Davis Cup: uitslagen wereldgroep 1ste dag

BRUSSEL -

Verzamelde uitslagen van de vrijdag gespeelde wedstrijden in de Wereldgroep op de eerste dag van de Davis Cup tennis (bij Australië-Ecuador ook al het resultaat van het dubbel zaterdag):

AFP

BR>

WERELDGROEP (1ste ronde)

Australië - Ecuador 2-1

Vrijdag:

Patrick Rafter - Nicolas Lapentti

6-3, 6-0, 7-5

Lleyton Hewitt - Giovanni Lapentti

6-3, 6-2, 6-2

Zaterdag:

Wayne Arthurs-Todd Woodbridge - Giovanni Lapentti-Nicolas Lapentti

2-6, 6-2, 6-1, 6-7 (1/7), 10-12

Brazilie - Marokko 2-0

Gustavo Kuerten - Karim Alami

6-7 (4/7), 6-4, 3-6, 6-1, 6-2

Fernando Meligeni - Hicham Arazi

6-4, 5-7, 6-3, 4-3, opgave Arazi

Zweden - Tsjechie 1-1

Thomas Johansson - Bohdan Ulihrach

3-6, 7-5, 2-6, 5-7

Magnus Norman - Jiri Novak

7-6, 6-1, 1-6, 2-6, 6-4

Slovakije - Rusland 1-1

Karol Kucera - Marat Safin

3-6, 4-6, 6-3, 7-5, 6-2

Dominik Hrbaty - Evgueni Kafelnikov

2-6, 3-6, 7-5

BELGIË - Frankrijk 0-2

Christophe Roochus - Arnaud Clement

7-6 (7/2), 6-3, 2-6, 4-6, 2-6

Olivier Rochus - Sebastien Grosjean

6-4, 6-1, 1-6, 3-6, 3-6

Zwitserland - Verenigde Staten 1-1

Michel Kratochvil - Jan-Michael Gambill

3-6, 5-7, 4-6

Roger Federer - Todd Martin

6-4, 7-6 (7/3), 4-6, 6-1

Duitsland - Roemenie 1-1

Thomas Haas - Ionut Moldovan

6-2, 6-0, 6-2

Nicolas Kiefer - Andrej Pavel

6-7 (3/7), 3-6, 7-5, 3-6

Nederland - Spanje 2-0

Raemon Sluiter - Juan Carlos Ferrero

6-7 (5/7), 7-6 (9/7), 3-6, 7-6 (7/3), 6-4

Sjeng Schalken - Carlos Moya

6-4, 7-5, 6-4

De winnaars in volgorde van deze tabel plaatsen zich voor de tweede ronde van 6 tot 8 april. De verliezers spelen barragewedstrijden tegen de winnaars van de regionale zone voor het behoud in de wereldgroep (21 tot 23 september).

EURO-AFRIKAANSE ZONE (1ste ronde)

Groep I

Portugal - Oekraïne 1-1

Finland - Slovenië 2-0

Uitslagen van de wedstrijden in groep 1 en groep 2 van de Amerikaanse Zone in de eerste ronde van de Davis Cup tennis, na de eerste dag vrijdag:

AMERIKAANSE ZONE (1ste ronde)

Groep I

Argentinië - Mexico 2 - 0

Groep II

Uruguay - Colombia 1 -1

Paraguay - Venezuela 1 -1

Guatemala - Dominicaanse Republiek 2 - 0

Costa Rica - Nederlandse Antillen 1 - 1