© Tom Palmaers

29 bestuurders betrapt op hun gsm in Hasselt en Zonhoven

Hasselt/Zonhoven -

De politie LRH heeft donderdag 29 bestuurders betrapt die al rijdend op hun gsm bezig waren. Dat gebeurde bij controles in Hasselt en Zonhoven. Er zijn ook 184 hardrijders gepakt.

Olivier Simons

De politie voerde donderdag snelheidscontroles uit op de Kempische Steenweg in Hasselt en de N74 en Beringersteenweg in Zonhoven. Van de 1.629 gecontroleerde bestuurders reden er 184 te snel.

Er werd extra gecontroleerd op het gebruik van de gsm. Dat gebeurde ook op de Schopdriesweg in Zonhoven, waar geen snelheidscontrole was. In de straat werden tien bestuurders betrapt op hun gsm. In totaal zijn 29 boetes uitgeschreven voor gsm-gebruik.

Eén bestuurder reed met een nummerplaat die niet bij zijn voertuig hoorde. Het voertuig werd getakeld omdat het vermoedelijk niet verzekerd was. Er werd ook een chauffeur onder invloed van drugs betrapt. Hij moest zijn rijbewijs tijdelijk inleveren. (siol)

Aangeboden door onze partners

Hoofdpunten

Aangeboden door onze partners

Lees meer