”