

Lady’s day bij de Witpen in Tessenderlo
Tradities zijn er om in ere te houden. Daarom richtte de duivenbond van Tessenderlo hun jaarlijkse vrouwenprijskamp in, op een wedstrijd uit Momignies.
De mannen mochten nog inkorven, maar het binnenbrengen van de bestadigingstoestellen was voor de vrouwen.
Ze werden ontvangen met een stukje taart en een kop koffie. Vanaf de klok van vijf uur werd iedereen verwacht voor een heerlijke maaltijd, zowel voor man als vrouw. Na de innerlijke mens versterkt te hebben, ging men over tot de prijsuitreiking.
Er was een schitterende prijzentafel voorzien, met dank aan onze sponsors.
Ook nog dank aan alle deelnemende vrouwen, het bestuur en de vele helpers.
De uitslag van de wedstrijd:1. Poel Maria2. Henderickx Jessie3. Vananrooie Katty4. Govaerts Annie5. Eyckmans Leonie6. s’Jongers Linda7. Pauwels Gabby8. Verrecht Agy9. Verbruggen Zoë10. Geukens Maria11. Engelen Evy12. Taels Nienke13. Vankerckhoven Jeaninne14. Voordeckers Josfinne15. Vansweevelt Roza16. Groenen Helga17. Nobels Yolande18. Peys Silleke
Hoofdpunten
“Wie praat, die gaat”: daders laten boodschap achter na aanslag bij huis in Eisden
Geen klaverblad, maar een turbineknoop: zo rijdt u binnenkort over de Noord-Zuid in Houthalen
Nergens meer fraude met sociale woningen dan in Limburg: 186 huurders hebben vastgoed in buitenland
Houthalense voetballer Omar (33) onverwacht overleden: “Drie weken geleden werd hij nog papa”