Deelnemerslijst Parijs-Tours

Print
BRUSSEL - De deelnemerslijst van Parijs-Tours, de negende en voorlaatste wereldbekerwedstrijd van het seizoen, die zondag gereden wordt.
BR>
Mapei-Quick Step (Ita)
1. Andrea Tafi (Ita)
2. Paolo Bettini (Ita)
3. Laszlo Bodrogi (Hon)
4. Davide Bramati (Ita)
5. Oscar Freire (Spa)
6. Daniele Nardello (Ita)
7. Luca Paolini (Ita)
8. Stefano Zanini (Ita)

Lotto-Adecco (Bel)
11. Andrei Tchmil
12. Mario Aerts
13. Serge Baguet
14. Christophe Brandt
15. Glenn D'Hollander
16. Nico Eeckhout
17. Guennadi Mikhailov (Rus)
18. Paul Van Hyfte

Rabobank (Ned)

21. Erik Dekker (Ned)
22. Jan Boven (Ned)
23. Steven de Jongh (Ned)
24. Maarten den Bakker (Ned)
25. Karsten Kroon (Ned)
26. Marc Lotz (Ned)
27. Matthé Pronk (Ned)
28. Marc Wauters

Domo-Farm Frites (Bel)
31. Romans Vainsteins (Let)
32. Enrico Cassani (Ita)
33. Axel Merckx
34. Marco Milesi (Ita)
35. Johan Museeuw
36. Wilfried Peeters

37. Richard Virenque (Fra)
38. Piotr Wadecki (Pol)

Lampre-Daikin (Ita)
41. Oscar Camenzind (Zwi)
42. Robert Hunter (ZAf)
43. Mariano Piccoli (Ita)
44. Maximilian Sciandri (GBr)
45. Marco Serpellini (Ita)
46. Gilberto Simoni (Ita)
47. Zbigniew Spruch (Pol)
48. Jan Svorada (Tsj)

Tacconi Sport-Vini Caldirola (Ita)
51. Nicola Minali (Ita)
52. Paolo Bossoni (Ita)
53. Diego Ferrari (Ita)
54. Mauro Gerosa (Ita)
55. Andrej Hauptman (Sln)
56. Eddy Mazzoleni (Ita)
57. Mauro Radaelli (Ita)
58. Gianluca Sironi (Ita)

Team Deutsche Telekom (Dui)
61. Erik Zabel (Dui)
62. Rolf Aldag (Dui)
63. Ralf Grabsch (Dui)
64. Danilo Hondo (Dui)
65. Kai Hundertmarck (Dui)
66. Andreas Klier (Dui)
67. Jan Schaffrath (Dui)
68. Stephan Schreck (Dui)

Fassa Bortolo (Ita)
71. Michele Bartoli (Ita)
72. Ivan Basso (Ita)
73. Serguei Ivanov (Rus)
74. Dimitri Konychev (Rus)
75. Nicola Loda (Ita)
76. Luca Mazzanti (Ita)
77. Alessandro Petacchi (Ita)
78. Oscar Pozzi (Ita)

Cofidis (Fra)
81. Nico Mattan
82. Médéric Clain (Fra)
83. Peter Farazijn
84. Dimitri Fofonov (Kaz)
85. Claude Lamour (Fra)
86. Chris Peers
87. Jo Planckaert

88. Jean-Michel Tessier (Fra)

Saeco Macchine Per Caffé (Ita)
91. Laurent Dufaux (Zwi)
92. Salvatore Commesso (Ita)
93. Biagio Conte (Ita)
94. Cadel Evans (Aus)
95. Jorg Ludewig (Dui)
96. Massimiliano Mori (Ita)
97. Igor Pugaci (Mol)
98. Fabio Sacchi (Ita)

Liquigas-Pata (Ita)
101. Daniele Contrini (Ita)
102. Fausto Dotti (Ita)
103. Cristiano Frattini (Ita)
104. Mirco Marini (Ita)
105. Giancarlo Raimondi (Ita)
106. Gorazd Stangelj (Slo)
107. Marco Zanotti (Ita)

CSC-Tiscali (Den)
111. Rolf Sörensen (Den)
112. Michael Blaudzun (Den)
113. Tristan Hoffman (Ned)
114. Nicolas Jalabert (Fra)
115. Danny Jonasson (Den)
116. Bjarke Nielsen (Den)
117. Arvis Piziks (Let)
118. Jacob Moe Rasmussen (Den)

