VIDEO. Wanneer een renner zijn eigen fanclub tegenkomt in de Giro: Marco Frigo doet een ‘adje voor de sfeer’ in Italië
Wielrennen is een feest, zeker als een renner zijn eigen fanclub tegenkomt langs het parcours. In de 17de etappe van de Giro was dat het geval voor Marco Frigo. De Italiaan van Israel - Premier Tech stopte en zorgde voor sfeer door iets mee te drinken. Viva Italia!
Vincent Van Genechten
De beelden:
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Lees meer
Mathieu van der Poel investeert in langere trainingsperiodes: “Ik ben nog gretiger om weer te koersen, maar er is ook een risico”
Deugddoende zege voor Julian Alaphilippe in de Dauphiné: “Dit is een opluchting, de laatste maanden duurden lang”
Het gaat steeds beter met Bingoal WB-renner Julian Mertens na coma: “Zijn medicatie is verminderd en hij doet oefeningen in bed”
Gianluca Pollefliet wint Memorial Philippe Van Coningsloo, Robbe De Weert is beste streekrenner met 32e plek