© Dick Demey (archief)
Sporting Pelt verbreekt seizoensrecord en blijft in de running voor halve finales BENE-League
Bocholt, Lions en Aalsmeer mogen zich opmaken voor de halve finales in de BENE-League. Voor dat ene resterende ticket blijft de strijd op drie speeldagen van het einde bijzonder spannend.
Belgisch kampioen Visé verloor zaterdag voor eigen publiek de topper tegen Aalsmeer en krijgt op de vierde plaats het gezelschap van Sporting Pelt, dat hekkensluiter Atomix een zware nederlaag toediende. Hurry Up bleef in eigen huis de baas over Lions en handhaaft zich op de zesde plaats maar met slechts één punt achterstand op het duo Pelt-Visé kan het alle kanten uit. En daar komt zondag nog de winnaar van het duel Volendam - Hubo Handbal bij. De winnaar van deze confrontatie nadert tot op twee punten van Pelt en Visé en kan in de slotfase van de competitie nog een hartig woordje meepraten.
Seizoensrecord voor Sporting Pelt
Competitieleider Achilles Bocholt en Sporting Pelt haalden tegen respectievelijk Eupen en Atomix het grof geschut boven. Bocholt scoorde 47 keer maar dit volstond niet om het seizoensrecord in handen te krijgen. Dat komt op naam van Pelt dat tegen Atomix 49 keer scoorde.
Hoofdpunten
Drie familieleden nacht in cel in onderzoek naar verdacht overlijden van 86-jarige man in Heers
Buschauffeur krijgt klappen: spontane staking De Lijn legt busvervoer in Limburg lam
Belgische voetbalbond zet CEO Peter Bossaert aan de deur na crisisvergadering
Mysterieus probleem: Diepenbeekse fietstunnel staat al onder water sinds midden december
Lees meer
CLUBNIEUWS MAART. De belangrijkste nieuwtjes over de Limburgse handbalclubs
Achilles Bocholt voor zesde keer primus in BENE-League: “Fantastisch om zo’n prestatie neer te zetten in de eigen sporthal”
Bocholt-voorzitter Pascal Derkoningen geniet van zesde eindzege in BENE-League: “Nieuw hoogtepunt voor spelers en staf”
HANDBAL OVERZICHT. Sint-Truiden blijft ongeslagen, Kortessem blijft steken op gelijkspel