Gateshead: Joeri Janssen knap 4de op 800 m

Print
GATESHEAD - Onze landgenoot Joeri Jansen liep in het Engelse Gateshead een knappe 800 m op de Grand Prix II-meeting. Hij werd in een uiterst snelle 1'46"29 vierde. Winst was er voor de Keniaanse wereldkampioen op de 1500 meter, Noah Ngeny.
BR>
Op de 100 m leed wereldkampioene Shanna Pintusevitsch-Block uit Oekraïne al haar tweede nederlaag. In Zürich verloor ze vrijdag van de Amerikaanse Marion Jones, zondag was de Griekse Ekaterini Thanou, brons op het WK, te snel.

Uitslagen:
MANNEN
100 m:
1. Tim Montgomery (VSt) 10"27
2. Dwain Chambers (GBr) 10"31
3. Matthew Shirvington (Aus) 10"37
4. Douglas Bignall (GBr) 10"39
5. Jonathan Barbour (GBr) 10"45
6. Mark Lewis-francis (GBr) 10"47
7. Joshua J. Johnson (VSt) 10"56
8. Dennis Mitchell (VSt) 10"80

200 m:
1. Bernard Williams (VSt) 20"23
2. Christian Malcolm (GBr) 20"47
3. Kevin Little (VSt) 20"67
4. Marlon Devonish (GBr) 20"75
5. Frédéric Krantz (Fra) 21"77

400 m:
1. Felix Sanchez (Dom) 44"90
2. Angelo Taylor (VSt) 45"09
3. Avard Moncur (Bah) 45"15
4. Iwan Thomas (GBr) 45"82
5. Mark Richardson (GBr) 45"84
6. Jamie Baulch (GBr) 46"33
7. Timothy Benjamin (GBr) 46"50

800 m:

1. Noah Ngeny (KEN) 1'45"97
2. Trinity Gray (VST) 1'46"14
3. Mbulaeni Mulaudzi (ZAF) 1'46"24
4. Joeri Jansen (BEL) 1'46"29
5. David Kiptoo (KEN) 1'46"46
6. Bram Som (NED) 1'46"46
7. David Krummenacker (VST) 1'46"55
8. David Lelei (KEN) 1'46"82
9. Gary Vickers (GBR) 1'50"27
10. Vince Wilson (GBR) 1'52"93
. Paul Korir (KEN) opgave
. Grant Cremer (AUS) opgave

1500 m:
1. Paul Bitok (Ken) 3'36"87
2. Stephen Cherono (Ken) 3'37"27
3. Kevin Sullivan (Can) 3'37"43
4. Anthony Whiteman (GBr) 3'37"60
5. Thomas Mayo (GBr) 3'38"34
6. Samuli Vasala (Fin) 3'38"39
7. Graham Hood (Can) 3'38"80
8. Said Chebili (Fra) 3'39"37
9. Paul Mcmullen (VSt) 3'39"47
10. Franek Haschke (Dui) 3'48"72
11. Andrew Walker (Ier) 3'51"61

110 m horden (wind: -1,60 m/s):
1. Larry Wade (VSt) 13"51
2. Dudley Dorival (Hai) 13"60
3. Dawane Wallace (VSt) 13"61
4. Colin Jackson (GBr) 13"68
5. Terrence Trammell (VSt) 13"70
6. Shaun Bownes (ZAf) 13"71
7. Yevgeniy Pechonkin (Rus) 14"67

Polsstokspringen:
1. Alexander Averbukh (Isr) 5,91 m
2. Viktor Chistyakov (Aus) 5,80 m
3. Tim Lobinger (Dui) 5,70 m
4. Vadim Strogalyov (Rus) 5,60 m
4. Nick Buckfield (GBr) 5,60 m
6. Christian Tamminga (Ned) 5,45 m
7. Timothy Mack (VSt) 5,45 m
8. Yevgeniy Smiryagin (Rus) 5,45 m
. Nick Hysong (VSt) 0

Hinkstapspringen:
1. Jonathan Edwards (GBr) 17,14 m
2. Larry Achike (GBr) 16,96 m
3. Paolo Camossi (Ita) 16,57 m
4. Igor Spasovkhodskiy (Rus) 16,34 m
5. Karl Taillepierre (Fra) 16,31 m
6. Takanori Sugibayashi (Jap) 16,28 m
7. Brian Wellman (Ber) 16,16 m
8. Julian Golley (GBr) 15,95 m

Speer:
1. Steve Backley (GBR) 86m74
2. Harri Haatainen (FIN) 86m63
3. Aki Parviainen (FIN) 86m46
4. Björn Lange (DUI) 85m21
5. Breaux Greer (VST) 84m08
6. Eriks Rags (LET) 81m66
7. Mark Roberson (GBR) 76m78
8. Nick Nieland (GBR) 75m31

VROUWEN
100 m (wind: -1,60 m/s):
1. Ekaterini Thanou (GRI) 11"28
2. Zhanna Pintusevich-Block (OEK) 11"32
3. Chandra Sturrup (BAH) 11"44
4. Kelli White (VST) 11"57
5. Marina Kislova (RUS) 11"74
6. Sarah Wilhelmy (GBR) 11"79
7. Marcia Richardson (GBR) 11"85

400 m horden:
1. Tonja Buford-Bailey (VST) 54"77
2. Sandra Glover (VST) 55"34
3. Natasha Danvers (GBR) 56"08
4. Saidat Onanuga (NGR) 56"59
5. Monika Niederstatter (ITA) 57"44

800 m:
1. Kelly Holmes (GBr) 1'58"10
2. Diane Cummins (Can) 1'58"85
3. Jolanda Ceplak (Slo) 1'59"56
4. Olga Raspopova (Rus) 1'59"94
5. Letitia Vriesde (Sur) 2'00"14
6. Svetlana Cherkasova (Rus) 2'00"46
7. Natalya Tsyganova (Rus) 2'00"54
8. Lwiza Msyani John (Tan) 2'00"62
9. Faith Macharia (Ken) 2'01"86
10. Charmaine Howell (Jam) 2'03"52
11. Tanya Blake (GBr) 2'07"63

3000 m:
1. Paula Radcliffe (GBr) 8'42"47
2. Joanne Pavey (GBr) 8'51"14
3. Kathy Butler (GBr) 8'52"05
4. Lyudmila Vasilyeva (Rus) 8'53"79
5. Amy Rudolph (VSt) 9'03"70
6. Helen Pattinson (GBr) 9'03"71
7. Kristina Da Fonseca-wollheim (Dui) 9'03"94
8. Jennifer Rhines (VSt) 9'19"12

Hinkstapspringen:
1. Tatyana Lebedeva (Rus) 14,94 m
2. Nadezhda Bazhenova (Rus) 14,31 m
3. Cristina Nicolau (Roe) 13,94 m
4. Irina Vasilyeva (Rus) 13,93 m
5. Ashia Hansen (GBr) 13,93 m
6. Tiombe Hurd (VSt) 13,77 m
7. Heli Koivula (Fin) 13,70 m
8. Jade Johnson (GBr) 13,11 m

Hamerslingeren:
1. Olga Kuzenkova (Rus) 68,91 m
2. Manuela Montebrun (Fra) 67,49 m
3. Lorraine Shaw (GBr) 66,37 m
4. Ester Balassini (Ita) 65,59 m
5. Lyudmila Gubkina (WRu) 64,66 m
6. Dawn Ellerbe (VSt) 64,55 m
7. Tatyana Konstantinova (Rus) 60,23 m