Deelnemerslijst HEW-Cyclassics Cup Hamburg

Print
BRUSSEL - Voorlopige deelnemerslijst van de Hamburg-Cyclassics-Cup Hamburg, de zevende wedstrijd van de wereldbeker wielrennen die zondag plaatsvindt.
BR>
Lampre-Daikin: 1. Gabriele Missaglia (Ita)
2. Oscar Camenzind (Zwi)
3. Ludo Dierckxsens
4. Robert Hunter (ZAf)
5. Maximilian Sciandri (GBr)
6. Marco Serpellini (Ita)
7. Zbigniev Spruch (Pol)
8. Marco Pinotti (Ita)

Team Deutsche Telekom:
11. Rolf Aldag (Dui)
12. Danilo Hondo (Dui)
13. Kai Hundertmarck (Dui)
14. Jan Ullrich (Dui)
15. Andreas Klier (Dui)
16. Andreas Klöden (Dui)
17. Erik Zabel (Dui)
18. Jan Schaffrath (Dui)

Team Coast:
21. Niki Aebersold (Zwi)
22. Daniël Becke (Dui)
23. Mauro Gianetti (Zwi)
24. Frank Hoj (Den)
25. Lars Michaelsen (Den)
26. Thorsten Rund (Dui)
27. Raphaël Schweda (Dui)
28. Malte Urban (Dui)

Domo-Farm Frites:
31. Enrico Cassani (Ita)
32. Servais Knaven (Ned)
33. Glenn Magnussen (Zwe)
34. Johan Museeuw
35. Piotr Wadecki (Pol)
36. Fred Rodriguez (VSt)
37. Romans Vainsteins (Let)
38. Max van Heeswijk (Ned)

Mapei-Quick Step:
41. Michele Bartoli (Ita)
42. Paolo Bettini (Ita)
43. Elio Aggiano (Ita)
44. Dario Cioni (Ita)
45. Daniele Nardello (Ita)
46. Luca Paolini (Ita)
47. Tom Steels
48. Luca Scinto (Ita)

Saeco Macchine per Caffé:
51. Mirko Celestino (Ita)
52. Salvatore Commesso (Ita)
53. Laurent Dufaux (Zwi)
54. Jörg Ludewig (Dui)
55. Fabio Sacchi (Ita)
56. Massimiliano Mori (Ita)
57. Torsten Nitsche (Dui)
58. Cristian Wegmann (Dui)

Lotto-Adecco:
61. Serge Baguet
62. Hans De Clercq
63. Nico Eeckhout
64. Gorik Gardeyn
65. Guennadi Mikhailov (Rus)
66. Andrei Tchmil
67. Paul Van Hyfte
68. Thierry Marichal


Mercatone Uno-Stream TV:
71. Igor Astarloa (Spa)
72. Michael Andersson (Zwe)
73. Fabiano Fontanelli (Ita)
74. Cristian Moreni (Ita)
75. Gianpaolo Mondini (Ita)
76. Gianmario Ortenzi (Ita)
77. Maurizio Caravaggio (Ita)
78. Ermanno Brignoli (Ita)

Rabobank:
81. Erik Dekker (Ned)
82. Karsten Kroon (Ned)
83. Matthé Pronk (Ned)
84. Steven de Jongh (Ned)
85. Maarten den Bakker (Ned)
86. Marcus Zberg (Zwi)
87. Jan Boven (Ned)
88. Aart Vierhouten (Ned)

Festina:
91. Stéphane Auge (Fra)
92. David Clinger (VSt)
93. Michel Klinger (Zwi)
94. André Korff (Dui)
95. Arnaud Prétot (Fra)
96. Steffen Radochla (Dui)
97. Nicolas Reynaud (Fra)
98. Sven Teutenberg (Dui)

Tacconi Sport-Vini Caldirola:
101. Gianluca Bortolami (Ita)
102. Gabriele Balducci (Ita)
103. Paolo Bossoni (Ita)
104. Mauro Gerosa (Ita)
105. Andrej Hauptman (Slo)
106. Eddy Mazzoleni (Ita)
107. Mauro Radaelli (Ita)
108. Nicola Minali (Ita)

CSC-Tiscali:
111. Tristan Hoffman (Ned)
112. Raphaël Jeune (Fra)
113. René Jörgensen (Den)
114. Nicolay Bo Larsen (Den)
115. Jacob Moe Rasmussen (Den)
116. Michael Steen Nielsen (Den)
117. Arvis Piziks (Let)
118. Rolf Sörensen (Den)

Crédit Agricole:
121. Magnus Backstedt (Zwe)
122. Sébastien Hinault (Fra)
123. Thor Hushovd (Noo)
124. Bobby Julich (VSt)
125. Anthony Morin (Fra)
126. Jérôme Neuville (Fra)
127. Stuart O'Grady (Aus)
128. Jens Voigt (Dui)

Fassa Bortolo:
131. Fabio Baldato (Ita)
132. Francesco Casagrande (Ita)
133. Leonardo Giordani (Ita)
134. Roberto Petito (Ita)
135. Dmitri Konychev (Rus)
136. Nicola Loda (Ita)
137. Alessandro Petacchi (Ita)
138. Matteo Tosatto (Ita)

Liquigas-Pata:
141. Daniele Contrini (Ita)
142. Serguei Gontchar (Oek)
143. Mirko Marini (Ita)
144. Giancarlo Raimondi (Ita)
145. Davide Rebellin (Ita)
146. Cristian Salvato (Ita)
147. Denis Zanette (Ita)
148. Marco Zanotti (Ita)

Mercury-Viatel:
151. Leon van Bon (Ned)
152. Henk Vogels (Aus)
153. Fabrizio Guidi (Ita)
154. Baden Cooke (Aus)
155. Jans Koerts (Ned)
156. Peter Van Petegem
157. Geert Van Bondt
158. Wim Vansevenant


Cofidis-Le Crédit par Téléphone:
161. Peter Farazijn

162. Tom Flammang (Lux)
163. Andrei Kivilev (Kaz)
164. Médéric Clain (Fra)
165. Nico Mattan
166. Chris Peers
167. Jo Planckaert

168. Jean-Michel Tessier (Fra)

Team Gerolsteiner:
171. René Haselbacher (Oos)
172. Federico Morini (Ita)
173. Saulius Ruskys (Lit)
174. Torsten Schmidt (Dui)
175. Ronny Scholz (Dui)
176. Tobias Steinhauser (Dui)
177. Marcel Strauss (Zwi)
178. Georg Totschnig (Oos)

Team Cologne:
181. Raymond Meijs (Ned)
182. Björn Glasner (Dui)
183. Martin Müller (Dui)
184. Stefan Kupfernagel (Dui)
185. Paul van Schalen (Ned)
186. Michael Schlickau (Dui)
187. Tiaan Kannemeyer (ZAf)
188. Frank Klein (Dui)

Team Nürnberger:
191. Artour Babaitsev (Rus)
192. Dirk Baldinger (Dui)
193. Robert Förster (Dui)
194. Harald Morscher (Oos)
195. Werner Riebenbauer (Oos)
196. Christian Werner (Dui)
197. Jürgen Werner (Dui)
198. Arkadiusz Wojtas (Pol)