WTA Toronto: uitslagen derde ronde

Print
TORONTO - Uitslagen van het met 1,2 miljoen dollar (1'34 miljoen euro/53,6 miljoen frank) gedoteerde WTA-toernooi in het Canadese Toronto:
BR>
Kwartfinales:
Anke Huber (Dui) - Jennifer Hopkins (VSt)
7-6 (7-4), 6-3

Derde ronde:
Monica Seles (VSt/5) - Jelena Dokic (Joe/10)
6-3, 7-6 (7-3)
Jennifer Hopkins (VSt) - Amanda Coetzer (ZAf/7)
6-4, 6-3
Jennifer Capriati (VSt/1) - Wynne Prakusya (Ind)
7-6 (7-2), 6-2
Meghann Shaughnessy (VSt/9) - Daja Bedanova (Tsj)
Justine Henin (BEL/2) - Amy Frazier (VSt)
6-3, 6-2
Anke Huber (Dui) - Amélie Mauresmo (Fra/3)
6-3, 6-3

Tweede ronde:
Anke Huber (Dui/14) - Evie Dominikovic (Aus)
7-6 (7/3), 6-1
Amanda Coetzer (ZAf/7) - Rita Grande (Ita)
6-2, 6-3
Jennifer Hopkins (VSt) - Marlene Weingartner (Dui)
4-6, 6-3, 7-5
Amelie Mauresmo (Fra/3) - Elena Likhovtseva (Rus)
6-0, 6-3
Amy Frazier (VSt) - Chanda Rubin (VSt/16)
6-4, 3-6, 1-0 en opgave
Barbara Schett (Oos/15) - Tamarine Tanasugarn (Tha)
6-3, 6-2
Serena Williams (VSt/4) - Iva Majoli (Kro)
7-6 (7-2), 6-1
Meghann Shaughnessy (VSt/9) - Shinobu Asagoe (Jap)
6-0, 6-4
Jelena Dokic (Joe/10) - Magui Serna (Spa)
6-1, 6-4
Sandrine Testud (Fra/11) - Mariana Diaz-Oliva (Arg)
6-4, 6-1
Wynne Prakusya (Ind) - Meilen Tu (VSt)
7-6 (7-2), 4-6, 6-3
Elena Dementieva (Rus/6) - Kveta Hrdlickova (Tsj)
4-6, 6-4, 6-3
Jennifer Capriati (VSt/1) - Daniela Hantuchova (Svk)
5-7, 7-5, 6-2
JUSTINE HENIN (Bel/2) - Ai Sugiyama (Jap)
6-4, 7-6 (7/5)

Eerste ronde:
Chanda Rubin (VSt/16) - Jana Nejedly (Can)
6-3, 6-2
Marlene Weingartner (Dui) - Arantxa Sanchez-Vicario (Spa/12)
3-6, 6-1, 6-4
Elena Likhovtseva (Rus) - Jana Kandarr (Dui)
6-4, 6-4
Barbara Schett (Oos/15) - Anne-Gaëlle Sidot (Fra)
6-3, 6-4
Meilen Tu (VSt) - Iroda Tulyaganova (Oez/17)
3-6, 6-3, 6-4
Daja Bedanova (Tsj) - Cara Black (Zim)
7-5, 6-7 (5/7), 6-0
Meghann Shaughnessy (VSt/9) - Lina Krasnoroutskaya (Rus)
6-1, 6-4
Tamarine Tanasugarn (Thai) - Tatiana Panova (WRu)
6-0, 6-3
Evie Dominikovic (Aus) - Maureen Drake (Can)
6-1, 7-6 (7/2)
Daniela Hantuchova (Svk) - Adriana Serra-Zanetti (Ita)
6-4, 6-4
Jennifer Hopkins (VSt) - Nathalie Dechy (Fra)
7-5, 7-5
Wynne Prakusya (Indo) - Irina Selyutina (Kaz)
6-2, 6-4
Anke Huber (Dui) - Barbara Rittner (Dui)
2-6, 6-3, 6-3
Magui Serna (Spa) - Gaia Leon Garcia (Spa)
7-5, 1-6, 6-3
Iva Majoli (Kro) - Mashona Washington (VSt)
6-1, 4-6, 7-5
Kveta Hrdlickova (Tsj) - Samantha Reeves (VSt)
6-3, 6-2
Sandrine Testud (Fra) - Virginia Ruano-Pascual (Spa)
3-6, 6-3, 6-4
Jelena Dokic (Joe) - Nadia Petrova (Rus)
6-7 (5/7), 7-5, 6-1
Amy Frazier (VSt) - Anne Kremer (Lux)
6-2, 6-3
Rita Grande (Ita) - Lisa Raymond (VSt)
1-6, 6-4, 6-2
Mariana Diaz-Oliva (Arg) - Vanessa Webb (Can)
3-6, 7-5, 6-1
Ai Sugiyama (Jap) - Selima Sfar (Tun)
6-1, 6-3
Marissa Irvin (VSt) - Henrieta Nagyova (Slk)
6-4, 6-4
Shinobu Asagoe (Jap) - Elena Bovina (Rus)
6-7 (2/7), 6-3, 6-4