© rr
PODCAST. ‘Carnage in ’s Herenelderen’: beluister hier de twee delen
In het huis van Eddy Destexhe, in het Tongerse gehucht ’s Herenhelderen, is op 9 februari 2006 een bloedbad aangericht. De dan 51-jarige man, die een goed draaiend reisbureau uitbaat, is op beestachtige wijze om het leven gebracht.
kp
De akelige ontdekking wordt per toeval gedaan door de lokale politie, nadat vier mannen uit het Franstalige landsgedeelte domweg op een controle botsen, en de agenten in hun wagen de identiteitskaart van het slachtoffer vinden.
Deel 1: De gruwelmoord op Eddy
Deel 2: Een jarenlange lijdensweg
Je kan deze afleveringen ook beluisteren op je favoriete podcastapp: Spotify, Apple Podcast, Google Podcasts, Pocket Casts, Podcast Addict, Castbox… Reacties zijn welkom via podcast@hetbelangvanlimburg.be.
Hoofdpunten
Rare vogels achter de draaitafel en slalommen tussen de lachende gezichten: dit was dag 2 van Extrema Outdoor
Al vier potentieel levensbedreigende xtc-pillen gevonden in testlabo van Extrema Outdoor
Te land, ter zee en in de lucht: Extrema Outdoor in beeld vanuit elke hoek
Anonieme wagen, noodnummer en psychologe op terrein: zo gaat Extrema Outdoor grensoverschrijdend gedrag tegen
Lees meer
Twee auto’s botsen in Tongeren, drie lichtgewonden
Zeven wandelingen onder de 7 kilometer: op zoek naar prachtige plekjes en verborgen moois
Driehonderd rijbewijzen ingetrokken in Limburg tijdens tweedaagse actie tegen gsm’en achter het stuur
Nieuw kunstwerk in Tongers Pliniuspark: “We willen hier een soort Middelheim creëren”