© USA TODAY Sports
VIDEO. Dunk van het seizoen? Nikola Vucevic knalt Chicago Bulls na dubbele overtime naar zege
De Chicago Bulls hebben na twee nederlagen weer aangeknoopt met de overwinning. Op St. Patrick’s Day wonnen ze van Minnesota Timberwolves met 139-131, maar daar waren wel twee verlengingen voor nodig. Een belangrijke zege, want hiermee schuiven ze op naar de tiende plek in de Eastern Conference, de laatste plaats die recht geeft op de Play Offs. Maar toch zal vooral worden gesproken worden van de fantastische dunk van center Nikola Vucevic.
De big man van de Bulls kreeg een pass van Zach LaVine, draaide zich om en stormde op de korf af. De beste dunk van het seizoen is misschien nu al gekend. Het dak van het United Center ging er alvast af. Bekijk hier de beelden:
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Hoofdpunten
Lees meer
3X3 Team Antwerp strikt nieuwe hoofdsponsor en zoekt geschikte zaal
Nooit was strijd in de NBA zo spannend: op twee weken van het einde amper vier teams uitgeschakeld voor de play-offs
Emma Meesseman en Kim Mestdagh spelen Final Four Euroleague Women in Praag
LeBron James weigert voetoperatie om LA Lakers in de play-offs te krijgen: “Zal wel zien hoe het gaat als ik uit bed stap”