© REUTERS

Aandeel Credit Suisse verliest opnieuw terrein

Het aandeel van Credit Suisse - de op een na grootste bank van Zwitserland - verliest vrijdag rond de middag opnieuw fors terrein. De beurskoers zakt 10 procent.

ltoBron: BELGA

De daling komt er ondanks de aankondiging dat het bedrijf desnoods een beroep kan doen op een lening van 50 miljard Zwitserse frank bij de centrale bank. Donderdag won het aandeel nog bijna 20 procent na die aankondiging. 

Credit Suisse, opgericht in 1856 en de nummer twee onder de Zwitserse banken, wordt algemeen beschouwd als te groot om failliet te laten gaan. De bank leed vorig jaar 7,3 miljard euro verlies en ook voor dit jaar worden nog “substantieel” rode cijfers verwacht. In oktober vorig jaar kondigde de bank een herstructureringsplan aan, met de bedoeling uit het dal te klimmen.

Aangeboden door onze partners

Hoofdpunten

Aangeboden door onze partners

Beste van Plus

Lees meer