Veroordeling Vlaams Blok
Hip hip hoera ,wat zijn de politieke partijen van de meerdeheid blij met z’n allen.
In wat voor een kloteland leven wij ? De vrije meningsuiting van één miljoen Vlamingen aan banden gelegd door de uitspraak van een Gentse rechter (aangeduid door Verhofstadt ). Anderzijds mag Abou Jahjah van het AEL wel racistische uitspraken doen t.o.v. de Belgen op TV bij Coninx en Vanwijck !
Is de uitspraak van Patrick Dewael : “ De islam is een minderwaardige cultuur “ dan niet racistisch ?
Moest dit gezegd zijn door iemand van het Vlaams Blok dan stond het hele land op zijn kop en volgde er de éne rechtzaak na de andere. Het probleem met de huidige politieke meerderheidspartijen is gewoon dat zij verdomd goed weten dat het Vlaams Blok op vele punten gelijk heeft ( had ).
Maar ze hebben zich jarenlang het imago aangekweekt “ Nooit met het Blok “ en zijn nu bang om openlijk op hun gezicht te gaan , toe te geven en kiezers te verliezen. Wat nu in Nederland gebeurt is staat ons in België ook nog te wachten en volgens mij gaat dit niet al te lang meer duren.( in Opglabbeek is het bijna zover )
Hoofdpunten
Welkom Wolf vzw filmt wolf op rooftocht: “Ze zorgen duidelijk voor elkaar”
Ref en VAR kleuren match: “Maar gelijkspel is wel correct resultaat”
“Leugenaar, bedrieger”: hoe de strategie Rusland van binnenuit onder vuur ligt
Maud en haar baby ontsnapten aan de dood: “Die vallende boom is het beste wat me had kunnen gebeuren”