








Rollen door confetti en slagroom: zo sluiten ridder en prinses carnaval hun carnavalsjaar af
Zaterdag 18 maart werd in de bomvolle feesttempel De Volksontwikkeling in Tongeren het feestweekend ingezet van Ridders van Heco.
Eerst werd er afscheid genomen van hun opperridder Benoit I en jeugdprinses Yinthe I. Zij werden vol met slagroom gespoten en daarna in confetti gewenteld. Ook de eregasten, De Klompenridders uit Heers, werden welkom geheten en het uitwisselen van cadeautjes hoorde daar natuurlijk bij. Om 23.11 uur werden de hoogheden dan aangesteld. Prinses Laura I en Jeugdopperridder Louis I zullen volgend jaar het plak zwaaien.
Daarna kon het feest losbarsten met als afsluiter optreden van Marleen Rutten. “Op het podium hebben wij enkele schepenen en gemeenteraadsleden van Tongeren en Borgloon samengebracht zodat we toch weer iets bijgebracht hebben voor de aanstaande fusie”, lacht voorzitter Jean Smullenberghs. Op zondag 19 maart werd het feestweekend afgesloten met een gezellige seniorennamiddag. Met Gino aan het orgel en accordeon kon het feesten beginnen. Er werd volop gedanst en gefeest met optredens van Borg C. en Danny Fabry.
Hoofdpunten
Wie pakt zondag de landstitel: het wild, de jager of de lachende derde?
ANALYSE. Bossie: "Strontziek word ik van die wisselende voorspellingen"
Clubicoon Thomas Buffel supportert zondag voor KRC Genk: “Hopelijk beleeft Genk zondag zijn ‘Helicopter Sunday’”
RECONSTRUCTIE. Ei zo na tekende Mark van Bommel voor Genk, toch kon Antwerp hem naar de Bosuil lokken
Lees meer
Het Belang van Limburg lezen op een nijlpaard? In dit Portugese museum kan het
KAART. Op zoek naar verborgen schatten? Kuier rond op deze gezellige rommelmarkten in Limburg
Tien topevenementen in Limburg die je best al in je agenda zet: eentje is zelfs om de zeven jaar
Zeven wandelingen onder de 7 kilometer: op zoek naar prachtige plekjes en verborgen moois