ATP Indianapolis: uitslagen halve finales

INDIANAPOLIS - Uitslagen van het met 800.000 dollar (893.854 euro/35,7 miljoen frank) gedoteerde ATP-toernooi van het Amerikaanse Indianapolis.
BR>
Uitslagen halve finales:
Patrick Rafter (Aus/5) - Marat Safin (Rus/2)
6-3, 5-7, 7-6 (9-7)
Gustavo Kuerten (Bra/1) - Goran Ivanisevic (Kro)
1-6, 6-3, 6-2

Uitslagen kwartfinales:
Marat Safin (Rus/2) - Thomas Enqvist (Zwe/8)
7-5, 6-4
Goran Ivanisevic (Kro) - Younes El Aynaoui (Mar)
7-5, 6-3
Patrick Rafter (Aus/5) - Max Mirnyi (WRu)
6-3, 7-6 (7/3)
Gustavo Kuerten (Bra/1) - Tim Henman (GBr/6)
3-6, 6-1, 7-5

Uitslagen derde ronde:
Younes El Aynaoui (Mar) - Lleyton Hewitt (Aus/3)
6-3, 6-7 (1/7), 6-3
Thomas Enqvist (Zwe/8) - Thomas Johansson (Zwe/9)
6-2, 5-7, 6-1
Marat Safin (Rus/2) - Tommy Robredo (Spa/16)
7-6 (7/5), 6-1
Goran Ivanisevic (Kro/10) - Arnaud Clément (Fra/7)
7-5, 7-5
Gustavo Kuerten (Bra/1) - Ivan Ljubicic (Kro)
7-6 (7/5), 7-5
Tim Henman (GBr/6) - Mariano Zabaleta (Arg)
6-2, 6-1
Max Mirnyi (WRu) - Jonas Bjorkman (Zwe)
3-6, 6-3, 7-6 (14/12)
Patrick Rafter (Aus/5) - Kristian Pless (Den)
6-4, 6-4

Tweede ronde:
Patrick Rafter (Aus/5) - Michal Tabara (Tsj)
6-2, 6-0
Lleyton Hewitt (Aus/3) - Taylor Dent (VSt)
6-2, 7-6 (7-3)
Younes El Aynaoui (Mar) - Nicolas Escudé (Fra/14)
3-6, 7-6 (7-3), 6-3
Arnaud Clement (Fra/7) - Robby Ginepri (VSt)
6-3, 6-4
Kristian Pless (Den) - Andrei Pavel (Roe/11)
7-6 (8-6), 3-6, 6-3
Jonas Björkman (Zwe) - Hicham Arazi (Mar/13)
6-1, 6-4
Mariano Zabaleta (Arg) - Kevin Kim (VSt)
4-6, 6-2, 7-5
Thomas Johansson (Zwe) - Xavier Malisse (Bel)
3-6, 6-1, 6-4
Thomas Enqvist (Zwe/8) - Alexander Popp (Dui)
7-6 (7/2), 3-6, 6-4
Marat Safin (Rus/2) - Andre Sa (Bra)
4-6, 6-2, 6-3
Max Mirnyi (WRu) - Evgeny Kafelnikov (Rus/4)
6-3, 6-3

Eerste ronde:
Robby Ginepri (VSt) - Karim Alami (Mar)
6-1, 5-7, 6-4
Hicham Arazi (Mar/13) - Ota Fukarek (Tsj)
7-6 (7/5), 6-2
Michal Tabara (Tsj) - George Bastl (Zwi)
6-4, 6-1
Kristian Pless (Den) - Cedric Pioline (Fra)
6-3, 6-4
Thomas Johansson (Zwe/9) - Harel Levy (Isr)
6-3, 6-3
Younes El Aynaoui (Mar) - Vince Spadea (VSt)
6-4, 6-4
Kevin Kim (VSt) - Cyril Saulnier (Fra)
6-4, 6-2
Jonas Bjorkman (Zwe) - Slava Dosedel (Tsj)
7-6 (12/10), 7-5
Mariano Zabaleta (Arg) - Leo Friedl (Tsj)
6-4, 6-7 (5/7), 6-3
Andrei Pavel (Roe) - Mardy Fish (VSt)
6-4, 5-7, 6-1
Nicolas Escudé (Fra) - James Blake (VSt)
6-3, 6-3
Chris Woodruff (VSt) - Arnaud Di Pasquale (Fra)
6-2, 7-6 (7/5)
Vladimir Voltchkov (WRu) - Glenn Weiner (VSt)
7-6 (7/4), 3-6, 6-0
Noam Okun (Isr) - Radek Stepanek (Tsj)
6-4, 6-3
Goran Ivanisevic (Kro/10) - Fernando Meligeni (Bra)
6-4, 6-4
Michael Russell (VSt) - Sargis Sargsian (Arm)
6-2, 6-4
Andre Sa (Bra) - Magnus Larsson (Zwe)
6-2, 6-7 (8/10), 6-3
Ivan Ljubicic (Kro) - Wayne Ferreira (ZAf/15)
4-6, 7-6 (7/4), 7-6 (7/3)
Taylor Dent (VSt) - Michel Kratochvil (Zwi)
7-6 (7/4), 2-6, 6-4
Alexander Popp (Dui) - Jiri Vanek (Tsj)
7-5, 6-1
Tommy Robredo (Spa/N.16) - Stefan Koubek (Oos)
7-5, 6-1
Max Mirnyi (Wru) - Andrew Ilie (Aus)
6-4, 6-4
Xavier Malisse (Bel) - Alexandre Simoni (Bra)
6-2, 6-3
Adrian Voinea (Roe) - Sebastien Lareau (Can)
7-6 (8/6), 6-1