Fabrizio laat enkele tattoos weglaseren: “Het doet enorm veel pijn”
Fabrizio Tzinaridis is klaar voor een nieuw avontuur in zijn leven. De voormalige Temptation island-kandidaat gaat zich naar eigen zeggen richten op een acteercarrière. “En dan staan sommige zichtbare tattoos mij in de weg voor casting”, klinkt het in Café play. Daarom laat hij die in zijn hals, op zijn schedel en op zijn handen weglaseren. “Maar het doet enorm veel pijn.”
Wij zijn op zoek naar Limburgers die net als Fabrizio besloten hebben om afscheid te nemen van een tatoeage. Liet jij één of meerdere tatoeages weglaseren? Of heb je plannen om dit te doen? Maakte je de keuze om zichtbare tattoos weg te halen, of is er een andere reden waarom je een bepaalde tatoeage niet meer wil? Laat het ons hier weten.
(tica)
Hoofdpunten
Bilal (11) verongelukte op de fiets na school: “Hebben we hem te jong alleen laten fietsen? Maar hij deed alles zo goed”
Deze 10 gevaarlijke fietspunten op Limburgse schoolroutes zijn topprioriteit voor AWV
Win een elektrische fiets van Veloci met helm ter waarde van 3.098 euro
SOS Fietsveiligheid: twintig Limburgse fietsdoden in 2022, HBVL zoekt uit hoe dat veiliger kan
Beste van Plus
Lees meer
Maneskin-frontman excuseert zich voor kusfilmpje met andere vrouw: “Dit was niet hoe we het wilden aanpakken”
Arnold Schwarzenegger getuigt over harde jeugd: “Mijn nazi-vader sloeg ons met de broeksriem”
‘Big brother’-presentatrice Geraldine Kemper openhartig over verslaving van haar vader: “Ik heb zijn dood gemist”
K-popband (G)I-DLE staat dit najaar in Vorst Nationaal