© AFP
Alex de Minaur steekt in Acapulco zevende ATP-titel op zak
De Australiër Alex de Minaur (ATP 22) heeft zaterdag het ATP-toernooi in het Mexicaanse Acapulco (hard/2.013.940 dollar) op zijn naam geschreven. In de finale versloeg het achtste reekshoofd de als zevende geplaatste Amerikaan Tommy Paul (ATP 23). Het werd 3-6, 6-4 en 6-1 na twee uur en 28 minuten tennis.
Het was het vierde onderlinge duel tussen de 24-jarige De Minaur en de 25-jarige Paul. De Australiër had ook de vorige drie gewonnen.
Voor De Minaur, die zijn elfde ATP-finale speelde, is het de zevende titel, de eerste in de 500-Series. Paul speelde zijn tweede finale. Eind november 2021 won hij het toernooi van Stockholm.
Alex de Minaur volgt in Acapulco de Spanjaard Rafael Nadal op. Die schreef het toernooi in 2022 voor de vierde keer bij op zijn erelijst maar was er dit jaar niet bij.
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Hoofdpunten
Hoogbejaarde man sterft in verdachte omstandigheden in Mechelen-Bovelingen
Gemengde reacties op afgelaste ‘queer-iftar’: “De islam zal dat nooit aanvaarden”
Dief steelt twee whiskyflessen ter waarde van 8.000 euro bij drankenhandel in Zolder
Liquidatie op klaarlichte dag in Nederlands-Limburg lijkt link te hebben met openstaande drugsschuld