Uitslagen Golden League Zürich

Print
ZURICH - Uitslagen van de wedstrijden op de Golden League-meeting in Zürich, de zevende van het circuit:
BR>
VROUWEN:
100 m horden (wind: -1,20 m/s)

1. Gail Devers (VSt) 12"53
2. Anjanette Kirkland (VSt) 12"64
3. Jenny Adams (VSt) 12"78
4. Glory Alozie (Spa) 12"87
5. Dionne Rose-Henley (Jam) 12"98
6. Linda Ferga (Fra) 12"99
7. Vonette Dixon (Jam) 13"10
8. Olga Shishigina (Kaz) 13"20

1.500 m (GL):
1. Violeta Szekely (Roe) 3'59"94
2. Natalya Gorelova (Rus) 4'00"53
3. Carla Sacramento (Por) 4'00"94
4. Kathleen Friedrich (Dui) 4'05"10
5. Lidia Chojecka (Pol) 4'05"16
6. Daniela Yordanova (Bul) 4'05"29
7. Jacinta Muraguri (Ken) 4'05"39
8. Yuliya Kosenkova (Rus) 4'05"44
9. Sarah Schwald (VSt) 4'05"57
10. Sabina Fischer (Zwi) 4'13"43
11. Veerle Dejaeghere (Bel) 4'13"72
12. Anita Weyermann (Zwi) 4'22"45

3.000 m (GL):
1. Olga Yegorova (Rus) 8'23"26
2. Gabriela Szabo (Roe) 8'24"19
3. Berhane Adere (Eth) 8'25"62
4. Gete Wami (Eth) 8'27"62
5. Paula Radcliffe (GBr) 8'28"07
6. Edith Masai (Ken) 8'31"76
7. Irina Mikitenko (Dui) 8'32"89
8. Asmae Leghzaoui (Mar) 8'39"14
9. Tatyana Tomashova (Rus) 8'43"13
10. Susan Chepkemei (Ken) 8'52"53
11. Ebru Kavaklioglu (Tur) 8'58"20

Verspringen:
1. Eunice Barber (Fra) 6m97
2. Fiona May (Ita) 6m77
3. Tatyana Kotova (Rus) 6m71
4. Niurka Montalvo (Spa) 6m63
5. Tunde Vaszi (Hon) 6m59
6. Maurren Higa Maggi (Bra) 6m56
7. Valentina Gotovska (Let) 6m34
8. Heike Drechsler (Dui) 6m20
MANNEN:
100 m (GL):

Serie 1 (wind: 0,10 m/s):
1. Tim Montgomery (VSt) 10"08
2. Abdul Aziz Zakari (Gha) 10"21
3. Nobuharu Asahara (Jap) 10"26
4. Matthew Shirvington (Aus) 10"30
5. Brian Lewis (VSt) 10"41
6. Jerome Eyana (Fra) 10"46
7. Marlon Devonish (GBr) 10"56
8. Daniel Dubois (Zwi) 10"67

Serie 2 (wind: -1,60 m/s):
1. Dwain Chambers (GBr) 10"29
2. Troy Douglas (Ned) 10"30
3. Uchenna Emedolu (Nig) 10"34
4. Kim Collins (Skn) 10"35
5. Dennis Mitchell (VSt) 10"45
6. Tim Goebel (Dui) 10"53
7. Patric Clerc (Zwi) 10"62
8. David Patros (Fra) 10"65

100 m - Finale (wind: +0,20 m/s):
1. Tim Montgomery (VSt) 9"90
2. Dwain Chambers (GBr) 10"09
3. Abdul Aziz Zakari (Gha) 10"15
4. Troy Douglas (Ned) 10"19
5. Kim Collins (SKN) 10"20
6. Matthew Shirvington (Aus) 10"21
7. Nobuharu Asahara (Jap) 10"27
8. Uchenna Emedolu (Nig) 10"28

200 m (wind: -1,10 m/s):
1. Bernard Williams (VSt) 20"19
2. Christian Malcolm (GBr) 20"24
3. Konstadinos Kedéris (Gri) 20"28
4. Shawn Crawford (VSt) 20"30
5. Christopher Williams (Jam) 20"37
6. Kevin Little (VSt) 20"44
7. Stephane Buckland (Mri) 20"63
8. Frankie Fredericks (Nam) 20"65

3.000 m steeple (GL):
1. Brahim Boulami (Mar) 7'58"50 (BWP)
2. Reuben Kosgei (Ken) 8'03"22
3. Kipkirui Misoi (Ken) 8'04"47
4. Bernard Barmasai (Ken) 8'05"00
5. Raymond Yator (Ken) 8'09"94
6. John Kosgei (Ken) 8'12"11
7. Bouabdallah Tahri (Fra) 8'12"37
8. Ali Ezzine (Mar) 8'12"96
9. Khamis Abdullah Saifeldin (Qat) 8'18"86
10. Ralf Assmus (Dui) 8'19"32
11. Tim Broe (VSt) 8'24"24
12. Wilson Boit Kipketer (Ken) 8'27"04

Discus:
1. Virgilijus Alekna (Lit) 69m95
2. Vasiliy Kaptyukh (WRu) 67m48
3. Frantz Kruger (ZAf) 66m94
4. Dmitriy Shevchenko (Rus) 66m51
5. Lars Riedel (Dui) 66m14
6. Adam Setliff (VSt) 65m16
7. Jason Tunks (Can) 63m96
8. Aleksander Tammert (Est) 63m78
9. Michael Mollenbeck (Dui) 63m06
10. Robert Fazekas (Hon) 62m95
11. Zoltan Kovago (Hon) 61m86