Tiger Woods is sinds zijn auto-ongeval in 2021 op de sukkel. — © AFP
Tiger Woods moet ook passen voor US Open, Amerikaans golficoon hoopt eind juli comeback te maken
Tiger Woods zal na zijn forfait voor de PGA Championship ook niet deelnemen aan de derde major van het golfseizoen, het US Open. De Amerikaanse golflegende is nog steeds herstellende van een operatie aan de enkel die hij in april onderging.
Tiger Woods heeft officieel forfait gegeven voor het US Open, dat volgende maand (15-18) in Los Angeles plaatsvindt. De 47-jarige Amerikaan onderging na zijn opgave op het Masters een enkeloperatie en liet ook het PGA Championship al aan zich voorbijgaan. Woods hoopt zijn comeback te kunnen maken op de vierde en laatste major van het golfseizoen, het British Open. Dat vindt plaats van 20 tot 23 juli in Liverpool.
Sinds zijn zwaar auto-ongeval in februari 2021, waarbij hij enkele open breuken in zijn rechterbeen en een verbrijzelde enkel opliep, is Woods fysiek op de sukkel. Hij kon sindsdien nog maar aan vijf toernooien deelnemen, waarvan hij er slechts twee kon uitspelen. Zijn 45ste plaats op de Genesis Open was daarbij zijn beste resultaat.
Hoofdpunten
LIVE. KRC Genk gaat rusten met voorsprong in Brugge na vroeg doelpunt van Joseph Paintsil
KRC Genk kan nog kampioen worden: dit moet blauw-wit doen
ANALYSE. Stef Wijnants: “Union speelde ver onder niveau, Antwerp is minst voetballende ploeg van de top drie”
Stemmen nog niet geteld, maar Erdogan aanhangers staan al klaar aan Koolmijnlaan Heusden: “We gaan feesten”
Lees meer
Red Panthers nemen na China ook de maat van Groot-Brittannië in Hockey Pro League
Bram Sikkens en Artuur Peters zetten met een zesde plaats in de World Cup finale progressie dik in de verf
Red Lions gaan onderuit tegen Groot-Brittannië in Hockey Pro League
Red Panthers behalen tegen China eerste zege in Hockey Pro League