© AFP
Zowat 200 Belgen geregistreerd in door aardbeving getroffen regio’s, geen informatie over Belgische slachtoffers
Zowat 200 Belgen zijn bij de FOD Buitenlandse Zaken geregistreerd in de Turkse grensregio die zondag werd getroffen door een zware aardbeving, een achttal personen heeft aangegeven dat ze momenteel op reis zijn in de regio. Er is echter geen info over mogelijke Belgische slachtoffers.
jvhBron: BELGA
De FOD Buitenlandse Zaken staat via zijn posten in Turkije en Syrië permanent in contact met de lokale autoriteiten, klinkt het. De Belgische ambassade in Ankara tracht maandagochtend alle Belgen in de regio te contacteren om zich te vergewissen van hun toestand. Aan alle niet-geregistreerde Belgen die zich in de regio bevinden wordt ook gevraagd om zich te melden.
Hoofdpunten
“We zijn in shock”: man (45) en vrouw (55) komen om na brand in woonkamer van flat in Zutendaal
Zo vaak slapen Limburgers apart van hun partner. En is dat een goed idee?
Eveline heeft al haar hele leven slaapproblemen: “Sliep amper drie uur per nacht”
VIDEO. Help, ik kan ’s nachts niet stoppen met piekeren: onze slaapexperte weet raad
Beste van Plus
Lees meer
Italië bant als eerste EU-land kweekvlees om ‘traditie en cultuur te beschermen’
Rusland arresteert Amerikaanse journalist op verdenking van spionage
LIVE. Volg hier alle ontwikkelingen over de oorlog in Oekraïne
Moeder krijgt verontrustende melding van babymonitor als ze met haar gezin op stap is: “Het is de enige video die ik niet opnieuw kan afspelen”