Waals wegenvignet
Dat de Waalse politiekers arrogant zijn wisten we reeds. Maar dat hun arrogantie zo ver reikt dat zij de Vlamingen nogmaals doen betalen voor de autosnelwegen die werden aangelegd met Belgisch - lees Vlaams - geld, gaat inderdaad meer dan één stap te ver. Als zij belastingen voor hun wegennet willen heffen (zij zullen dat omschrijven als geld voor onderhoud en herstellingen), moeten zij de buitenlandse wagens en vrachtwagens doorvoor doen betalen. Wij Vlamingen hebben hiervoor al betaald onder de vorm van rijbelasting.
Wanneer de Walen hun wil toch doordrijven, zoals altijd, dan betekent dit een definitieve stap naar regionalisering van o.a. de sociale zekerheid. Dus gedaan met de "Belgische solidariteit".
Voor alle Vlaamse politiekers geldt het motto : wat we zelf doen, doen we beter". U ziet wel hoe de Waalse politiekers daarover denken.
Hoofdpunten
Welkom Wolf vzw filmt wolf op rooftocht: “Ze zorgen duidelijk voor elkaar”
Ref en VAR kleuren match: “Maar gelijkspel is wel correct resultaat”
“Leugenaar, bedrieger”: hoe de strategie Rusland van binnenuit onder vuur ligt
Maud en haar baby ontsnapten aan de dood: “Die vallende boom is het beste wat me had kunnen gebeuren”