Loting US Open (heren)

NEW YORK - De loting voor de eerste ronde van de US Open, die van 27 augustus tot 9 september plaatsvinden in New York.
Gustavo Kuerten (Bra/1) - Daniel Vacek (Tsj)
Alberto Martin (Spa) - Kristian Pless (Den)
Max Mirnyi (WRu) - Gaston Gaudio (Arg)
Wayne Arthurs (Aus) - Guillermo Canas (Arg/27)
Dominik Hrbaty (Svk/23) - Alex Calatrava (Spa)
Levar Harper-Griffith (VSt) - Albert Costa (Spa)
qualifier - Michal Tabara (Tsj)
Hugo Armando (VSt) - Goran Ivanisevic (Kro/15)
Arnaud Clément (Fra/12) - Galo Blanco (Spa)
Jiri Vanek (Tsj) - Jan Siemerink (Ned)
Andreas Vinciguerra (Zwe) - Fernando Vicente (Spa)
Mardy Fish (VSt) - Carlos Moya (Spa/17)
Nicolas Escudé (Fra) - Hyung-taik Lee (ZKo)
Alex Bogomolov jr. (Rus) - qualifier
David Prinosil (Dui) - qualifier
Michel Kratochvil (Zwi) - Yevgeny Kafelnikov (Rus/7)
Lleyton Hewitt (Aus/4) - Magnus Gustafsson (Zwe)
David Sanchez (Spa) - James Blake (VSt)
Andrei Stoliarov (Rus) - Marc Rosset (Zwi)
qualifier - Albert Portas (Spa/25)
Thomas Enqvist (Zwe/19) - qualifier
Jiri Novak (Tsj) - qualifier
Felix Mantilla (Spa) - José Acasuso (Arg)
qualifier - Tommy Haas (Dui/16)
Alex Corretja (Spa/11) - Raemon Sluiter (Ned)
Jérôme Golmard (Fra) - qualifier
Gianluca Pozzi (Ita) - qualifier
Slava Dosedel (Tsj) - Andy Roddick (VSt/18)
Todd Martin (VSt/32) - Michael Russell (VSt)
Tommy Robredo (Spa) - OLIVIER ROCHUS (Bel)
Wayne Ferreira (ZAf) - Vladimir Voltchkov (WRu)
Arnaud di Pasquale (Fra) - Juan Carlos Ferrero (Spa/5)
Sébastien Grosjean (Fra/8) - Mariano Zabaleta (Arg)
Karim Alami (Mar) - Taylor Dent (VSt)
Jonas Bjorkman (Zwe) - Juan Balcells (Spa)
Younes El Aynaoui (Mar) - Greg Rusedski (GBr/30)
Fabrice Santoro (Fra/21) - Magnus Larsson (Zwe)
Kenneth Carlsen (Den) - XAVIER MALISSE (Bel)
Fernando Meligeni (Bra) - Nikolay Davydenko (Rus)
qualifier - Tim Henman (GBr/9)
Thomas Johansson (Zwe/14) - German Puentes (Spa)
Alexandre Simoni (Bra) - Andrea Gaudenzi (Ita)
Markus Hipfl (Oos) - Marcelo Rios (Chl)
qualifier - Andrei Pavel (Roe/22)
Hicham Arazi (Mar/28) - Agustin Calleri (Arg)
Chris Woodruff (VSt) - Anthony Dupuis (Fra)
Ivan Ljubicic (Kro) - Martin Damm (Tsj)
qualifier - Marat Safin (Rus/3)
Patrick Rafter (Aus/6) - Bob Bryan (VSt)
CHRISTOPHE ROCHUS (Bel) - Sergi Bruguera (Spa)
qualifier - Davide Sanguinetti (Ita)
Michael Chang (VSt) - Nicolas Lapentti (Ecu/26)
Jan-Michael Gambill (VSt/20) - Cédric Pioline (Fra)
Mikhail Youzhni (Rus) - Bohdan Ulihrach (Tsj)
Edwin Kempes (Ned) - qualifier
Julien Boutter (Fra) - Pete Sampras (VSt/10)
Roger Federer (Zwi/13) - Lars Burgsmuller (Dui)
Harel Levy (Isr) - Robby Ginepri (VSt)
Stefan Koubek (Oos) - Andrew Ilie (Aus)
Martin Lee (GBr) - Sjeng Schalken (Ned/24)
Nicolas Kiefer (Dui/29) - Rainer Schüttler (Dui)
qualifier - Jacobo Diaz (Spa)
Nicolas Massu (Chl) - Francisco Clavet (Spa)
qualifier - Andre Agassi (VSt/2)