© AFP
Chelsea en Wolfsburg nemen optie op halve finale in Champions League voor vrouwen
Chelsea heeft woensdagavond een goede uitgangspositie verworven in de heenwedstrijd van de kwartfinales van de Champions League in het vrouwenvoetbal. De Londense vrouwen haalden het met 0-1 bij Olympique Lyon. Wolfsburg zegevierde met dezelfde score bij Paris Saint-Germain.
De Noorse winger Guro Reiten opende op het halfuur de score voor Chelsea, op aangeven van de Schotse Erin Cuthbert. Red Flame Janice Cayman bleef 90 minuten op de bank bij Lyon.
In PSG tegen Wolfsburg maakte de Nederlandse Janssen op strafschop de enige treffer voor het Duitse team. De Almeida kreeg bij deze penaltyfase bij de thuisploeg rood.
In de andere kwartfinales triomfeerde FC Barcelona dinsdagavond met 0-1 bij AS Roma. Bayern München legde in zijn heenmatch Arsenal over de knie met 1-0. De terugwedstrijden vinden volgende week plaats.
Lees meer
De donkere kant achter de successen van Manchester City: gefoefel met sponsoring, dubieuze deals en geld waar bloed aan kleeft
VIDEO. Romelu Lukaku kan tranen niet bedwingen wanneer hij over z’n overleden opa praat: “Elke keer ik mijn moeder in de tribunes zie, denk ik aan hem”
Oude bekende Percy Tau knalt Al Ahly voorbij Wydad naar winst in heenmatch finale Afrikaanse Champions League
Young Boys Bern, Dinamo Zagreb of het Galatasaray van Dries Mertens versperren mogelijk de weg naar de Champions League voor nieuwe Belgische kampioen