Festina (Fra)
121. Florent Brard (Fra)
122. Stéphane Auge (Fra)
123. Andy Flickinger (Fra)
124. Michel Klinger (VSt)
125. André Korff (Dui)
126. Arnaud Prétot (Fra)
127. Nicolas Reynaud (Fra)
128. Sven Teutenberg (Dui)

Crédit Agricole (Fra)
131. Thor Hushovd (Noo)
132. Magnus Backstedt (Zwe)
133. Frédéric Bessy (Fra)
134. Pierrick Fedrigo (Fra)
135. Ludovic Martin (Fra)
136. Benoit Poilvet (Fra)
137. Jonathan Vaughters (VSt)

Euskaltel-Euskadi (Spa)
141. David Etxebarria (Spa)
142. Igor Flores (Spa)
143. Gorka Gerrikagoitia (Spa)
144. Gorka Gonzalez (Spa)
145. Inaki Isasi Flores (Spa)
146. Alberto Martinez (Spa)
147. Josu Silloniz (Spa)
148. Haimar Zubeldia (Spa)

AG2R-Prévoyance (Fra)
151. Jaan Kirsipuu (Est)
152. Christophe Agnolutto (Fra)
153. Lauri Aus (Est)
154. Linas Balciunas (Lit)
155. Stéphane Berges (Fra)
156. Alexandre Botcharov (Rus)
157. Innar Mandoja (Est)
158. Ludovic Turpin (Fra)

Alessio (Ita)
161. Alessandro Bertolini (Ita)
162. Stefano Casagranda (Ita)
163. Angelo Furlan (Ita)
164. Alexander Nikacevic (Joe)
165. Paolo Valoti (Ita)
166. Alberto Vinale (Ita)

Bonjour (Fra)
171. Sylvain Chavanel (Fra)
172. Franck Bouyer (Fra)
173. Frédéric Gabriel (Fra)
174. Charles Guilbert (Fra)
175. Frédéric Mainguenaud (Fra)
176. Mickael Pichon (Fra)
177. Franck Renier (Fra)
178. Jean-Cyril Robin (Fra)

Collstrop-Palmans (Bel)
181. Peter Van Petegem
182. Eric De Clercq
183. Hans De Meester
184. Roger Hammond (GBr)
185. Geert Omloop
186. Marc Streel
187. Erwin Thijs
188. Kristof Trouvé


Jean Delatour (Fra)
191. Patrice Halgand (Fra)
192. Gilles Bouvard (Fra)
193. Laurent Brochard (Fra)
194. Cyril Dessel (Fra)
195. Ivaylo Gabrovski (Bul)
196. Stéphane Goubert (Fra)
197. Eddy Lembo (Fra)
198. Bruno Thibout (Fra)

La Française des Jeux (Fra)
201. Jacky Durand (Fra)
202. Jimmy Casper (Fra)
203. Patrick D'Hont
204. Bradley McGee (Aus)
205. Christophe Mengin (Fra)
206. Jean-Patrick Nazon (Fra)
207. Sandy Casar (Fra)
208. Nicolas Vogondy (Fra)

Team Coast (Dui)
211. Lars Michaelsen (Den)
212. Stefan Adamsson (Zwe)
213. Daniel Becke (Dui)
214. Frank Hoj (Den)
215. Rolf Huser (Zwi)
216. Thorsten Rund (Dui)
217. Malte Urban (Dui)
218. Christoph Von Kleinsorgen (Dui)

Big.Mat-Auber 93 (Fra)
221. Stéphane Heulot (Fra)
222. Guillaume Auger (Fra)
223. Ludovic Auger (Fra)
224. Jeremy Hunt (GBr)
225. Xavier Jan (Fra)
226. Patrick Jonker (Ned)
227. Alexei Sivakov (Rus)
228. Sébastien Talabardon (Fra)

Saint-Quentin - Oktos (Fra)
231. Maxim Smirnov (Rus)
232. Jérôme Desjardin (Fra)
233. Christophe Gauthier (Fra)
234. Guillaume Laloux (Fra)
235. Christophe Morel (Fra)
236. Laurent Paumier (Fra)
237. Vincent Templier (Fra)
238. Arturas Trampauskas (Lit)