De wedstrijden voor de eerste ronde

Vrijdag 31 mei

BR> Seoul (13u30): Frankrijk-Senegal

Zaterdag 1 juni

Niigita (Jap, 08u30): Ierland-Kameroen

Ulsan (ZKo, 11u00): Uruguay-Denemarken

Sapporo (Jap, 13u30): Duitsland-Saudi-Arabië

Zondag 2 juni

Saitama (Jap, 07u30): Engeland-Zweden

Pusan (Zko, 09u30): Paraguay-Zuid-Afrika

Ibaraki (Jap, 11u30): Argentinië-Nigeria

Gwangju (ZKo, 13u30): Spanje-Slovenië

Maandag 3 juni

Niigata (Jap, 08u30): Kroatie-Mexico

Ulsan (ZKo, 11u00): Brazilië-Turkije

Sapporo (Jap, 13u30): Italië-Ecuador

Dinsdag 4 juni

Gwangju (ZKo, 08u30): China-Costa Rica

** Saitama (Jap, 11u00): Japan-België

Pusan (ZKo, 13u30): Zuid-Korea-Polen

Woensdag 5 juni

Kobe (Jap, 08u30): Rusland-Tunesië

Suwon (ZKo, 11u00): Verenigde Staten - Portugal

Ibaraki (Jap, 13u30): Duitsland-Ierland

Donderdag 6 juni

Pusan (ZKo, 08u30): Frankrijk-Uruguay

Saitama (Jap, 11u00): Kameroen-Saudi-Arabië

Daegu (ZKo, 13u30): Denemarken-Senegal

Vrijdag 7 juni

Kobe (Jap, 08u30): Zweden-Nigeria

Jeonju (ZKo, 11u00): Spanje-Paraguay

Sapporo (Jap, 13u30): Argentinië-Engeland

Zaterdag 8 juni

Daegu (ZKo, 08u30): Zuid-Afrika-Slovenië

Ibaraki (Jap, 11u00): Italië-Kroatië

Seogwipo (ZKo, 13u30): Brazilië-China

Zondag 9 juni

Miyagi (Jap, 08u30): Mexico-Ecuador

Incheon (ZKo, 11u00): Costa Rica-Turkije

Yokohama (Jap, 13u30): Japan-Rusland

Maandag 10 juni

Daegu (ZKo, 08u30): Zuid-Korea - Verenigde Staten

** Oita (Jap, 11u00): Tunesië-België

Jeonju (Zko, 13h30): Portugal-Polen

Dinsdag 11 juni

Suwon (ZKo, 08u30): Senegal-Uruguay

Incheon (ZKo, 08u30): Denemarken-Frankrijk

Yokohama (Jap, 13u30): Saudi-Arabië-Ierland

Shizuoka (Jap, 13u30): Kameroen-Duitsland

Woensdag 12 juni

Miyagi (Jap, 08u30): Zweden-Argentinië

Osaka (Jap, 08u30): Nigeria-Engeland

Daejeon (ZKo, 13u30): Zuid-Afrika-Spanje

Seogwipo (ZKo, 13u30): Slovenië-Paraguay

Donderdag 13 juni

Seoul (08u30): Turkije-China

Suwon (ZKo, 08u30): Costa Rica-Brazilië

Oita (Jap, 13u30): Mexico-Italië

Yokohama (Jap, 13u30): Ecuador-Kroatië

Vrijdag 14 juni

Osaka (Jap, 08u30): Tunesië-Japan

** Shizuoka (Jap, 08u30): België-Rusland

Daejon (ZKo, 13u30): Polen - Verenigde Staten

Incheon (ZKo, 13u30): Portugal-Zuid-Korea

De wedstrijd-uren kunnen nog gewijzigd worden.