© JoGe

Bromfietser gewond na aanrijding op Lanakense Steenweg

Lanaken -

Zaterdag rond 11.30 uur is vlak bij de parking van Albert Heijn op Steenweg in Lanaken een ongeval gebeurd. Een jonge bromfietser raakte gewond.

Johnny Geurts

De bromfietser kwam lelijk ten val toen hij werd geraakt door een Volkswagen. ”Ik was net op de parking toen ik een klap hoorde. Blijkbaar heeft de automobilist die de parking wilde oprijden de bromfietser niet meteen gezien”, vertelt een bezoekster van de supermarkt.

De bromfietsbestuurder raakte gewond en werd meteen door een aantal mensen opgevangen. Hij werd tot de hulpdiensten arriveerden op de grond gelegd en beschut tegen de regen met paraplu’s.

De politie van de zone LaMa kwam ter plaatse om de nodige vaststellingen op te tekenen. Ondertussen vormde zich een lange rij wachtende bestuurders in de richting van Rekem. Een ambulance kwam ter plaatse om de jongeman naar het ziekenhuis te brengen. (joge)

© JoGe

Aangeboden door onze partners

Hoofdpunten

Aangeboden door onze partners

Lees meer