ATP Tokio: uitslagen kwartfinales

Print
TOKIO - Uitslagen van het met 970.000 dollar gedoteerde ATP-toernooi van Tokio in het Ariake Colosseum:
BR>
Kwartfinales:
Karol Kucera (Slk) - Takao Suzuki (Jap)
6-3, 6-3
James Blake (VSt) - Marcelo Rios (Chl/7)
4-6, 6-4, 6-1
Lleyton Hewitt (Aus/1) - Francisco Clavet (Spa/8)
4-6, 6-4, 6-2

Derde ronde:
Lleyton Hewitt (Aus/1) - Michael Russell (VSt)
6-1, 6-1
Karol Kucera (Slk) - Rainer Schuettler (Dui/3)
6-2, 6-2
James Blake (VSt) - Jonas Bjorkman (Zwe/4)
6-1, 7-5
Francisco Clavet (Spa/8) - Nicolas Massu (Chi)
6-3, 6-4
Sjeng Schalken (Ned/2) - Ivo Heuberger (Zwi)
6-2, 6-4
Michel Kratochvil (Zwi/5) - Lars Burgmuller (Dui)
6-3, 6-2
Takao Suzuki (Jap) - Michael Chang (VSt/6)
7-6 (7/3), 6-2
Marcelo Rios (Chi/7) - Danai Udomchoke (Tha)
6-3, 6-2

Tweede ronde:
Michael Chang (VSt/6) - Axel Pretzsch (Dui)
6-3, 6-4
Michel Kratochvil (Zwi/5) - Ota Fukarek (Tsj)
7-6 (7/3), 1-6, 6-4
James Blake (VSt) - Wayne Arthurs (Aus)
7-6 (7/4), 7-5
Lleyton Hewitt (Aus/1) - Marc-Kevin Goellner (Dui)
6-2, 6-2
Takao Suzuki (Jap) - Sargis Sargsian (Arm)
7-5, 4-6, 6-4
Nicolas Massu (Chi) - Tomas Zib (Tsj)
6-3, 7-6 (7/4)
Ivo Heuberger (Zwi) - Noam Behr (Isr)
4-6, 6-4, 6-4
Jonas Bjorkman (Zwe/4) - Hiroki Kondo (Jap)
6-1, 6-3
Sjeng Schalken (Ned/2) - Christian Vinck (Dui)
6-3, 6-4
Danai Udomchoke (Tha) - Harel Levy (Isr/10)
7-5, 6-0
Michael Russell (VSt/15) - Cecil Mamiit (VSt)
3-6, 6-4, 6-3
Lars Burgmuller (Dui/9) - Lee Hyung-Taik (ZKo)
3-6, 6-3, 7-5
Marcelo Rios (Chi/7) - Byron Black (Zim)
6-2, 7-5

Eerste ronde:
Karol Kucera (Slk) - Alexandre Simoni (Bra)
6-3, 4-6, 6-1
Takeo Suzuki (Jap) - Andrew Ilie (Aus)
5-7, 6-2, 6-4
Sargis Sargsian (Arm) - Andre Sa (Bra)
6-2, 6-3
Christian Vinck (Dui) - Irakli Labadze (Geo)
6-7 (3/7), 6-3, 7-5
Nicolas Massu (Chl/11) - Edwin Kempes (Ned)
6-4, 6-4
Tomas Zib (Tsj) - Yoon Yong-il (ZKo)
6-3, 6-1
Lars Burgsmuller (Dui/9) - Michael Llodra (Fra)
7-6 (7/3), 2-6, 6-2
Tomas Behrend (Dui) - Nicolas Thomann (Fra)
6-3, 6-1
Ramon Delgado (Par) - Goichi Motomura (Jap)
6-4, 6-4
Lee Hyung-taik (ZKo) - Hantschk Markus (Dui)
7-6 (13/11), 6-4
Ivo Heuberger (Zwi) - Alex Calatrava (Spa/13)
6-3, 6-1
Michael Russell (VSt/15) - Neville Godwin (ZAf)
6-4, 7-6 (7/1)
Wayne Arthurs (Aus/14) - Radim Zitko (Tsj)
6-2, 6-7 (3/7), 6-1
Hiroki Kondo (Jap) - Michihisa Onoda (Jap)
6-4, 6-4
Danai Udomchoke (Thai) - Barry Cowan (GBr)
6-2, 4-6, 6-3
Cecil Mamiit (VSt) - Jim Thomas (VSt)
6-3, 6-2
Ota Fukarek (Tsj) - Daniel Vacek (Tsj)
6-2, 7-6 (7/3)
Marc-Kevin Göllner (Dui) - Jamie Delgado (GBr)
6-4, 6-4
Magnus Larsson (Zwe) - Martin Lee (GBr)
6-4, 6-2
Byron Black (Zim) - Eric Taino (VSt)
6-4, 6-1
Noam Behr (Isr) - Takahiro Terachi (Jap)
6-2, 6-1
James Blake (VSt) - Yaoki Ishii (Jap)
6-3, 6-4
Axel Pretsch (Dui) - Paradorn Srichaphan (Thai)
6-7 (3/7), 7-6 (7/5), 6-1
Harel Levy (Isr/10) - Satoshi Iwabuchi (Jap)
6-3, 6-3
*** De eerste 8 reekshoofden zijn rechtstreeks geplaatst voor de tweede ronde.